holandskoislam
20.9.2019
Kategorie: Multikulturní soužití

Evropu arabské bandy a klany rozloží na součástky. Nizozemsko v šoku z vraždy právníka

Sdílejte článek:

ROMAN BEDNÁR

Evropa nemá už žádnou šanci se dostat ze spárů spojených sil politického islámu a těžce kriminálních islámských klanů. Některé evropské vlády jim dovolily celá desetiletí jednat a podnikat co jen chtěli. A nejeden politik se jimi nechal korumpovat. Nyní je již velmi pozdě něco proti ním začít dělat.


Ve středu byl na ulici v Amsterdamu zastřelen známý 44 letý holandský právník. Ráno o půl osmé opustil svůj byt a jen několik desítek metrů od něj ho zastřelil zblízka neznámý muž, který po zločinu prostě beze stopy zmizel.

V takzvaném marengo-procesu stojí před soudem skupina snad nejnebezpečnější kriminálníci celého Holandska. Jestliže v minulosti někdo z této bandy chtěl vystoupit nebo i vystoupil, tak to zaplatil životem.

Ve středu zavražděný právník hájil před soudem v tomto velmi zdlouhavém procesu korunního svědka Nabila B. Jde o obrovskou bandu organizované kriminality a kolik má členů, to ví jen její šéf, Marokánec Ridouan Taghi, který je na útěku a je vypsán na Most Wanted- listině Europolu.
Před soudem stojí 16 členů této extrémně nebezpečné bandy, kteří se měli dopustit několika brutálních vražd. Smrt právníka, jehož život musel zhasnout jen někdo, kdo také byl členem bandy, nebo někdo v jejím pověření, se nyní stane obrovským mementem pro všechny jeho kolegy, kteří by se v budoucnu chtěli podobně angažovat jako on.

Je absurdní a nepochopitelné, že nizozemská justice nebyla schopna poskytnout “popravenému” právníkovi spolehlivou osobní ochranu, a to ve dne v noci.

Nebo měl někdo vlivný z řad justice, případně z politiky eminentní zájem na odstranění zkušeného renomovaného právníka?

Nizozemská státní prokuratura nazvala tuto bandu jako “dobře naolejovanou vraždící mašinu” – to je sice výstižné, ale jen slova bez činů, to je málo účinné.

Kardinální otázka proto zní: Proč justice a další státní orgány v Holandsku dovolily, aby se kriminální arabské a africké bandy v zemi mohli tak perfektně “usadit” a dělat cokoli a dále se také rozmnožovat?

Jak je možné, že “drzý chlapec” z Maroka, Ridouan Taghi mohl lehce udělat v Nizozemsku skvělou kariéru jako zločinecký boss obrovské bandy a stát se drogovým multimilionářem? Evropa a hloupí naivní dobrosrdeční její obyvatelé jsou doslova nebeským rájem pro banditů z islámské kultury, jako je Taghi a nesčetní další. Mutti Merkel zdraví Nizozemsko a těší se z něj.

Najednou se nyní po krvavé středu v Amsterdamu bije na poplach v nejvyšších vládních i justičních kruzích – ale nic víc – a politici se dávají šokováni a zděšeni z vraždy právníka. Co dělali ale dosud – celá léta? Nic, vůbec nic a jen se nečinně přihlíželi jako “jedovatý plevel” z muslimských zemí přerůstá a dusí zatím ještě křesťanské Nizozemsko. Dokdy křesťanské ??

Ještě je třeba dodat, že před rokem byl zavražděn bratr korunního svědka, který s celou věcí neměl vůbec nic společného.

Už tehdy měli politici i justice učinit nezbytná opatření, aby se nic takového nestalo, co se právě teď ve středu událo.

Proč zůstali pasivní? A proč národy Evropy jsou neustále a nerušeně jen snadnou kořistí teroristů a band majících původ v islámských strukturách?

Autor: Roman Bednár

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc říjen 2019: *****

Vladislav Vydra 100,- Kč, ing. Jan Dvořák 400,- Kč, Miroslav Hloušek 111,- Kč, František Šmíd 600,- Kč, Václav Červinka 200,- Kč, Eva Myslivečková 100,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Jan Bezděk 1000,- Kč, Roman Foff 500,- Kč, Marie Fulková 100,- Kč, Pavel Šána 107,- Kč, Oto Tvrz 200,- Kč, Petr Pisan 100,- Kč, Jiří Sieja 200,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Ludmila Karská 300,- Kč, Petra Rohlíčková 200,- Kč, Martin Vojtíšek 200,- Kč, Vlastimil Kornas 666,- Kč, Jana Hašlarová 200,- Kč, Ilja Baudyš 1000,- Kč, Libor Heidler 200,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Jiří Obermaier 200,- Kč, Miloš Kořínek 100,- Kč, Miloš Kraus 300,- Kč, Rostislav Jendrejčík 50,- Kč, Helena Novotná 300,- Kč, Anonymní dárce 222,- Kč, Květa Sekyrová 200,- Kč, Jan Šmrha 100,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Michal Škurek 100,- Kč, Miloslav Konopiský 200,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, Marek Janičko 200,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Martina Kosková 500,- Kč, Ivana Benová 108,- Kč, Soňa Holcová 200,- Kč, Václav Tykvart 200,- Kč, Martin Svoboda 100,- Kč

Celkem za měsíc: 11 764,00 Kč
Vybráno 33.61%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.

Po blokaci Pravého prostoru můžete sledovat novou stránku PP na facebooku.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 3 883 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (33 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
loading...
politicon-eshop voxpopuliblog
42 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.