holandskoislam
20.9.2019
Kategorie: Multikulturní soužití

Evropu arabské bandy a klany rozloží na součástky. Nizozemsko v šoku z vraždy právníka

Sdílejte článek:

ROMAN BEDNÁR

Evropa nemá už žádnou šanci se dostat ze spárů spojených sil politického islámu a těžce kriminálních islámských klanů. Některé evropské vlády jim dovolily celá desetiletí jednat a podnikat co jen chtěli. A nejeden politik se jimi nechal korumpovat. Nyní je již velmi pozdě něco proti ním začít dělat.


Ve středu byl na ulici v Amsterdamu zastřelen známý 44 letý holandský právník. Ráno o půl osmé opustil svůj byt a jen několik desítek metrů od něj ho zastřelil zblízka neznámý muž, který po zločinu prostě beze stopy zmizel.

V takzvaném marengo-procesu stojí před soudem skupina snad nejnebezpečnější kriminálníci celého Holandska. Jestliže v minulosti někdo z této bandy chtěl vystoupit nebo i vystoupil, tak to zaplatil životem.

Ve středu zavražděný právník hájil před soudem v tomto velmi zdlouhavém procesu korunního svědka Nabila B. Jde o obrovskou bandu organizované kriminality a kolik má členů, to ví jen její šéf, Marokánec Ridouan Taghi, který je na útěku a je vypsán na Most Wanted- listině Europolu.
Před soudem stojí 16 členů této extrémně nebezpečné bandy, kteří se měli dopustit několika brutálních vražd. Smrt právníka, jehož život musel zhasnout jen někdo, kdo také byl členem bandy, nebo někdo v jejím pověření, se nyní stane obrovským mementem pro všechny jeho kolegy, kteří by se v budoucnu chtěli podobně angažovat jako on.

Je absurdní a nepochopitelné, že nizozemská justice nebyla schopna poskytnout “popravenému” právníkovi spolehlivou osobní ochranu, a to ve dne v noci.

Nebo měl někdo vlivný z řad justice, případně z politiky eminentní zájem na odstranění zkušeného renomovaného právníka?

Nizozemská státní prokuratura nazvala tuto bandu jako “dobře naolejovanou vraždící mašinu” – to je sice výstižné, ale jen slova bez činů, to je málo účinné.

Kardinální otázka proto zní: Proč justice a další státní orgány v Holandsku dovolily, aby se kriminální arabské a africké bandy v zemi mohli tak perfektně “usadit” a dělat cokoli a dále se také rozmnožovat?

Jak je možné, že “drzý chlapec” z Maroka, Ridouan Taghi mohl lehce udělat v Nizozemsku skvělou kariéru jako zločinecký boss obrovské bandy a stát se drogovým multimilionářem? Evropa a hloupí naivní dobrosrdeční její obyvatelé jsou doslova nebeským rájem pro banditů z islámské kultury, jako je Taghi a nesčetní další. Mutti Merkel zdraví Nizozemsko a těší se z něj.

Najednou se nyní po krvavé středu v Amsterdamu bije na poplach v nejvyšších vládních i justičních kruzích – ale nic víc – a politici se dávají šokováni a zděšeni z vraždy právníka. Co dělali ale dosud – celá léta? Nic, vůbec nic a jen se nečinně přihlíželi jako “jedovatý plevel” z muslimských zemí přerůstá a dusí zatím ještě křesťanské Nizozemsko. Dokdy křesťanské ??

Ještě je třeba dodat, že před rokem byl zavražděn bratr korunního svědka, který s celou věcí neměl vůbec nic společného.

Už tehdy měli politici i justice učinit nezbytná opatření, aby se nic takového nestalo, co se právě teď ve středu událo.

Proč zůstali pasivní? A proč národy Evropy jsou neustále a nerušeně jen snadnou kořistí teroristů a band majících původ v islámských strukturách?

Autor: Roman Bednár

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc září 2021: *****

Ilja Baudyš 1000,- Kč, ing. Jan Dvořák 500,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Ladislav Adamec 200,- Kč, ing. Tomáš Šimčík 200,- Kč, Vlastimil Kornas 111,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Matouš Gaudl 500,- Kč, Mgr. Luděk Tesarčík 200,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Oldřich Smejkal 1000,- Kč, Pavel Burget 200,- Kč, Karel Kubela 83,- Kč, Martin Vavřinka 50,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Václav Žižka 500,- Kč, MUDr. Iva Niemcová 100,- Kč, Jiří Obermaier 300,- Kč, Dagmar Sokolová 200,- Kč, Josef Tichý 1000,- Kč, Martina Kosková 350,- Kč, Karel Klouček 500,- Kč, Jiří Ovčáček 100,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, Jan Petr 300,- Kč, Václav Tykvart 100,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Miloš Kořínek 100,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Ladislav Oudes 200,- Kč, Zuzana Karlová 300,- Kč, Vlastimil Kůs 500,- Kč, Martin Ondráček 200,- Kč, Bohuslav Maceška 100,- Kč, Arpád Krausz 250,- Kč, Martin Svoboda 100,- Kč, ing. Jiří Klumpar 100,- Kč, Pavel Kosmata 200,- Kč, V. Trulley 333,- Kč, Aleš Votruba 250,- Kč, ing. arch. Marie Tachezyová 200,- Kč, Zdeňka Jindrová 50,- Kč, Vlastimila Čumpelíková 500,- Kč, Anonym 900,- Kč, Roman Martínek 100,- Kč, Libor Heidler 222,- Kč, Vladimír Janeček 100,- Kč

Celkem za měsíc: 15 199,- Kč
Vybráno 43.42%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 4 095 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (33 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
42 komentářů