lodeimigranti
10.6.2017
Kategorie: Společnost

Evropští vlastenci kupují vlastní lodě, chtějí zabránit nevládním organizacím přivážet imigranty do Evropy přes Středozemní moře

Sdílejte článek:

SAMUEL GDOVIN

Vlastenci z různých evropských zemí se rozhodli skoncovat s pašováním imigrantů do Evropy přes Středozemní moře, což vykonávají některé nevládní organizace. Rozhodli se proto vyhlásit finanční sbírku na koupi lodí, kterými by blokovali dovážení imigrantů do Evropy.

Už loni jsme vás informovali ( více ZDE ) o nelegálních praktikách nevládních organizací. Podle zjištění společnosti Gefira totiž nevládní organizace, pašeráci a mafie v součinnosti s italskou pobřežní stráží a s Evropskou unií dovážejí desítky tisíc ilegálních přistěhovalců do Evropy.

Lodě nevládních organizací pod záminkou záchrany lidí na moři ve skutečnosti často “zachraňují” i ty, kteří jsou ještě na pobřeží Libye. Aktivisté z Gefiry sledovali dohromady 15 lodí, které vlastnili nevládní organizace, nebo které měly tyto organizace pronajaté. Tyto lodě byly pravidelně pozorovány jak opouštějí své italské přístavy, následně směřovaly na jih, kde na libyjském pobřeží vyzvedli svůj lidský náklad a pak se vydaly zpět do Itálie na cestu dlouhou přibližně 260 mil.

Během dvou měsíců, dle pozorování organizace Gefira, bylo takto do Itálie pašovaných nejméně 39 000 Afričanů a bylo tak provedeno s plným souhlasem italských a evropských institucí.

Vlastencům po celé Evropě se však takové kroky neziskovek a Evropské unie vůbec nelíbí, a proto se rozhodli vlastními silami takové řízení zastavit. Mladí muži, které mainstreamová média označují za “ultrapravičáky”, se sdružili ve skupině zvané “Identitariáni” a žádají Evropskou veřejnost, aby jim finančně přispěla na cestovní a filmové vybavení a na koupi lodí, kterými budou bránit neziskovkám v provádění jejich nelegální činnosti. Informoval o tom portál Salon a The Guardian.

“Je to mise na záchranu Evropy zastavením nelegálního přistěhovalectví,” tvrdí jeden z členů skupiny Identitariáni.

Skupině vlastenců se za méně než 3 týdny podařilo vysbírat již přibližně 100 000 eur a během letošního léta se již plánují vydat do akce na Středozemní moře.

Identitariáni tvrdí, že jejich ideologie požaduje ukončení multikulturalismu a masového přistěhovalectví. Skupina vznikla ve Francii ještě v polovině roku 2000, později se přidaly vlastenci z Rakouska, z Německa a Itálie.

“Hromadné přistěhovalectví mění tvář našeho kontinentu – ztrácíme naši bezpečnost, náš způsob života,” řekl další člen antiislamského a protiimigračního hnutí.

Ve svém náborovém videu mluví členové skupiny i o teroristických útocích, které, jak se již mnohokrát ukázalo, souvisí i s migrací.

Autor: Samuel Gdovin

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc duben 2020: *****

ing. Jan Dvořák 400,- Kč, Jakub Malinovský 36,- Kč, Václav Červinka 200,- Kč, Hana Rohlíčková 200,- Kč, Vladislav Vydra 100,- Kč, František Šmíd 600,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Jaroslava Kováříková 100,- Kč, Václav Tykvart 200,- Kč, Zdeněk Palička 500,- Kč, Ladislav Adamec 100,- Kč

Celkem za měsíc: 2 936,00 Kč
Vybráno 8.38%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.

Po blokaci Pravého prostoru můžete sledovat novou stránku PP na facebooku.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 132 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (31 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
loading...

Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.