islamdominant
18.9.2021
Kategorie: Multikulturní soužití

Evropští muslimové považují Evropu za dobytou, už jen čekají, až káfiry přečíslí

Sdílejte článek:

SLOVANKA

Islám je ze své podstaty nereformovatelný. Pokud by ho jakkoli reformovali, nebyl by to už islám. I to je důvod, proč jsou muslimové, kteří pečlivě nepraktikují a nepodřizují se právu šaría, považováni za odpadlíky.

 

Už v minulosti prohlásily vysoké islámské autority, že při nastolování chalífátu v Evropě budou jako první zlikvidováni právě odpadlíci. Pak teprve budou následovat všichni ostatní, pro islám nepřijatelní (např. homosexuálové, ženy, odmítající nosit hižáb či bezvěrci, odmítající konvertovat či platit džizju apod…).

.

Mnoho muslimů se však v Evropě integrovalo jen zdánlivě, prochází totiž fází takíji (přetvářky). Ti samozřejmě za odpadlíky považováni nejsou, ostatně, zpravidla se zvládnou včas dostat  ze své role. Muslim, procházející touto fází, nejde jen tak odlišit od skutečného odpadlíka. V rámci muslimské přetvářky může totiž například žena odhodit hidžáb, muslim může v přetvářce pít alkohol i jíst vepřové maso a dokonce může i naoko konvertovat. To vše je v rámci džihádu povoleno.

Jediný způsob, jak odlišit muslima, který provozuje tzv. takíju od skutečného odpadlíka je “test oddanosti Mohamedovi”.  Žádný muslim by totiž nikdy neudělal nic, čím by urazil jeho lžiproroka, Mohamed je pro něj víc než jeho rodiče či vlastní děti. Muslim, který tvrdí, že je odpadlík, by neměl mít problém namalovat a vystavit karikaturu Mohameda nebo roztrhat či spálit kopii Koránu. Ovšem oddaný muslim toto nikdy neudělá. Klidně před vámi zkonzumuje vepřové a zapije ho pivem, které bez problému “zazdí” i něčím tvrdším. To vše je v rámci džihádu povoleno.

Ale nikdy neponičí Korán a neponíží Mohameda.

Nepochybujte o tom, že v Evropě nyní probíhá džihád, jemuž snad poprvé v historii pomáhají i evropští politici, včetně naší vlády, která sem dovedla víc muslimů, než jakákoli jiná vláda předtím. Všichni muslimové na evropské půdě jsou džihádisté, včetně oněch údajných “tlumočníků,” jak se dnes říká doktorům a inženýrům z roku 2015…

Německo a Rakousko muslimové víceméně považují za své chalífáty, kde už nepotrvá dlouho, než je plně převezmou. Vlády obou zemí jsou islámu vstřícné (ať navenek tvrdí cokoli) a muslimů rok od roku přibývá. Sorosův zoufalec Kurz, který byl v roce 2015 na ministerstvu zahraničí na sekci integrace coby velmi nadšený vítač, je samozřejmě jedním z původců islamizace Rakouska. O Německu ani nehovořím, končící Merkelová “rozorala” celou Evropu, nejen Německo.

.

Po skandálním zjištění o tom, jak muslimové v Rakousku připravují převzetí země (s podporou vlády – viz tento článek) se prakticky na totéž přichází v Německu.

Mnoho strůjců islamizace provádí a doporučuje taktické zamlžování a trivializaci nemuslimů, dokud nepřijde čas na převzetí země. Například Ibrahim El-Zayat, který je považován za hlavu Muslimského bratrstva v Německu a v roce 2008 byl v egyptské nepřítomnosti odsouzen k deseti letům vězení za praní špinavých peněz ve prospěch zakázané organizace. Tento extrémně zaneprázdněný muslimský úředník prohlásil:

“Německo je naše země a je naší povinností to pozitivně změnit.  S pomocí Alláha z něj udělejme náš ráj na Zemi a dejte jej k dispozici islámskému ummě.”

Předseda Ústřední rady muslimů v Německu Nadeem Elyas  roku 2006 zcela jasně oznámil:

“Sekulární ústavní stát zde bude jen do doby, dokud budou muslimové v menšině”

Základním cílem  islámu je zrušit demokracii a vytvořit Islámský stát. Předseda Ústřední rady muslimů v Německu do roku 2010 Ayyub Axel Köhler to překvapivě otevřeně popsal ve svých “Modelech islámu” už  v roce 1981, kdy sám potvrdil neslučitelnost islámu s demokracií.

K uvedeným by bylo možné přidat spoustu dalších výroků a opět připomínám, že průzkumy nedávno prokázaly, že právě v Afghánistánu, odkud si nyní dovážíme základnu budoucí islamizace země, požaduje právo šaría 99% lidí – muži i ženy. Všimněte si, že ani jedna z toho mála žen, které byly vidět na různých záběrech po příletu do ČR, neodhodila hidžáb. To znamená, že tyto rodiny patří k oněm 99%. Budou tak dělat maximum pro to, aby alespoň pro své potomky ten chalífát u nás zajistili..

Islámský princip takíji, úmyslného zamlžování a lhaní, je vždy ospravedlněn oddanými muslimy, pokud slouží k šíření islámu. Lhaní je tak velmi důležitou součástí islámu, muslim, který nelže nemuslimovi, je špatný muslim. Čím lépe se umí muslim přetvařovat, tím více je mezi džihádisty ceněn. Jsem si naprosto jista, že v běžném životě byste nikdy neodhalili člena nejzákeřnější a nejnebezpečnější islámské skupiny – Hizb ut Tahrír (detailněji jsem o skupině psala zde nebo zde).

.

Tato skupina dbá na infiltraci politiky, univerzit a různých neziskovek, násilí však vyznává až v závěrečné fázi džihádu, k níž krev neodmyslitelně patří, případně v sebeobraně. Právě tito džihádisté, jichž je  plná Evropa, jsou skutečnými mistry lhaní a přetvářky – o to jsou však nebezpečnější. Většinu z nich nepoznáte – před káfiry se nevyhýbají ani alkoholu a ženy mohou být v této fázi džihádu odhalené.

Důkazů o tom, že muslimové považují Evropu za dobytou, je mnoho. I přesto je většina Evropanů v klidu a nemají problém s tím, když se v jejich blízkosti objeví nová mešita nebo kebabárna. Až ovšem zjistí, že žijí v chalífátu, pak bude příliš pozdě…

 

 

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc září 2021: *****

ing. Jan Dvořák 500,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Marek Janicko 200,- Kč, Rudolf Roedling 500,- Kč, Pavel Burget 200,- Kč, Pavel Jurášek 100,- Kč, Robert Schlesinger 100,- Kč, Alena Albrecht 200,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Matouš Gaudl 500,- Kč, Zdeněk Vybíral 1000,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Oldřich Smejkal 1000,- Kč, Dr. Ilja Baudyš 1000,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Karel Kubela 83,- Kč, Jiří Obermaier 300,- Kč, Martin Vavrinka 50,- Kč, Anonym 100,- Kč, Milan Tahovský 1000,- Kč, Pavel Janeček 300,- Kč, Jiří Cígler 250,- Kč, MUDr. Iva Niemcová 100,- Kč, Anonym 200,- Kč, Ladislav Oudes 200,- Kč, Karel Klouček 500,- Kč, Miloš Kořínek 100,- Kč, Jana Slabá 100,- Kč, Jiří Ovčáček 100,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, L. Skrobacek 149,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Václav Tykvart 100,- Kč, Jan Petr 300,- Kč¨, František Vrána 50,- Kč, Arpád Krausz 250,- Kč, ing. arch. Marie Tachezyová 200,- Kč, Zuzana Karlová 300,- Kč, Martin Svoboda 100,- Kč, ing. Jiří Klumpar 100,- Kč, Pavel Kosmata 200,- Kč, V. Trulley 333,- Kč

Celkem za měsíc: 13 765,- Kč
Vybráno 39.32%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 2 248 times, 2 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (32 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
76 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-)