euro_titanic
9.2.2016
Kategorie: Politika

Evropští kolaboranti

Sdílejte článek:

KAREL POHNER 09|02|2016

Obdivuji učení a moudrost Konfucia. Dovolil jsem si tedy napsat pragmatický rozbor aktuální situace v duchu této moudré filosofie „K dobrému se chovej dobře, ke zlému se chovej spravedlivě“.

Kdo jsou muslimové? Budou oni příčinou konce svobody, demokracie a vymazání naší historie? Jsou zlí nebo hodní? To není moudrá otázka. Jsou to lidské bytosti stejné jako jsme my. Rozdíl mezi námi lidmi je jenom v tom, v co věříme. Tím se liší naše životní hodnoty. Někdo je křesťan, někdo buddhista, někdo zase muslim nebo komunista či fašista a někdo nevěří ani  sám v sebe. Oprostěme se nyní od toho, co je správné a co je špatné a kdo má nebo nemá pravdu. Pokud je někdo opravdu hluboce věřící, věří bezmezně svému vůdci nebo prorokovi a jeho činy není možné označit ani jako dobré, ani jako zlé. Korán jasně popisuje ne-muslimy jako podřadnou rasu, kterou muslim může kdykoliv zotročit nebo zabít.

Korán verš: 2:191 Zabíjejte je všude, kde je dostihnete, a vyžeňte je z míst, odkud oni vás vyhnali, vždyť svádění od víry je horší než zabití. Avšak nebojujte s nimi poblíže Mešity posvátné, dokud oni s vámi zde nezačnou bojovat. Jestliže však vás tam napadnou, zabte je – taková je odměna nevěřících!

Z pohledu křesťanské výchovy, kde je na prvním místě tolerance, láska k bližnímu a podvod, lež, okradení nebo vražda kohokoliv (nejenom křesťana) je zločinem, je islám nepřijatelnou alternativou. Ale pro muslima jsme stejně tak nepřijatelní my, kteří se dopouštíme “zločinů”, které on považuje za horší, než je mučení nebo vraždění nevěřících. Naše hodnoty jsou prostě neslučitelné a snažit se je propojit je stejně naivní, jako chtít smíchat ropu s vodou.

Vždy, když se v přírodě potkají dva druhy, vyhrává ten silnější a agresívnější. Nás to pravděpodobně také čeká a ti chytřejší muslimové vědí, že čas hraje pro ně. Ti nedočkaví a hloupější již nyní v Evropě bojují. Tím prakticky škodí Islámu nejvíce, protože upozorňují na budoucí nebezpečí a plaší nás evropské ovce, které mají stále co spásat a nezajímají se ani o historií ani o budoucnost.

Kdo jsou tedy ti největší zločinci, kteří vedou Evropu do záhuby? Jsou to muslimové? Ne, cesta muslimů je popsána v koránu. Jejich cílem je ovládnout svět a mají vnikající výsledky. Na rozdíl od nás jsou odhodláni a jsou připraveni položit za svoji víru i život. Kdo jsou tedy ti opravdoví zločinci? Jsou to kolaboranti na postech našich a evropských politiků, úředníků, novinářů a celé řady vládních i nevládních organizací. Ti všichni jsou ochotni za peníze spolu s pomocí nedozrálých hlupáčků zaprodat a zničit svoji zem, kterou budovali naši i jejich předci celá staletí.

Kvůli evropským dotacím jsou ochotni ohrozit i své vlastní děti. Jakým právem? Jak je možné, že německá paní se ani neomluví za smrt nevinných lidí, které zabili jí pozvaní muslimové ani za další zločiny, které páchají? A ještě má tu drzost se s rukama od krve dívat lidem do očí? Je to vůbec možné, že média, která lžou jako když tiskne lidé čtou a firmy v nich inzerují? Co všechno si Evropané ještě nechají líbit? Co si vezmeme na našich a evropských kolaborantech, až se budou znovu a znovu divit, že ti hodní lidé vraždí, znásilňují a loupí?

Doposud jsem skrytě doufal, že u nás je situace lepší a že se jedná v Čechách jen o několik desítek kolaborantů, kteří se s podporou evropských fondů snaží přesvědčit národ, že černá je bílá a naopak. Věřil jsem, že vláda ví, že se nacházíme na hraně propasti a jenom nás uklidňuje. Věřil jsem, že ve skutečnosti vláda pracuje na 100% na záchraně naší země a evropské civilizace, tak jako by to činil každý poctivý vladař, císař, premiér. Doslova hrůza a zoufalství však musela polít každého z nás, když se začetl do emailové komunikace předsedy vlády Sobotky, který je úkolován a řízen pro nás neznámými lidmi. Je zdrcující, že žádná síla ani energie vládnoucí garnitury se ani vzdáleně nezabývá hledáním záchrany našich lidí nebo obranou naší země a už vůbec se nepídí po příčinách nebezpečí, které ohrožují evropskou civilizaci. Ve skutečnosti je vše úplně jinak.

Z emailové komunikace vyplývá, že hlavním cílem lidí, kteří řídí loutku premiéra Sobotky a některá média je manipulace s voliči a boj proti těm, kteří upozorňují na nebezpečí. Jedná se o desítky stránek textů, které řeší pouze jak manipulovat, ovlivňovat, uplácet a zastrašovat veřejnost v duchu příkladu zveřejněné komunikace mezi Sobotkou a jeho poradcem “…přece jen je možné veřejné mínění tvarovat a jeho stávající převažující negativní postoje oslabovat a u některých vybraných skupin transformovat…”. Je to smutné, zoufalé, zdrcující, ale nemáme premiéra, který by stál u kormidla, ale loutku, která hraje v podpalubí Titaniku lidem divadlo dotované z evropských fondů.

Sami jsme ovce, protože v demokratické zemi bychom zrádce neměli volit ani si jich vážit. Je to naše ostuda a my jsme sami zbabělci a pokrytci. My sledujeme a dokonce si sami platíme média, která nám vymývají mozky. Začněme u sebe, buďme féroví, nekompromisní a říkejme otevřeně co si myslíme kdekoliv a komukoliv a výsledek se dostaví. Nepleťme si moudrost se zbabělostí a pokrytectvím. Když je loď přetížená na jedné straně a nabírá vodu, tak ji také nevyvažujeme v jejím těžišti jenom proto, že banda kolaborantů hystericky hrozí jejím převrácením na stranu opačnou. A Evropa už nabrala hodně vody a bude hůř.                

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc leden 2022: *****

RNDr. Richard Čapek CSc. 400,- Kč, Ilja Baudyš 500,- Kč, Miroslav Příkopa 500,- Kč, MUDr. Richard Domín 200,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Pavel Fila 50,- Kč, ing. Jan Dvořák 500,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Marek Janičko 250,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Jiřina Gyárfásová 1000,- Kč, Matouš Gaudl 500,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Václav Žižka 500,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Daniela Frumarová 500,- Kč, Zdeněk Vybíral 1000,- Kč, Karel Klouček 500,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Vlastimil Kornas 111,- Kč, Karel Kubela 100,- Kč, Jiří Stejskal 500,- Kč, Ladislav Adamec 200,- Kč, Martin Vavrinka 50,- Kč, Pavel Janeček 300,- Kč, Jiří Obermaier 300,- Kč, Peter Keklak 100,- Kč, Anonym 500,- Kč, Jiří Dobruský 200,- Kč, Ladislav Oudes 200,- Kč, Petra Rohlíčková 111,- Kč, Zuzana Karlová 300,- Kč, Miroslav Hloušek 111,- Kč, Blahomír Skoupý 200,- Kč, Jan Petr 300,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Václav Tykvart 100,- Kč, Pavel Sejrek 200,- Kč, Jiří Ovčáček 100,- Kč

Celkem za měsíc: 12 633,00 Kč
Vybráno 36.09%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 78 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (40 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...