537562_article_photo_eb8mq48_600x
20.7.2016
Kategorie: Společnost

Evropským politiků už zbyly jen kecy o “hodnotách”

Sdílejte článek:

PETR PAULCZYNSKI 20|07|2016

Původně jsem si chtěl dát prázdninový oraz a dnes pauzírovat. Pak jsem zjistil, že OVM mají letní výpadek a že se tudíž nebude vědět o čem se má tento týden mluvit, tak jsem sáhl po klávesnici a pár bodů sesmolil.

Rusové se s Erdoganem dohodnou a je jim jedno, co si dělá doma. Co se Sýrie týče, řešení se najde. Jako největší banda idiotů z toho nakonec jako vždy vychází EU. Nejenže sem může Erdogan bez následků kdykoliv pustit uprchlíky (když nebude bezvízový styk, ale vlastně i když bude) a v Německu má milionovou Pátou kolonu. Ale slintáním o demokracii a ,,evropských hodnotách” bez toho, aby si to na Erdoganovi byli schopni vynucovat, vypadají ve světle hrození Putinovi a kecům proti Polákům euro-šašci skutečně jako …šašci. Američané tu hru ,,dvojích standardů” můžou hrát dál, protože je za nimi ekonomická a vojenská moc, před kterou většina entit sklapne paty (předstírajíce náhlé dojetí nad hodnotami svobody a demokracie). Za EU jsou však už jen ty kecy a slinty o hodnotách. A ty se tímto chozením po špičkách kolem toho, co Erdogan dělá, mění v něco, čemu se v klidu můžeme už jen smát, i kdyby si Jakub Janda při veřejné masturbaci penis utrhl.

A něco z Brna: Ještě kousek k Holannovu ajvontmór. Je vidět, že Matěj je chytrý a cílevědomý kluk. Naplánovat si v podstatě každodenní potěšení tím, že vlezu do politiky, roz*ebu na co šáhnu, udělám si z toho cestovku, zaměstnám kamarády, ubytuji flákače…..no a pak už se můžu těšit, že až jednou skončím, tak mi 3/4 města budou chtít rozsekat p*del, to je opravdu výkon mistra plánovače.

A trocha bulváru: Francie skvěle platí Hollandeova kadeřníka – 10 000 eur měsíčně. Francouzský levicový prezident François Hollande již čtyři roky nechává státní aparát, aby platil přemrštěné sumy jeho osobnímu kadeřníkovi. Upozornil na to francouzský satirický týdeník Le Canard enchaîné. Informace již tak nepopulárnímu Hollandeovi dále poškodí reputaci a šance na znovuzvolení, soudí web britského deníku The Daily Telegraph. Úřad prezidenta Hollandea zdůvodnil výši kadeřníkovy mzdy jeho dlouhou pracovní dobou. Olivier Benhamou „zahajuje svůj pracovní den velice brzy a je pak neustále k dispozici, včetně víkendů. Prezidenta upravuje vždy po ránu a také před každým jeho veřejným vystoupením.“ Stejné u všech socialistů na světě, ať se jmenují Holland z F, nebo Hollan z ŽB. Z cizího krev neteče! 

A postřeh k prentaci cink-tanku EH. Chlapec, který měl ještě nedávno jako zdroj obživy to, že ukazoval svoje tělesné otvory, teď na Facebooku píše, že jeho tink tank má “zásadní vliv na vznik a tvorbu české politiky” (!!) a že úzce spolupracuje s bezpečnostními složkami země (!!). A ještě je tak nebesky blbý, že se tím na Facebooku pochlubí. Kde jsou ty doby, kdy se politika rozhodovala v postranních saloncích vyhlášených pražských restaurací! Když nic jiného, mělo to alespoň styl! Dneska o naší politice rozhodují Jandové a jejich partička nedostudovaných teenagerů u pečení buřtů a pití píva z plechovky na rozpadlém statku. Diví se tu ještě někdo něčemu?

A na Fejsbůku napsali:

 • Jaroslav Plesl: Britové jsou na cestě ven a jediný, co dokáže z dotací vyrobená euroelita, je po Britech plivat. To je ten nejlepší způsob, jak tichou, ale hlasující většinu poštvat proti EU i v dalších evropských zemích. Proto znovu opakuji, že v rámci snah o sebezáchovu by měly všechny evropské instituce a vlády členských zemí EU okamžitě přestat se sponzorstvím veškerých nevládních organizací vytvářejících “prounijní” propagandu, které ve skutečnosti důvěru v EU fatálně podkopává.
  Dodávám: Jaryne, Jaryne. A Jakub Janda nebude mít co žrát.
 • Kde se dá prosím přečíst vyjádření Rekonstrukce státu, Frank Bold, Jana Krause, Rychlíka a dalších k těm 6 GKč pro Kapsch za mýto bez VŘ?
 • Docela chápu, proč se Hollan nechal bičovat ve Lvově. Kdyby se nechal bičovat v Brně, spousta lidí by asi nedokázala přestat.
 • Kdyby prodloužení mýta pro Kapsch rozhodla Nečasova vláda, umím přesně vyjmenovat všechny protikorupční aktivisty, kteří by spustili jekot.
 • Sice nevíme jaké víry byl atentátník, ale zato jistě víme že první sražená byla muslimská žena. Takovou informaci prostě chceme
 • Když si myslíte, že děti by měl mít muž se ženou, tak jste vlastně homofobní nácek.
 • Já se snad zblázním. Člověk si to roky piplá, sofistikovaně to práškuje viry, očkuje to formaldehydem, krmí to steroidy v kuřecím, dává tomu antikoncepci do vodovodu…
  …a pak mu do toho nějaký buran vjede s náklaďákem
 • Jaký smysl má systém , který drží nad vodou jen nízké mzdy, dotace od státu a uměle podhodnocená koruna ?
 • 21 zraněných sekerou. Už EU zakázala sekery?
 • Myslel jsem si, že Kalouskovo mávání tibetskou vlajkou už nic nepřekoná. Koalice TOP09 a Žít Brno mne vyvedla z omylu.

A fór na konec:

bloger_605
Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc květen 2021: *****

Josef Budějovský 500,- Kč, Jiřina Kozáková 200,- Kč, ing. Jan Dvořák 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Pavel Janeček 300,- Kč, Peter Keklak 100,- Kč, Ilja Baudyš 500,- Kč, Rene David 500,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, ing. Jiří Babinský 500,- Kč, Věra Baarová 1000,- Kč, Matouš Gaudl 500,- Kč, Lubomír Vylíčil Phar. 5000,- Kč, Novákovi 500,- Kč, Marek Janičko 100,- Kč, Vlastimil Kadlec 2000,- Kč, Martin Vavrinka 50,- Kč, Michaela Wurmová 1000,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Jiří Obermaier 200,- Kč, Karel Hojdar 150,- Kč, Jiří Dobruský 200,- Kč, MUDr. Ive Niemcová 100,- Kč, Ladislav Oudes 200,- Kč, Irena Kuželová 150,- Kč, ing. Stanislav Kužel 150,- Kč, Olga Petrová 300,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, Vlastimil Kornas 666,- Kč, Jan Petr 300,- Kč, Václav Tykvart 100,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Jiří Ovčáček 100,- Kč

Celkem za měsíc: 17 966,00 Kč
Vybráno 51.33%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 78 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (21 votes, average: 4,90 out of 5)
Loading...