MIGREU2
8.7.2021
Kategorie: Multikulturní soužití

Evropský parlament vyčlenil 10 miliard eur na rozvoj pravidelné migrace

Sdílejte článek:

SLOVANKA

To samozřejmě přímo souvisí s faktem, že plány Agendy 2030, potažmo OSN, počítají se stěhováním až miliardy lidí do roku 2030. EU proto musí za každou cenu tyto plány globalistů na výměnu obyvatel splnit. A kdy jindy se tomuto tématu věnovat, než nyní, kdy si toho skutečně jen málokdo všimne.

Europarlament vyčlenil dva balíčky finančních prostředků na azyl a správu hranic

  • Azylový, migrační a integrační fond ve výši 9,88 miliardy EUR podpoří azylovou a migrační politiku
  • Fond pro integrovanou správu hranic ve výši 6,24 miliardy EUR na správu vnějších hranic, které respektují základní práva

Azylový, migrační a integrační fond (9,88 miliardy EUR na období 2021–2027) posílí společnou azylovou politiku EU, rozvine pravidelnoumigraci v souladu s potřebami členských států, podpoří integraci státních příslušníků třetích zemí a přispěje k boji proti nelegální migraci. Na žádost Parlamentu by tyto peníze měly být rovněž použity na povzbuzení členských států, aby spravedlivěji sdílely odpovědnost za přijímání uprchlíků a žadatelů o azyl v celé EU.

Více informací o cílech, prioritách a rozpočtových přídělech fondu je k dispozici v tiskové zprávě vydané po dohodě s Radou.

K tomuto bodu jen dodávám, že onou “pravidelnou migrací” je myšlen prakticky neustálý přísun “Novoevropanů”, zejména z Afriky. Ti už budou předem legalizováni, udělování azylu již v zemi původu, případně v Libyi, bude stále častější. Ostatně, stačí oživit “Marakéšskou deklaraci” či “Globální kompakt o uprchlících” – dokumenty, které byly podobně, jako Agenda 2030, schváleny všemi zeměmi EU (vyjma Maďarska).
.

S rozpočtem ve výši 6,27 miliardy EUR na příštích sedm let pomůže Integrovaný fond pro správu hranic posílit správu vnějších hranic EU a zároveň zajistit dodržování základních práv. Přispěje rovněž ke společné a harmonizované vízové politice a zavede ochranná opatření pro zranitelné osoby přicházející do Evropy, včetně nezletilých osob bez doprovodu.

Tento bod je ještě jasnější. Téměř všichni příchozí se vydávají právě za “nezletilce bez doprovodu.” Jde o džihádisty, kteří připlují bez dokladů a poté udají věk nejčastěji mezi 12-17 lety. Nikdo nic neověřuje, co řekne “sirotek bez doprovodu”, to je svaté. Dokud někoho nezavraždí, věk se nezjišťuje – např. pomocí kostních testů. To by byl rasismus, islamofobie a xenofobie…

Tedy i ona EU uváděná ostraha hranic, žádnou skutečnou ostrahou není.  Má za cíl v rámci falešné pseudohumanity přijímat každého, kdo se bude hodit do předem dané “škatulky”. Ať už coby “nezletilec bez doprovodu” nebo “klimatický uprchlík”, přičemž – jak uvádí OSN a jak je uvedeno i v Agendě 2030 – do roku 2030 se má přestěhovat miliarda zejména “klimatických uprchlíků”.  Tato miliarda bude samozřejmě postupně rozmístěna nejen v zemích  EU, ale část z uvedeného počtu půjde  také do USA, Kanady či Austrálie…
.

Ostraha hranic je zde zřejmě chápána stejně, jako je tomu dosud, zejména v případě Španělska a Itálie. Azyl bude automaticky udělen všem, kdo budou tvrdit, že jim ještě nebylo 18, ale po azylovém řízení i těm dospělým, kteří dostanou status uprchlíka, ať už z důvodu, že přichází ze země, která není považována za bezpečnou nebo třeba jen z důvodů klimatických.

Ovšem důvodem k udělení azylu na území EU může být i příslušnost k LGBTQI komunitě. To bude nyní zřejmě také velmi častou výmluvou. V neposlední řadě může o azyl v EU nyní žádat i ten, kdo přichází ze země, kde jsou větší “covidová” čísla a je tam zároveň špatně dostupná léčba.  Tento důvod v mnoha případech prošel v některých evropských zemích například Tunisanům, kteří jindy jen tak nárok na azyl nemají…

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc září 2021: *****

Ilja Baudyš 1000,- Kč, ing. Jan Dvořák 500,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Ladislav Adamec 200,- Kč, ing. Tomáš Šimčík 200,- Kč, Vlastimil Kornas 111,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Matouš Gaudl 500,- Kč, Mgr. Luděk Tesarčík 200,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Oldřich Smejkal 1000,- Kč, Pavel Burget 200,- Kč, Karel Kubela 83,- Kč, Martin Vavřinka 50,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Václav Žižka 500,- Kč, MUDr. Iva Niemcová 100,- Kč, Jiří Obermaier 300,- Kč, Dagmar Sokolová 200,- Kč, Josef Tichý 1000,- Kč, Martina Kosková 350,- Kč, Karel Klouček 500,- Kč, Jiří Ovčáček 100,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, Jan Petr 300,- Kč, Václav Tykvart 100,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Miloš Kořínek 100,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Ladislav Oudes 200,- Kč, Zuzana Karlová 300,- Kč, Vlastimil Kůs 500,- Kč

Celkem za měsíc: 11 594,- Kč
Vybráno 33.12%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 2 295 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (32 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
63 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-)