eu-executioner
13.9.2018
Kategorie: Politika

Evropský parlament dal zelenou šikanování svrchovaného Maďarska

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (27 votes, average: 4,89 out of 5)
Loading...
Sdílejte článek:

COM/MIROSLAV JAHODA 

Evropský parlament poprvé odhlasoval zahájení disciplinární řízení proti samostatnému státu Maďarsko. Možným trestem je odebrání hlasovacího práva pro Maďarsko v EU.

Holandští zelení, kteří návrh iniciovali, slavili výsledek hlasování s maniakální radostí. Ve skutečnosti jde o další ukázku naivity západních lidí, kteří si myslí, že jejich vidění světa je jediné správné a že se ním bude řídit každý na světě. Věří, že vidění světa lze nařídit.

Kritizují Maďarsko kvůli nedodržování náboženské svobody a nepřijímání migrantů. Západní naivita nedovede pochopit, že náš pohled na svět je mnohem pragmatičtější než jejich. Že se nesnažíme ostatní převychovat, ale raději s nimi v klidu komunikujeme, obchodujeme a tím naopak reálně zlepšujeme svět.

K tomu několik ohlasů z mediálního prostoru (poz. PP):

 • Evropský parlament dal zelenou šikanování svrchovaného Maďarska. Z českých poslanců se jako evropští kolaboranti projevili:
  Z frakce Liberálů a Evropských demokratů (ALDE)
  Pavel Telička (zvolen za ANO)
  Dita Charanzová (zvolena za ANO)
  Martina Dlabajová (ANO)
  Petr Ježek (zvolen za ANO)
  Z frakce Evropské lidové strany (EPP/ED)
  Stanislav Polčák (STAN)
  Luděk Niedermayer (TOP 09)
  Jiří Pospíšil (TOP 09)
  Jaromír Štětina (TOP 09)
  Z frakce Socialistů a sociálních demokratů (S+D)
  Miroslav Poche (ČSSD)
 • Další důkaz toho, že EU je skrz nazkrz prolezlá totalitárním smýšlením. Slovní spojení “Evropské hodnoty” jsou pro mne sprostým slovem toho nehrubšího zrna…
 • Jestli byl někdy ten nejvhodnější čas projevit skutečnou solidaritu, je to právě teď. Evropský parlament právě většinou rozhodl o zahájení procesu sankcí proti Maďarsku a my v tom naše východní přátele nesmíme nechat.Evropský parlament Maďarsku vyčítá, že prý ohrožuje demokracii a jakési evropské hodnoty. O spuštění Článku 7 dnes pro hlasovalo 448 poslanců, proti 197 a 48 se zdrželo. Výsledek této volby neznamená, že bude Maďarsko okamžitě nějak postiženo, ale nyní se o formě sankcí teprve bude jednat. A to je čas pro Českou republiku, aby ukázala, kde stojí.

  Maďaři stojí nohama pevně na zemi. Proti evropským hodnotám se provinili tím, že se odmítli vydat cestou Západu, a svou hranici obehnali plotem na ochranu před nelegálními migranty. Odmítli nechat cizí rozvraceče otravovat mysl svých mladých lidí a znemožnili Sorosovi a jeho nohsledům v zemi provozovat své aktivity. Premiér Orbán a nacionalistické síly mají podporu drtivé většiny Maďarů. Chtějí ochránit jak etnický tak kulturní charakter své země, což se západním zemím jako je Británie, Francie, Belgie, Holandsko nebo Německo nepodařilo. 

  Je to na nás. Buď půjdeme maďarskou cestou s Maďary a i my si zachováme naši kulturu a etnickou jedinečnost, nebo se vydáme cestou velkoměst západní Evropy, které už s Evropou nemají nic společného. Ať každý ukáže, kde stojí. Toto je boj o přežití evropské civilizace a Maďarsko je náš přítel.

  Solidaritu s Maďarskem …

Autor: Miroslav Jahoda 

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc leden 2019: *****

Jan Procházka 500,- Kč, Yvona Škurková 100,- Kč, Jaromír Ohnůtek 150,- Kč, Libor Heidler 200,- Kč, Petr Novotný 500,- Kč, Helena Novotná 200,- Kč, Ivanka Trávníčková 200,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, Robert Kulíšek 250,- Kč, Petr Luňák 600,- Kč, Vlastimil Běhan 50,- Kč, Jan Olšák 500,- Kč, Karel Pelichovský 400,- Kč, Josef Loupanec 500,- Kč, David Bezděk 150,- Kč, Ondřej Vodehnal 200,- Kč, Václav Tykvart 200,- Kč, František Kašpárek 100,- Kč

Celkem za měsíc: 4 850,00 Kč
Vybráno 13.85%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 2 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
loading...
politicon-banner
35 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.