eusoc
16.10.2017
Kategorie: Společnost

Evropskou unii řídí jakešobilakisté

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (21 votes, average: 4,62 out of 5)
Loading...
Sdílejte článek:

RUDOLF MLÁDEK

To, co všichni Evropané díky EU dnes prokazatelně ztrácejí je demokracie a prostor práva.

Unie a Federace

Je zjevné a snadno prokazatelné, že zakladatelé a signatáři prvních evropských smluv směřovali k federálnímu uspořádání Evropy a nikoliv k centrálně řízenému superstátu s výjimečným postavením Francie a Německa. Dnešní projekt Unie by v roce 1950 vyvolal smích, úšklebky a politické odsouzení. Takový projekt by de facto znamenal dvojokupaci ostatních evropských států. Leč po takové Evropě dnes tzv.“elity“ EU volají, takovou i silou prosazují. Je to mimořádně nebezpečná zlá a i k válce inklinující politika. Mírový projekt zakladatelů Evropských společenství se doslova třese v základech.

Unionisté

Unionisté, prosazující superstát řízený nevolenými orgány se zhlédli v modelech totalitních vládců a tak se nezřídka objevuje kritika, že jejich silově prosazovaná unijní idea je spíše neonacismem, neomarxismem a dokonce jsou bruselští úředníci přirovnávání k funkcionářům rozpadlého Sovětského svazu. Z nemalé části jde o kritiku oprávněnou. Stále rostoucí absence demokratických procesů, osobování si rozhodovat bez právního podkladu prakticky o čemkoliv a kdykoliv ukazuje, že metody unionistů jsou metody veskrze špatné. Kritika politiky unionistů ze strany federalistů proto zesiluje a zesilují i strany a hnutí, kteří o takovou Unii jednoznačně nemají zájem. Kritici jsou na oplátku unionisty nálepkováni jako rasisté, xenofobové, v lepším případě extrémisté a populisté. Slovník hanobení kritiků totalitní Unie se velmi blíží slovníkům nesvobodných režimů.

Federalisté

Federalisté svou ideu v těchto dnech prohrávají. Dnešní EU nesměřuje k federativnímu uspořádání, k rovnosti států a jejich občanů, ale k novodobému rozdělení na „lepší“ a „horší“ Evropany. Celá rasová politika již jednou odsouzeného nacismu tak znovu pokoutně ožívá v podobě „nové politiky“ a zakrývá se pláštíkem „dvojrychlostní“ Unie. Výroky unionistů na adresu členských států, které inklinují spíše k federálnímu pojetí Evropy jsou nemístné, nepřátelské a nepřijatelné.

Čekat na změny v EU je maření času

Marnost snahy o změnu této totalitní Unie první pochopili Britové a z Unie odcházejí. Norové a Švýcaři do této EU raději ani nevstoupili. Federalisté umlčováni placenou proti propagandou a destruktivními dotacemi prohrávají, stejně jako prohrávají zakladatelé, tedy ti, co s návrhy federální evropské unie v minulém století přicházeli. Změna není možná, náprava neexistuje. Platí stejně, jako kdysi platilo pro tzv. Sovětský blok: Jen rozpad pomalu už okupační EU přinese národům zpět svobodu. Jen tehdy unionisté nebudou moci svůj šílený plán likvidace národních států dokončit. Už dnes pro tento plán používají invazní pěšáky v podobě migrantů, nařízené kvóty a nestoudné soudní rozsudky. Je načase zvolit změnu dříve, než nakonec nebude vůbec možná.

Jakešobilakismus

Zjednodušeným pojmem je možné připomenout dobu socialismu, který se vyznačoval několika zřejmými rysy. Především tím, že zakazoval svým občanům opouštět stát směrem na Západ a výjimky byly jen pro vyvolené. Bylo to proto, že jakešobilakisté „Věděli“, že občané by utíkali ze socialistického žaláře. Mnozí nepochybně ano, všichni těžko. Jakešobilakisté se ale jakékoliv svobody chorobně báli.

Dnešní obhájci této EU, zuřiví unionisté, připomínají jakešobilakisty až příliš trpce. Unionisté stejně jako jakešobilakisté „Vědí“, že referendum o setrvání v této EU by dopadlo špatně. Vědí to předem, a proto dělají vše, aby se nekonalo. Jejich počínání je de facto stejné, jako bylo jakešobilakistů. Má stejné parametry, stejný vztah k občanům a je stejně předem prohrané. Nepřipuštěním referenda se sympatie k EU nevytvoří, špatný stav se neudrží a zboří se to nakonec stejně, jako se zbořil socialismus. A vůbec to boření nemusí být sametové. Unionisté jsou jen novou formou jakešobilakistů, ale jsou stejně tak, jako zde jmenovaní bývalí totalitní vládci Jakeš a Bilak, pro demokracii a svobodu škodliví a nebezpeční.

Rudolf_Mládek

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc září 2018: *****

Rudolf Roedling 1000,- Kč, MUDr. Ilja Baudyš 1000,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Šárka Vinklerová 500,- Kč, Oldřich Silný 500,- Kč, Lukáš Vašíček 200,- Kč, Helena Novotná 200,- Kč, Pavel Kassl 500,- Kč, Jan Bezděk 2000,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, Miroslav Meder 400,- Kč, Roman Foff 1000,- Kč, David Bezděk 150,- Kč, Pistorius AG 2207,43 Kč

Celkem za měsíc: 10 207,43 Kč
Vybráno 29.16%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
Sdílejte článek:
loading...
politicon-banner
20 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.