ENUoO2DXYAEyQXi
20.2.2020
Kategorie: Multikulturní soužití

Evropské porodnice ukazují neradostnou demografickou budoucnost

Sdílejte článek:

PROP 

Začátkem nového roku nám mainstreamová média, jako obvykle, ukazují, které dítě mělo to štěstí, že se narodilo jako první ve své zemi, regionu či dokonce městě. V případě západoevropských zemí tyto děti jasně odhalují současnou demografickou výměnu obyvatelstva, probíhající v Evropě díky kombinaci rasového míchání a imigrace. Začněme ze západu na východ.

Portugalsko i Španělsko určitě vyhrálo cenu za nejexotičtější novorozence roku. Portugalsku se první dítě roku narodilo afroportugalskému, rasově smíšenému páru. Dítě pojmenované “Urjja”, což je podle rodičů biblické jméno, je už jejich šestým dítětem.

Ve Španělsku je novoroční novorozenec ještě exotičtější. Jedná se o syna muže z Dominikánské republiky a Ekvádorčanky , přičemž jediná španělská věc na dítěti je jeho mateřský jazyk, nic jiného.

V Irsku je scenérie ještě tmavší, protože jako první dítě v zemi se tam narodilo celkem africké dítě.

Pokud jde o zbytek Evropy, většina narozených dětí jsou plnokrevní Evropané, ale nedá se to říci o mnoha velkoměstech napříč kontinentem, zejména v západoevropských liberálních zemích, například o tomto africkém dítěti ve švédském městě, o tomto rasově smíšeném páru v belgickém Aalstate, a seznam by mohl pokračovat donekonečna, i díky zemím zpoza bývalé železné opony.

V roce 2014, kdy se dělaly odhady poměru mezi domácí populací a imigranty v zemích EU, vypadala čísla pro mnohé západoevropské země jako Francie nebo Švédsko, kde je podíl domácího obyvatelstva pod úrovní 70% , dost děsivě, takže pokud existuje tolik neevropských párů, které mají v našich zemích desítky dětí, a pokud se nic neděje na zastavení a zvrácení této situace, za šest let od nynějška bude ten podíl prudce klesat.

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc duben 2020: *****

ing. Jan Dvořák 400,- Kč, Jakub Malinovský 36,- Kč, Václav Červinka 200,- Kč, Hana Rohlíčková 200,- Kč, Vladislav Vydra 100,- Kč, František Šmíd 600,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Jaroslava Kováříková 100,- Kč, Václav Tykvart 200,- Kč, Zdeněk Palička 500,- Kč, Ladislav Adamec 100,- Kč

Celkem za měsíc: 2 936,00 Kč
Vybráno 8.38%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.

Po blokaci Pravého prostoru můžete sledovat novou stránku PP na facebooku.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 3 125 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (23 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
loading...
53 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.