Jakub-Janda-001
4.8.2016
Kategorie: Společnost

Evropské hodnoty a “hlasitě kvokající udavač”

Sdílejte článek:

PETR PAULCZYNSKI 04|08|2016

Achjo! Ta slunka mají pech! Tak usilovně vysvětlují, jak jsou muslimové mírumilovní a proti násilí a pak si nějaký záškodník dovolí vydat analýzu, ze které vyplývá, že mezi 52 až 99 % vyznavačů islámu chce tak středověkou anemírumilovnouvěc, jako je právo šaría. Mně snad těch slunkařů ještě začne být líto…

Jistě všichni znáte cinktank Evropské hodnoty, jejichž nejhlasitějším kvokalem je jistý Jakub Janda, který se úplně nejvíc proslavil svým gayporno videem. Tento mladíček se nejvíc profiluje neustálými ataky na prezidenta republiky o němž si můžeme myslet všelicos, ale veřejně ho nazývat ruským rezidentem je opravdu, ale opravdu přes čáru. Používat pro oslovení prezidenta Zemana výraz Resident je pane Jakube Jando primitivní a ubohé. Zřejmě budete ubohý primitiv.

Geniální počin našeho národního udavače Jakuba Jandy, který navazuje na protektorátní a na komunistickou tradici a zveřejňuje seznam webů, které jsou podle něj závadné, až prokremelské. Tento drzý spratek zveřejňuje weby které se mu nelíbí a oznamuje, kdo je jejich redaktorem, majitelem atd… Zatím ještě nepublikuje adresy lidí a školy, kam chodí jejich děti, ale jistě platí, že kdo si počká, ten se dočká. Musíme tomu pánovi všichni poděkovat za to, že díky němu jsme získali další zajímavé zdroje informací (vlastně jim dělá reklamu) a popřát mu, aby, až mu skončí tato blahoslavená perioda bohatých příjmů, ještě našel dost zájemců o shlédnutí jeho kroutící se postavičky aby měl chudák ještě z čeho žít. Čekám kdy do politiky vstoupí pan Robert Rosenberg a kterou Evropskou hodnotu bude hájit, protože ten má aspoň pořádný klacek…

Ostatně prezident Zeman se s Jandou nekompromisně vypořádal. “Vydatně onanoval před kamerou, není důvěryhodný. Potřebujeme ejakulaci myšlenek, ne spermatu”, pravil.

“Kde je svobodný tisk a každý člověk umí číst, je vše v bezpečí,” zní jeden ze slavných citátů Thomase Jeffersona. Myslíte že ho zná Jakub Janda?

Vrcholem byla jeho reakce na jmenování ředitele české kontrarozvědky BIS. To je dobrá zpráva ve chvíli, kdy je z výročních zpráv patrné, že největší podíl „klientů“ BIS tvořili ruští zpravodajci, kteří v Česku hájí geopolitické, politické i ekonomické zájmy Kremlu. A tak prý by se měla BIS věnovat ruským špionům. Proboha kde bere tenhle týpek se skořápkou na řiti drzost radit co má dělat BIS? Nu, dost bolo Jandy. Jak napsal kamarád. Dejte Jandovi pokoj, protože on se chudák pro nás může uhonit.

Progresivisté potichu ovládli místa, kde se formuje společnost, konstatuje Lenka Zlámalová. Kdyby tady vznikla čistě progresivisticky levicová strana, prosazující silou tlačenou inkluzi ve školách, státem financované uměle počaté děti pro osamělé ženy a homosexuální páry, nekontrolovanou migraci, nošení muslimských šátků ve školách a skupinová práva pro různé menšiny, velmi těžko by se dostala do parlamentu. V lepším případě by hranici pro vstup přelezla s odřenýma ušima. Kdyby ji na billboardech prezentovali Jiří Dienstbier, Kateřina Valachová, Michaela Marksová-Tominová, Robert Pelikán a Anna Šabatová, nedostala by se tam téměř s jistotou. Agendu, kterou prosazují, drtivá většina společnosti odmítá. Jen se proti ní hlasitě nevymezí, než se jí začne skutečně bytostně dotýkat – jako u státem nucené inkluze ve školách. Zmíněná pětice ale přes klíčové instituce, v nichž sedí, tuto agendu většinou spíš v tichosti, bez velkého veřejného humbuku protlačuje. Do těch klíčových institucí na důležitá místa zároveň stahují své mentální a ideové souputníky, čímž z nich dělají státem financovaná epicentra pro prosazování těchto menšinových názorů. Když připočteme nejrůznější „neziskové“ (z evropských a státních dotací žijící) spolky, vzniká tady nový, velmi silný progresivistický průmysl s obrovskou mocí prosazovat svou agendu, kterou většina společnosti odmítá. Bingo. Jenom bych místo progresivisté použil přesnější termín neomarxisti.

A trocha bulváru: Kreténi, joudové, tupci z venkova, česká huba mastná od tlačenky. Pavel Novotný zaútočil na český národ kvůli islámu. „Terorismus je strašná věc, je třeba s ním bojovat a je třeba zachytávat magory na hranicích, ale stejně tak je třeba přijímat uprchlíky. Ale o tom se – promiňte mi to – mohu bavit v pražské kavárně s inteligencí, a ne na této platformě mezi joudy volícími Babiše, Okamuru a Zemana,“ říká v rozhovoru ParlamentníchListů.cz známý bulvární novinář Pavel Novotný. Kromě toho hodnotí situaci v Turecku a zamýšlí se i nad situací médií v ČR. „V České republice je mimořádně příznivé mediální klima, dokud mohu sednout v televizi a říct, že Zeman je sráč, dokud mohu svobodně publikovat takřka cokoli, je to dobré. To jen prosťáčci mají pocit, že je nám zle…,“ zmínil mimo jiné.
Tohodle měl taky fotr utřít do záclony, vyjádřil na tohodle cypa názor jeden folower. Tomu už jen schází aby se přidal do téhle potrhlé partičky

 • Konečně z Německa pozitivní zpráva o imigrantech : …..Eritrejec znásilnil na hřbitově 79 -ti letou babičku …… Babička zatím vypověděla policistům, že ten černý chlapec byl milý a ochotný splnit každé její přání a tak mu dala odměnou i nějaké to Euro se slovy : Pán Bůh ti žehnej chlapče, však už to bylo asi naposled v mém životě.
 • Nominace Březiny na MŠMT klade před nás otázku, jestli ten Indoš vlastně byl dokončenej, nebo zda nastal čas právě teď.
 • Nudíte se? Vykastrujte si medvídka mývala. Vaše Evropská komise
 • Teroristický útok každý den… a v EU se zatím řeší otázky života a smrti: Řecko podává stížnost na české jogurty. Název “řecký jogurt” je zavádějící a odporuje unijní směrnici pro poskytování informací o potravinách spotřebitelům. Stížnost bude řešit Evropská komise. Ještě že ji máme. Kdybychom neměli EU, tak by nám Řecko určitě vyhlásilo válku. Nebo by nám do názvů jogurtů nemělo vůbec co kecat.
 • Nevyhostili imámy. Nezavřeli mešity. Neinternovali militantní islamisty. Zakázali nosit batůžky. Vaření žáby se zrychluje. Vítejte v NWO.
 • Bakala nabízí Economii za třistapadesát MIO. Kupte si taberysmus. Morálka nula, názory podle Babiše, podpora Hollana trvalá, objektivnost jest k výsměchu..
 • To Allahu Akbar v Kolíně řvou ti integrovaní Turci?
 • Naďa na Šimona hovorí po česky, ja po slovensky. Buď z neho bude jazykový génius, alebo bude rozprávať ako Babiš.
 • Italská pobřežní stráž zachytila od čtvrtka do neděle u libyjského pobřeží na šest tisíc migrantů. Co dělá doprdele italská pobřežní stráž u libyjských břehů?
 • Nabídka místa Šlachtovi u Celní správy bez výběrového řízení. Není to trafika?
 • Šlachta u celní správy? To dává smysl. Tam bude mít šanci zabavit daleko víc kabelek.
 • Naďa Savčenková opět drží hladovku.Požaduje,aby se mezinárodní společenství zasadilo o propuštění zajatců na Donbase. Chudera to asi zase přibere jak minule
 • Ten komunista, co nyní dělá papeže, vzkázal opět všem Polákům, že mají být k migrantům milosrdní. Předtím ovšem říkal, že svět je ve válce, protože není mír. Když tak po papa Wojtylovi a PapaRazzim koukám na papa Franciho, mám dojem, že se na vatikánský stolec vetřel emisar šejtánův v rouše kajícníka a vede katolickou církev vstříc konečné porážce od zastánců odvěkého bludu Mohammedova.

A fór na konec:

Honza, jako správný křesťan, má v předvečer své svatby starost, jak pozná, že je jeho nastávající ještě poctivá. Tak to probírá se svým kamarádem: “Víš, Franto, ona sice říká, že je panna, ale člověk nikdy neví…”.
Ale to při svatební noci lehko zjistíš, na to stačí jen lopata a trochu červený a zelený barvy!
“Co je to prosím Tě za blbost?
Žádná blbost.
Nabarvi si jedno varle na červeno a druhý na zeleno.
Když se v ložnici svlíkneš a ona Ti řekne, že tak barevný vejce ještě neviděla, tak ji můžeš rovnou fláknout tou lopatou…..

A to je dneska všecko.

bloger_605
Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc červenec 2020: *****

František Šmíd 600,- Kč, ing. Jan Dvořák 400,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Roman Dubravský 500,- Kč, Rudolf Roedling 500,- Kč, Marek Janičko 250,- Kč, Daniel Kopecký 100,- Kč, Jan Petr 300,- Kč, Jiří Sieja 200,- Kč, Roman Foff 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Pavel Janeček 500,- Kč

Celkem za měsíc: 5 550,00 Kč
Vybráno 15.85%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 84 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (19 votes, average: 4,53 out of 5)
Loading...
politicon.cz
loading...

Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.