burkajohn
16.2.2019
Kategorie: Multikulturní soužití

Evropská zbabělost vůči Íránu

Sdílejte článek:

GIULIO MEOTTI

Za vlády umírněného íránského prezidenta Rouhaniho bylo oběšeno 87 žen. Kde je Evropa? Kde jsou feministky?

Před 40 lety se Irán vrhl do barbarství.

Imám Chomejní všechno připravil ve svém domě v Neauphle-le-Château poblíž Paříže, kde setrvával dnem i nocí v přítomnosti novinářů a intelektuálů francouzské levice. Potom nastoupil do letadla a odletěl do Teheránu. Je to 40 let a Evropa se směrem k Íránu nezměnila.

Ayatolláhové právě oběsili homosexuála a nikdo v Evropě neprotestuje. Alireza Naderová, šéfka Nového Íránu (organizace iránských disidentů), z USA řekla: “Mlčení Evropy nad barbarským jednáním Chomejního režimu je ostudné: Evropská unie se patrně stará jen o jadernou dohodu a své obchodní zájmy, jakoby Íránci neměli ani jinou možnost, než žít pod tyranií “. Evropané nevědí, co to znamená bojovat za svobodu.

Pod vedením “umírněného” prezidenta Rouhaniho Íránci pověsili 87. ženu (za jeho vlády proběhlo celkem 3600 poprav). Ženy popravené za to, že se bránily epidemii rodinného násilí legitimizovaného šaríou neboli islámským právem. Mezitím Evropa oslavuje “Světový den hijábu”. Toho hijábu, který si íránské ženy nemohou sundat, aniž by riskovaly zatčení, bití, vězení a mučení.

A evropští feministé mlčí.

Americký velvyslanec v Berlíně Richard Grenell vyzval po posledním oběšení v Teheránu západní země k protestům: “Mnoho našich evropských spojenců má v Teheránu svá zastupitelství. Tento barbarský akt nesmí zůstat bez reakce. Pozvedněte svůj hlas”.

Odpověď přišla brzy. Zatímco islámští fašisté vládnoucí Íránu postavili novou šibenici a íránští generálové jako obvykle hrozí zničením Tel Avivu, jsou evropské země (s Francií a Německem v čele) příliš zaneprázdněny spouštěním nového platebního mechanismu k obchodování s Íránem, který jim umožní obejít americké sankce.

Evropané jsou stále stejní zbabělci.

Autor: Giulio Meotti

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc červen 2019: *****

Miroslav Hloušek 111,- Kč, František Šmíd 600,- Kč, ing. Jan Dvořák 350,- Kč, Pavel Kosmata 100,- Kč, Jakub Malinovský 55,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Martin Vojtíšek 200,- Kč, Marek Janičko 200,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Roman Foff 1000,- Kč, Vladislav Vydra 100,- Kč, Pavel Šána 100,- Kč, Helena Novotná 300,- Kč, Miloslav Konopiský 200,- Kč, Ladislav Adamec 100,- Kč, Mgr. Jana Lavičková 1000,- Kč, Libor Heidler 200,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Pavel Rliko 200,- Kč, Vlastimil 800,- Kč, Jan Rada 500,- Kč

Celkem za měsíc: 7 066,00 Kč
Vybráno 20.18%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 1 347 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (19 votes, average: 4,79 out of 5)
Loading...
loading...
politicon-eshop voxpopuliblog
57 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.