maxresdefault
26.1.2017
Kategorie: Společnost

Evropská “vostuda” Jana Krause

Sdílejte článek:

COM/JORDANKA JIRÁSKOVÁ

Včera mi tu někdo psal, že nemá doma televizi, nemá žaludek na Jana Krause atd … Tak já jsem se pro vás obětovala a tu jeho úvodní řeč jsem přepsala. Za prvé proto, abyste to nemuseli hledat, dále proto, abyste ho nemuseli poslouchat a taky, abyste viděli, čím jsou lidi sledující Show Jana Krause krmeni. Protože tohle vážení přátelé není zábavná show, ale gejzír fekálií:

“Já nemám žádnou radost z Brexitu – z odchodu Británie z Evropský unie. Jednak si myslím, že Británie byla vynikajícím partnerem pro to evropský společenství. Důležitá země s velkou, zkušenou armádou atd. atd.. Na druhou stranu, všimněte si, co nám Brexit ukazuje, pokud jde o nás. Protože to se mi začíná zdát ohromně zajímavý. Za jistej vrchol považuju teď výrok ministra vnitra Chovance, který řekl, že bychom o Brexitu s Británií měli jednat samostatně.. Než se prej Evropská unie rozhoupe. Za to by myslim v normální zemi musel rezignovat. Za takovou bezbožnou hloupost…. Tam začíná otázka – O čem bysme jednali?

My máme v Británii asi 40 tisíc lidí, Poláci tam mají něco mezi 800 tisíci až milionem, Slováci asi 90 tisíc. Náš premiér řekl, že našich lidí v Británii se Brexit nesmí doktnout nijak (těch 40 tisíc). Já bych se zeptal – a už jste o tom mluvil s jejím veličenstvem? Jak by vyjednával Chovanec? Já myslim, že ten umí česky a jestě blbě. Ten může dělat policejní reformy, když se to zametá, ale tak blbej nejsem, abych jim žral všechno, co o tom řeknou.

A eště teda von se bude montovat do Brexitu. Já myslim, že oni to dělaj jenom kvůli tomu, že tady se blížej volby. A politici, oni potřebujou ty svoje posty v těch svejch prohnilejch stranách nějak si tam předvádět, aby je zvolili na ty jejich prohnilý funkce. A kvůli tomu on je schopnej říct věc, která kdyby to náhodou někdo zaslech …což naštěstí Chovance ve světě nikdo nepslouchá .. tak by z toho mohla bejt dokonce evropská vostuda.

Fascinuje mě to, stejně tak, jako mě fascinuje, že někdo si může myslet, že my bysme mohli zahájit jednání s Velkou Británií a dát Evropu na chvíli stranou, abychom projednali třeba dovoz hrušek nebo vývoz palačinek.

Je to kus křupanství, který je podobný tomu, jako když jsem zahlíd oblíbenýho takzvanýho tiskovýho mluvčího pana Ovčáčka….”

Dovětek COM: Tolik včera Jan Kraus ve své show. Nějak jsem nepochopil co vlastně, mimo toho, že se připosírá a z ČR dělá gubernii Bruselu, jenž si bez něj sama nedokáže a snad dokonce nesmí ani vrznout, chtěl říci, natožpak veselého či dokonce intelektuálního. Že Krausovi malinko dochází myšlenky a proč naznačil ve svém rozhovoru pro Reflex producent Petr Kratochvíl. Dovoluji si na závěr citovat: 

  • Ve vašem posledním rozhovoru z roku 2012 předpovídáte, že se u moci objeví dvojice politik Babiš a bavič Kraus, což se splnilo. Jak se liší dvojice Ba­biš–Kraus od dvojice Klaus–Kra­tochvíl?

Naše dvojice, jestli to takhle chcete nazývat, chtěla více svobody a méně státu. Dvojice Babiš–Kraus více státu, více buzerace ve jménu jakési morálky a více moci represívním složkám. Prostě bude „tady pořádek“ jako řemen. Kraus mi připomíná amerického herce Seana Penna, který podporoval Castra a Cháveze. To je stejná kategorie se stejným vnímáním světa.

ZDROJ: Jordanka Jirásková, reflex.cz

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc březen 2021: *****

Roman Dubravský 500,- Kč, ing. Jan Dvořák 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Anonym 555,- Kč, Miroslav Zatřepálek 100,- Kč, Peter Keklak 100,- Kč, Petr Andres 500,- Kč

Celkem za měsíc: 3 255,00 Kč
Vybráno 9.30%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 189 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (30 votes, average: 4,77 out of 5)
Loading...
politicon.cz

Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.