angelamerkel-eu-symbol
20.5.2019
Kategorie: Společnost

Evropská unie je super!

Sdílejte článek:

MONIKA ČÍRTKOVÁ

Dnes si povíme, proč podporovat Evropskou unii. Je to totiž ten úplně nejlepší spolek na světě!

1) Unie šetří energií. Třeba omezila výkon vysavačů. A to je dobře, protože proč si má nějaká babka na vesnici vysávat drobky pořádným vysavačem, že? Energii potřebujeme na jiné věci, třeba na cestování mezi Bruselem a Štrasburkem. Ať si babka vezme smeták, však ono jí neubude.

2) Unie dbá na naši bezpečnost. Nechce, abychom měli nebezpečné zbraně. Radši nám je zákonem zakáže, mohli bychom se poranit. A ještě by je mohli získat teroristé. Co, že teroristé mají zbraně i tak? Jenomže ti je mají nelegálně!! Chápete ten rozdíl, ne?

3) Unie je nejdál v odstraňování hranic mezi státy. Projevuje se to tak, že hranice může překročit úplně každý a vůbec k tomu nepotřebuje pas! To je vskutku inovativní, když uvážíme, že všechny ostatní státy na světě pořád hloupě hlídají, kdo jim tam z ciziny jede.

4) Unie myslí na ekologii. Emisní normy pro výrobu automobilů popírají dokonce i fyzikální zákony! A to je dobře, když jde o životní prostředí, musí jít fyzika stranou.

5) Unie je pro demokracii. Vrcholné orgány Unie nejsou voleny a nepotřebují důvěru demokraticky zvoleného parlamentu. To je nový stupeň demokracie, říká se mu “demokratický deficit”.

6) Unie staví užitečné věci. Třeba takových rozhleden, co v ČR postavila! Rozhledny jsou prima, protože se z nich dá koukat do krajiny.

7) Unie dobře nakládá s penězi. Sebere je lidem, protože ti jsou hloupí a jistě by je neutratili rozumně. Třeba by si za ně koupili, co chtějí. V Bruselu ví rozhodně lépe, co lidé potřebují. Taková uklízečka z předměstí ani neví, jak se jí bude rozhledna postavená za její daně jednou hodit. Až se bude chtít rozhlédnout, třeba.

8) Unie plně podporuje Palestinu. Palestinci přece potřebují peníze. Z čeho by jinak platili renty rodinám chudáků teroristů, kteří byli odsouzeni za násilí proti Izraeli?

9) Unie rozhodně nepopírá suverenitu států. Stát si může rozhodovat jak chce a přijímat jaké chce zákony, pokud jsou ovšem v souladu s bruselskou linií.

10) Unie podporuje svobodu slova. Kromě vyjádření proti Unii, migraci, homosexuálním adopcím, zbraňové regulaci a diverzitě. Zase až takovou svobodu Unie nepodporuje a to je jistě pochopitelné.

Unie miluje lidi. Hlavně ty, kteří příliš nepřemýšlí o bodech 1-10.

Autor: Monika Čírtková


 


Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc duben 2020: *****

ing. Jan Dvořák 400,- Kč, Jakub Malinovský 36,- Kč, Václav Červinka 200,- Kč, Hana Rohlíčková 200,- Kč, Vladislav Vydra 100,- Kč, František Šmíd 600,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Jaroslava Kováříková 100,- Kč, Václav Tykvart 200,- Kč, Zdeněk Palička 500,- Kč, Ladislav Adamec 100,- Kč, Jiří Sieja 200,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Roman Dubravský 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Martin Vojtíšek 200,- Kč, Roman Foff 500,- Kč, Petr Zavadil 200,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Libuše Urubková 400,- Kč

Celkem za měsíc: 6 336,00 Kč
Vybráno 18.10%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.

Po blokaci Pravého prostoru můžete sledovat novou stránku PP na facebooku.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 2 171 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (34 votes, average: 4,94 out of 5)
Loading...
loading...
20 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.