angelamerkel-eu-symbol
20.5.2019
Kategorie: Společnost

Evropská unie je super!

Sdílejte článek:

MONIKA ČÍRTKOVÁ

Dnes si povíme, proč podporovat Evropskou unii. Je to totiž ten úplně nejlepší spolek na světě!

1) Unie šetří energií. Třeba omezila výkon vysavačů. A to je dobře, protože proč si má nějaká babka na vesnici vysávat drobky pořádným vysavačem, že? Energii potřebujeme na jiné věci, třeba na cestování mezi Bruselem a Štrasburkem. Ať si babka vezme smeták, však ono jí neubude.

2) Unie dbá na naši bezpečnost. Nechce, abychom měli nebezpečné zbraně. Radši nám je zákonem zakáže, mohli bychom se poranit. A ještě by je mohli získat teroristé. Co, že teroristé mají zbraně i tak? Jenomže ti je mají nelegálně!! Chápete ten rozdíl, ne?

3) Unie je nejdál v odstraňování hranic mezi státy. Projevuje se to tak, že hranice může překročit úplně každý a vůbec k tomu nepotřebuje pas! To je vskutku inovativní, když uvážíme, že všechny ostatní státy na světě pořád hloupě hlídají, kdo jim tam z ciziny jede.

4) Unie myslí na ekologii. Emisní normy pro výrobu automobilů popírají dokonce i fyzikální zákony! A to je dobře, když jde o životní prostředí, musí jít fyzika stranou.

5) Unie je pro demokracii. Vrcholné orgány Unie nejsou voleny a nepotřebují důvěru demokraticky zvoleného parlamentu. To je nový stupeň demokracie, říká se mu “demokratický deficit”.

6) Unie staví užitečné věci. Třeba takových rozhleden, co v ČR postavila! Rozhledny jsou prima, protože se z nich dá koukat do krajiny.

7) Unie dobře nakládá s penězi. Sebere je lidem, protože ti jsou hloupí a jistě by je neutratili rozumně. Třeba by si za ně koupili, co chtějí. V Bruselu ví rozhodně lépe, co lidé potřebují. Taková uklízečka z předměstí ani neví, jak se jí bude rozhledna postavená za její daně jednou hodit. Až se bude chtít rozhlédnout, třeba.

8) Unie plně podporuje Palestinu. Palestinci přece potřebují peníze. Z čeho by jinak platili renty rodinám chudáků teroristů, kteří byli odsouzeni za násilí proti Izraeli?

9) Unie rozhodně nepopírá suverenitu států. Stát si může rozhodovat jak chce a přijímat jaké chce zákony, pokud jsou ovšem v souladu s bruselskou linií.

10) Unie podporuje svobodu slova. Kromě vyjádření proti Unii, migraci, homosexuálním adopcím, zbraňové regulaci a diverzitě. Zase až takovou svobodu Unie nepodporuje a to je jistě pochopitelné.

Unie miluje lidi. Hlavně ty, kteří příliš nepřemýšlí o bodech 1-10.

Autor: Monika Čírtková


 


Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc duben 2021: *****

ing. Jan Dvořák 500,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Jakub Malinovský 77,- Kč, Miloš Kraus 400,- Kč, Dagmar Bowyer 200,- Kč, Rudolf Roedling 500,- Kč, Peter Keklak 100,- Kč, Mirko Hampl 168,- Kč, Karel Klouček 500,- Kč, Milena Práglová 500,- Kč, Mgr. Luděk Tesarčík 200,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Anonym 222,- Kč, Roman Dubravský 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Ilja Baudyš 500,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Miroslav Hlousek 111,- Kč, Bc. Romana Kopecká 500,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Martin Vojtíšek 200,- Kč, Pavel Janeček 500,- Kč, Jiří Obermaier 200,- Kč, Martin Vavrinka 50,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, MUDr. Iva Niemcová 100,- Kč, Marek Janičko 250,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Jiří Dobruský 200,- Kč, Jiří Sika 250,- Kč, Zuzana Karlová 300,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, Jiří Ovčáček 100,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, Jan Petr 300,- Kč, Václav Tykvart 100,- Kč, Ladislav Oudes 200,- Kč, Robert Schlesinger 200,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Renata Doležalová 100,- Kč, Martin Černý 500,- Kč, Matouš Gaudl 500,- Kč

Celkem za měsíc: 12 078,00 Kč
Vybráno 34.50%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 2 234 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (34 votes, average: 4,94 out of 5)
Loading...
politicon.cz
20 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.