euapoc
11.4.2018
Kategorie: Doporučujeme, Politika

Evropská unie je nepřítel Evropy a Evropanů

Sdílejte článek:

JANA ZWYRTEK HAMPLOVÁ

Cíle EU jsou zapomenuty, právo se stalo z nástroje spravedlnosti zbraní hromadného ničení dobrých vztahů, přátelství a spolupráce. Evropské peníze se staly legalizovanými úplatky a nástrojem vydírání. Brusel je diktátor. 

EU se zkrátka nachází ve fázi klinické smrti. Je jen otázkou času, kdy dodýchá. Uměle vytvořený útvar evropských zemí, které namísto spolupráce čelí díky hlupákům a sobcům ve svém čele diktatuře pseudopráva a vydírání dotačními penězi (které tak jako tak jen przní ekonomiku), ztratil jakoukoli schopnost smysluplné existence. Skutečné evropské elity jsou všude jinde, než v Bruselu, a ty pseudoelity hrající si, někdy dokonce i bez relevantního vzdělání, na novodobou šlechtu, už dávno ztratily i obyčejnou lidskou soudnost a stud. O přirozené inteligenci nemluvě. Jsou arogantní, povýšení a verbálně agresivní, jak není po jejich. 

Další roky budou tedy nejspíše o tom, zda se Evropy ujmou lidé schopní a chytří a klinickou smrt zvrátí, nebo budeme dál poslouchat lidi schopné všeho, anebo…

Anebo zda tu impotentní hrůzu natvrdo rozpustíme, a založíme evropské vztahy opět na vícestranných smlouvách s jasnými pravidly pro všechny zúčastněné. Protože jsou-li smlouvy, nemá nikdo „vedoucí úlohu strany“, ale je pouze jednou z rovnocenných smluvních stran. Tak by Německo nikdy nemohlo rozhodovat za všechny o pozvání muslimských okupantů, aby následně křičelo, že jsme mu povinni pomoci, a nedospělý Macron s manželkomatkou v zádech by nemohl mluvit tam, kde by měl mlčet, a nechat mluvit zkušené a moudré. A už vůbec by nemohly vzniknout zhovadilosti typu GDPR a podobné nesmysly v době, kdy Evropa hraje mnohem vyšší hru, než že se v době internetu (!!!) něco „vykecá“. 

Jsme zahlceni příkazy z Bruselu a buzerací za jejich neplnění rovněž odtamtud. Ano, z toho Bruselu, který neodhalil podvody Řecka, který neumí umravnit Německo, a hlavně neumí uchránit evropské hranice před aktuální invazí středověku do naší krásné Evropy. Tedy toho Bruselu, který je nám momentálně úplně k ničemu. Mimo to, že stojí stamiliony, které platíme původcům toho všeho na platy, o jakých se špičkovým lékařům, vědcům a dalším ani nezdá. A že bez EU by skomíralo hospodářství? Copak se státy na ekonomické kooperaci neumí domluvit mimo EU? Potácí se snad Švýcarsko na pokraji bankrotu? Když nebudeme hospodářství ničit umělými regulacemi a dotacemi, má mnohem vyšší šance na přirozený růst, než má teď. 

EU dnes vytváří legislativu s předpokladem, že všichni kradou a podvádějí. A že veškerý veřejný sektor je banda grázlů. Patrně podle sebe soudí všechny. Ale tak to prostě není – grázlů je stále menšina. Ale my máme zákony, kdy kvůli menšině lumpů musí většina slušných lidí trpět, a i kdyby se nám v Česku nelíbily, máme smůlu. Prý je mít musíme, protože Brusel to chce. 

Patří se tedy zeptat – kdože je to ten Brusel? Má sloužit nám, nebo my jemu? Brusel měl být jedno se sídel EU, kde by evropské státy spolupracovaly a společně nacházely lepší evropská řešení všeho. Dnes evropské státy nespolupracují, protože Brusel je rozděluje. Za této situace je EU všem svým členům nebezpečná. Svou hloupostí, malostí, direktivností, formalismem a impotencí řešit skutečné evropské problémy. Chce učit Rusko, a neví se rady sama se sebou. 

Čím dříve pochopíme v Česku to, co pochopili Britové, co chápou Maďaři a Poláci, tím lépe pro nás. EU je mrtvá. Ale Evropa žije. Zatím. Nesmíme připustit, aby ji EU zničila. Protože EU už dávno není Evropa. EU je nepřítel Evropy. A nás Evropanů. 

Autor: Jana Zwyrtek Hamplová

6075329-blog-jana-zwyrtek-hamplova

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc duben 2019: *****

Ladislav Matoušek 100,- Kč, Miroslav Hlousek 100,- Kč, Richard Kovaříček 500,- Kč, Marek Janicko 200,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Milan Zelina 200,- Kč, Pavel Kosmata 100,- Kč, Roman Vašíček 2000,- Kč, Pavel Šubrt 500,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, MUDr. Ilja Baudyš 1000,- Kč, Lukáš Vašíček 200,- Kč, Rostislav Jendrejčík 50,- Kč, Helena Novotná 400,- Kč, Jiří Dobruský 100,- Kč, Miloslav Konopiský 200,- Kč, Jiřina Gyárfásová 500,- Kč, Martin Vojtíšek 200,- Kč, František Šmíd 600,- Kč, Vlastimil Kornas 333,- Kč, Bohumil Loucký 1000,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Marie Kouklíková 100,- Kč, Oldřich Smejkal 1000,- Kč, Roman Foff 500,- Kč, Libor Heidler 200,- Kč, Ludmila Karská 200,- Kč, Miloš Kořínek 100,- Kč, Oldřich Smejkal 1000,- Kč, Milan Tahovský 1001,- Kč, Vladislav Vydra 100,- Kč, ing. František Žmolil 1000,- Kč, Michal Škurek 100,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, Luděk Kurka 100,- Kč, Petra Rohlíčková 400,- Kč, Pavel Šána 200,- Kč, Nezn. dárce 220,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Petr Mužík 2000,- Kč, Jana Pejosová 500,- Kč, Martina Kosková 500,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Petr Šantrůček 200,- Kč

Celkem za měsíc: 19 254,00 Kč
Vybráno 55.01%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 16 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (41 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
loading...
politicon-eshop voxpopuliblog
47 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.