Evropská unie a její novodobé komunistické tažení

Sdílejte článek:

LEA VOJTEKOVÁ 14|05|2015

Mysleli jste si, že komunismu již odzvonilo? Omyl! Komunistické myšlenky opět ožívají, tentokrát v novém hávu EU. 

Když čtu zprávy o tom, jak by Evropská komise (mimochodem nikým nevolená) nejraději povinně přerozdělovala uprchlíky mezi členské státy, nemohu se ubránit myšlence na nejvyšší orgán některých komunistických stran, tzv. Politbyro. S drobnou výjimkou, že Evropská komise má nyní 28 členů a Politbyro mělo klasicky 13 nebo 15 členů. Jinak jsou zcela totožné, nikomu se nezodpovídají, nepodléhají ničí přímé volbě.

Bizarní činnosti Evropské unie s jejími tisíckami stran regulací zas připomíná Gosplan. Gosplan byla organizace, která plánovala a určovala veškerou ekonomiku, podobně jako to dnes dělá EU. Od zavedení kvót pro ženy ve vedení firem, přes omezení některých typu podnikání, až po splachování záchodů. Pokud se podíváme na druh korupce v EU, je to přesně sovětský typ korupce, postupující shora dolů, místo zdola nahoru. 

Raději ani nemluvím o referendech, které teoreticky existují, ale prakticky nemají žádný význam. Buď je vedení EU naprosto ignoruje, nebo se hlasuje do té doby, dokud není výsledek podle představ Evropské komise. Zatím tady sice nemáme KGB, ale její předvoj v podobě různých “nenávist potírajících” organizacích již existuje. Kdo nesouhlasí s ideologií multikulturalismu a politické korektnosti, je okamžitě označen jako “ideozločinec” (tj. rasista a xenofob). 

Pořád mi nebylo úplně jasné, proč EU doposud absentovala obranu hranic Evropy, proč ignorovala výzvy Itálie, Řecka a Španělska. Rozhýbala se až teď, když už jsou v Evropě statisíce uprchlíků a problémy s nimi přerůstají některým státem přes hlavu. Kromě toho se rozhýbala docela neefektivním způsobem, kdy obrana hranic je opět spíše kosmetickou úpravou.

Jenže když jsem se na to podívala přes optiku komunistického myšlení, najednou mi to začalo dávat smysl. Zapadlo to do sebe jako dílky puzzle. Proč chce EU přerozdělit uprchlíky do všech členských států? Odpověď nám dává historie. Různé přerozdělování části národů a etnik dělal kdysi velmi rád soudruh Stalin. Proč? Protože chtěl vytvořit nový typ člověka, tzv. sovětského člověka.

Eu-flag-vector-material2

.
Tento nový sovětský člověk neměl mít soudržnost s jakýmkoliv národem, měl mít soudržnost se SSSR a s ideologií marxismu-leninismu. Měl být nesobecký a s nadšením šířit socialistickou revoluci. Bylo nutno stvořit “nového občana”, tvárnou bytost, která se měla stát předmětem i subjektem revolučních změn. A to se nejlépe udělá tak, že občany vrhneme do chaosu. Pak se lépe ovládají a lépe se jim vymývá mozek. 

To samé chce i EU. Chce vytvořit “nového evropského občana”. EU nechce, aby člověk přemýšlel jako Čech, Slovák, Polák, atd. Ne, EU chce, aby lidé přemýšleli jako Evropané, kteří by s nadšením sdíleli myšlenky multikulturalismu. Zaznívají slova o tom, jak je Evropa příliš bohatá a jak se musí podělit. Vždyť to už tady jednou bylo, sice se to týkalo podnikatelů a “zlých kapitalistů”, ale princip je ten samý. 

V Německu se už dokonce začíná vyvlastňovat majetek ve prospěch uprchlíků. Jedná se o budovu kliniky, která je v osobním vlastnictví. Majitel má pár dní možnost reagovat a pak musí předat klíč od budovy. Budova stojí od podzimu prázdná a obec ji chtěla koupit, na což majitel nepřistoupil, protože jednal s jiným zájemcem. 

Ve jménu páchání “dobra” jsou někteří schopni zavést klidně i totalitu. Snad je ještě čas to zvrátit… 

ZDROJ: Lea Vojteková

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc únor 2019: *****

Milan Tahovský 1000,- Kč, Jakub Malinovský 55,- Kč, Petr Macura 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Radek Mrňa 500,- Kč, Helena Novotná 200,- Kč, Jitka Rytířová 800,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Libor Heidler 200,- Kč, Milan Černý 500,- Kč, Věra Heyduková 200,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč

Celkem za měsíc: 4 705,00 Kč
Vybráno 13.44%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 2 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (16 votes, average: 4,75 out of 5)
Loading...
loading...
politicon-banner
108 komentářů
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.