migrsocialismusmulti
7.11.2020
Kategorie: Multikulturní soužití

Evropská pohádka o migráčcích

Sdílejte článek:

FB

Situace je taková: žijete tiše a klidně na vesnici v Norsku nebo Švýcarsku, chodíte jednou týdně do kostela, pěstujete si selátka v chlívku a rajčata na zahradě a nikoho ničím nerušíte.

Najednou vám přivezou nějaké ′′ laskavé a chudé ′′ uprchlíky ze vzdáleného Bangladéše a ještě dál z Gambie a Senegalu. Utíkají před strašidelnou válkou, o které nikdo neslyšel a jsou tak vystresovaní, že mají nárok na jeden volný dům a minimálně 1000 euro měsíčně na osobu na uklidnění nervů.

Za pouhých pár měsíců se chudí vystresovaní uprchlíci už uklidnili a přijali vaši vesnici za svou. První věc, kterou chtějí, je postavit mešitu a zbourat kostel, protože to narušilo jejich klid.

Poté se do nich začnete plést, protože prasata ve vašem chlívu jsou nečistá zvířata, protože vaše žena vyšla na ulici bez povšimnutí, protože vaši psi jsou také nečistá zvířata a chudí ′′ uprchlíci ′′ se jich bojí.

Nakonec vás obviňují z rasismu, protože jste řekli, že ve vaší vesnici nemohou stanovit pravidla a že není normální, abyste vyhověli všem jejich požadavkům, ale nerespektovali žádný místní stát nebo zákon. A pokáráni místní levicí a liberálními lidmi, pod posměšným pohledem chudých uprchlíků “, jdete do vězení za nenávistný jazyk a váš majetek je zabaven ve prospěch těch, kteří přijdou z Bangladéše a Senegalu pod zákonem rodinného setkání….

Tak pomalu, vaše krásná vesnice najednou není vaše, ale klanu Mustafa Dháky a Dakarského klanu Bagogo, kteří se za pouhých deset let stali většinou ve vaší vesnici.

Tady končí příběh Evropy a Evropanů…

  • Kevork Kevorkian
Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc březen 2021: *****

Roman Dubravský 500,- Kč, ing. Jan Dvořák 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Anonym 555,- Kč, Miroslav Zatřepálek 100,- Kč, Peter Keklak 100,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Karel Klouček 500,- Kč, Mgr. Luděk Tesarčík 200,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Mirko Hampl 170,- Kč, Pavel Jurášek 100,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Marek Janicko 250,- Kč

Celkem za měsíc: 5 175,00 Kč
Vybráno 14.78%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 3 119 times, 3 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (34 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
politicon.cz
86 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.