RESPIRATORROUSKA
27.11.2021
Kategorie: Společnost

Evropská genocida

Sdílejte článek:

MILENA DOUŠKOVÁ

Kolikrát jsem si říkala, že už nenapíšu ani řádek a vlastně mi může být jedno kam se řítíme. Vrátila jsem se k povídkám, ale svět kolem sebe nikdo nezastaví. Tam mě zastaví sousedka, tam se něco řeší, ale to zvládám. Jenže pak přijde nějaká další vládní zhovadilost a já jako pravý býk vidím rudě a protože nemůžu rozbít hubu někomu z nich, tak mlátím do klávesnice.

Ve jménu lásky a starosti o důchodce je tu návrh na jejich povinnou vakcinaci. To je důchodová reforma jako hrom. Jasně, populace stárne a mladí lidé místo aby dělali a vytvářeli hodnoty tak sedí na prdeli ve škole, v kanceláři nebo na pracáku. Sakra, oni vůbec neví co je to pracovat rukama. Vyhnala bych to na pole a do továren. Pak by věděli, že chleba do obchodu nepřilétne sám, ale musí ho někdo upéct. I to maso pro nenažrance musí někdo vyrobit a mléko se ještě pořád dojí. Až vymře tahle generace, tak ti mladí budou naprosto nepoužitelní. Možná to je ten důvod. Staří odejdou a mladí se dostanou pod kuratelu světovlády a budou z nich duševní a tělesní chudáci.

Nikdy mě žádný člověk nedokáže přesvědčit, že politici, obchodníci a šlechta chtějí obyčejným lidem dobře a že mají potřebu nám zachraňovat život a dávat nám důchod do stovky. Pokud se na to podíváte z této stránky, bude vám jasné na které straně je pravda. Oni mají jen jednu potřebu. Vládnout davu kterým opovrhují, který se rodí jen proto aby na ně dřel a když je k nepotřebě, tak se ho velmi rád zbaví. Dnes to nejde tak jednoduše, tak se vymyslí plán, jak na to. Tak ze sebe udělají lidumily a jdou nás zachraňovat i proti naší vůli.

Tak ty nechceš být zachráněný dobrovolně? Tak ti uděláme ze života peklo a pokud to přežiješ, tak ti to dáme za povinnost. Pak ti pohrozí pokutami, vězením a nakonec tě odmítnou ošetřovat v nemocnici, u zubaře a nedají ti ani bylinky od babky kořenářky. Co kdyby se děda s bačou uzdravili. Mohou člověku tak znepříjemnit život, že nakonec lidé podlehnout.

Oni nemají čas nás nechat přirozeně zemřít. Přírodní zdroje mizí a oni se bojí o svoje peněženky, o svoje životy a tak budou šlapat na krku všech kam jejich okovaná bota došlápne. Tohle už není kapitalismu, totalita či co. Tohle je genocida a jako vždy se začíná na Evropanech a z toho hlavně na Slovanech. Klidně můžete napsat že slyším trávu růst. Ne, jen se dívám bez růžových brýlí a iluze o lidech jsem ztratila už dávno.

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc leden 2022: *****

RNDr. Richard Čapek CSc. 400,- Kč, Ilja Baudyš 500,- Kč, Miroslav Příkopa 500,- Kč, MUDr. Richard Domín 200,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Pavel Fila 50,- Kč, ing. Jan Dvořák 500,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Marek Janičko 250,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Jiřina Gyárfásová 1000,- Kč, Matouš Gaudl 500,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Václav Žižka 500,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Daniela Frumarová 500,- Kč, Zdeněk Vybíral 1000,- Kč, Karel Klouček 500,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Vlastimil Kornas 111,- Kč, Karel Kubela 100,- Kč, Jiří Stejskal 500,- Kč, Ladislav Adamec 200,- Kč, Martin Vavrinka 50,- Kč, Pavel Janeček 300,- Kč, Jiří Obermaier 300,- Kč, Peter Keklak 100,- Kč, Anonym 500,- Kč, Jiří Dobruský 200,- Kč, Ladislav Oudes 200,- Kč, Petra Rohlíčková 111,- Kč, Zuzana Karlová 300,- Kč, Miroslav Hloušek 111,- Kč

Celkem za měsíc: 11 633,00 Kč
Vybráno 33.23%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 1 985 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (36 votes, average: 4,75 out of 5)
Loading...
34 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-)