605017_article_photo_italie-modena-15-05-17-protest-migrantu-chteji-penize-a-doklady_900x
24.3.2018
Kategorie: Společnost

Evropané dobrovolně kráčí do záhuby … teď jen najít viníky

Sdílejte článek:

MILAN RADEK

USA, RF, chemitrails, jen ne my. I elity jsou na vině, ale podívejme se také do podzámčí. V Rakousku, tam kde dostali najednou rozum a zvolili Kurze, sice s křížkem po funuse, tak taková anekdotka. Manželé bývali vítači, těžko uvěřit že v dnešní době přístupných informací věřili že ti noví příchozí do Rakouska jsou vděční a budou se integrovat, nehledě na to že už své zkušenosti Rakušáci měli, zatímco údajně nepoučení Češi věděl už tenkrát vo co go.

   

No a ti manželé mají dceru, která před pár dny ležela v nemocnici, a byli ji navštívit u lůžka, a co čert nechtěl, vedle za plentou ležela muslimka, celá zahalená, což prý už se nesmí, ale jsme tolerantní. A ta začala řvát jak pavián že chlap tam nemá co dělat, jí to uráží, a milého vítače vyvedli násilím ven. Holce vysvětlili že už je dospělá a nepotřebuje u lůžka tatíka, muslimce nevysvětlili nic. Tatík chce žalovat nemocnici.

A to je Rakousko, kde to vyhrál ten chlapík Kurz. Jenže není to to samé na zámku jako v podzámčí. On má ochranku, a nemocniční personál nikoliv. Muslimů je už v Rakousku tolik že si moc proti nim nikdo netroufne, Kurz nekurz. To je jako když si do baráku pozvete drzého hosta nedbaje staré moudrosti že ryba a host třetí den smrdí, on si časem pozve či založí rodinu, po vašem baráku se trochu více roztáhne, časem vás i vytlačí.

Marně hledat viníky u sousedů, za mořem, na měsící, v globálním oteplováním, i když to člověku nedá, je to lepší než si říct – to jsem ale kretén. No a tak je krásné například říkat – ta Merkel, jenže 87% Němců volilo strany které budou zvát nové obyvatelstvo, Francouzi si zvolili Macrona, mají co chtějí, i ten Feri v Česku nespadl z nebe, a stále je dost mladých lidí přesvědčeno že je to od Čechů zaprděnost se bránit migrantům, moc k nám nechtějí, proč jančit když je jich ještě málo, jo až jich bude hodně, tak možná, ale i tak to bude přínos. To jen Zeman je takový proruský. Co to má co dělat s Ruskem nevím.
A tak koukám na webu, jak se horečně hledá viník. USA, Trump, Putin, židé, ilumináti, E.T. hoaxy, Sputnik, CNN, atd. A třeba i takový řadový Němec si vezme domů nezletilého uprchlíka, který vypadá na 30, za což mu budou měsíčně platit, prachy nesmrdí, nezletilá dcera se s ním vyválí, nezletilý ubožáček z Afghanistánu ji pak odkrouhne, vyjde najevo že mu táhne na třicítku, rodiče to asi netušili a pak chtějí žalovat policii.

To samé se časem dostane do Česka. Ona ta invaze pokračuje, EU tomu nebrání. Lidem je to dílem fuk, u mého baráku se nic neděje, co se rozčilovat, dílem si říkají že není zas čeho se moc bát. A nebo za mísu čočovice prodají osud svých dětí, možná ani to ne, dnes raději čokla než dítě. Co lidí z toho bude na čas těžit než dojdou peníze, a zítra se uvidí kdo nás z toho vytáhne.

milan-radek

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc červen 2021: *****

ing. Jan Dvořák 500,- Kč, Ilja Baudyš 500,- Kč, Marek Janicko 250,- Kč, Petr Keklak 100,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Jiří Sajbrt 1000,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Anonym 1000,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Vlastimil Kornas 111,- Kč, Matouš Gaudl 500,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Karel Klouček 500,- Kč, Pavel Janeček 300,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Martin Vavrinka 50,- Kč, Jiří Sika 200,48 Kč, David Bezděk 250,- Kč, Anonym 1000,- Kč, Jiří Obermaier 200,- Kč, Dagmar Bowyer 500,- Kč, MUDr. Iva Niemcová 100,- Kč, Milan Tahovský 1000,- Kč, Mojmír Prokop 1000,- Kč, Anonym 100,- Kč, Jiří Peterka 1000,- Kč, František Sous 200,- Kč, Renata Doležalová 500,- Kč, Jiří Ovčáček 100,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, Jan Petr 300,- Kč, Václav Tykvart 100,- Kč, Otakar Ježek 200,- Kč, Miroslav Hloušek 111,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Ladislav Oudes 200,- Kč, Jiří Novák 150,- Kč, Ladislav Adamec 200,- Kč

Celkem za měsíc: 14 772,48 Kč
Vybráno 42.20%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 236 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (45 votes, average: 4,87 out of 5)
Loading...
2 komentářů