605017_article_photo_italie-modena-15-05-17-protest-migrantu-chteji-penize-a-doklady_900x
24.3.2018
Kategorie: Společnost

Evropané dobrovolně kráčí do záhuby … teď jen najít viníky

Loading...
Sdílejte článek:

MILAN RADEK

USA, RF, chemitrails, jen ne my. I elity jsou na vině, ale podívejme se také do podzámčí. V Rakousku, tam kde dostali najednou rozum a zvolili Kurze, sice s křížkem po funuse, tak taková anekdotka. Manželé bývali vítači, těžko uvěřit že v dnešní době přístupných informací věřili že ti noví příchozí do Rakouska jsou vděční a budou se integrovat, nehledě na to že už své zkušenosti Rakušáci měli, zatímco údajně nepoučení Češi věděl už tenkrát vo co go.

   

No a ti manželé mají dceru, která před pár dny ležela v nemocnici, a byli ji navštívit u lůžka, a co čert nechtěl, vedle za plentou ležela muslimka, celá zahalená, což prý už se nesmí, ale jsme tolerantní. A ta začala řvát jak pavián že chlap tam nemá co dělat, jí to uráží, a milého vítače vyvedli násilím ven. Holce vysvětlili že už je dospělá a nepotřebuje u lůžka tatíka, muslimce nevysvětlili nic. Tatík chce žalovat nemocnici.

A to je Rakousko, kde to vyhrál ten chlapík Kurz. Jenže není to to samé na zámku jako v podzámčí. On má ochranku, a nemocniční personál nikoliv. Muslimů je už v Rakousku tolik že si moc proti nim nikdo netroufne, Kurz nekurz. To je jako když si do baráku pozvete drzého hosta nedbaje staré moudrosti že ryba a host třetí den smrdí, on si časem pozve či založí rodinu, po vašem baráku se trochu více roztáhne, časem vás i vytlačí.

Marně hledat viníky u sousedů, za mořem, na měsící, v globálním oteplováním, i když to člověku nedá, je to lepší než si říct – to jsem ale kretén. No a tak je krásné například říkat – ta Merkel, jenže 87% Němců volilo strany které budou zvát nové obyvatelstvo, Francouzi si zvolili Macrona, mají co chtějí, i ten Feri v Česku nespadl z nebe, a stále je dost mladých lidí přesvědčeno že je to od Čechů zaprděnost se bránit migrantům, moc k nám nechtějí, proč jančit když je jich ještě málo, jo až jich bude hodně, tak možná, ale i tak to bude přínos. To jen Zeman je takový proruský. Co to má co dělat s Ruskem nevím.
A tak koukám na webu, jak se horečně hledá viník. USA, Trump, Putin, židé, ilumináti, E.T. hoaxy, Sputnik, CNN, atd. A třeba i takový řadový Němec si vezme domů nezletilého uprchlíka, který vypadá na 30, za což mu budou měsíčně platit, prachy nesmrdí, nezletilá dcera se s ním vyválí, nezletilý ubožáček z Afghanistánu ji pak odkrouhne, vyjde najevo že mu táhne na třicítku, rodiče to asi netušili a pak chtějí žalovat policii.

To samé se časem dostane do Česka. Ona ta invaze pokračuje, EU tomu nebrání. Lidem je to dílem fuk, u mého baráku se nic neděje, co se rozčilovat, dílem si říkají že není zas čeho se moc bát. A nebo za mísu čočovice prodají osud svých dětí, možná ani to ne, dnes raději čokla než dítě. Co lidí z toho bude na čas těžit než dojdou peníze, a zítra se uvidí kdo nás z toho vytáhne.

milan-radek

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc listopad 2019: *****

Jan Procházka 500,- Kč, Jakub Malinovský 36,- Kč, Eduard Ezer 1000,- Kč, ing. Jan Dvořák 400,- Kč, Vladislav Vydra 100,- Kč, Václav Červinka 200,- Kč, František Šmíd 600,- Kč, Jan Bezděk 1000,- Kč, Ilja Baudyš 1000,- Kč, Roman Foff 500,- Kč, Martin Vojtíšek 200,- Kč, Jiří Sieja 200,- Kč, Pavel Šána 107,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Robert Schlesinger 100,- Kč, Roman Dejmal 200,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Jiří Obermaier 200,- Kč, Marek Janičko 200,- Kč, Libor Heidler 200,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Ladislav Adamec 100,- Kč, Květa Sekyrová 200,- Kč, Miloš Kořínek 100,- Kč, Nezn. dárce 222,- Kč, Richard Urinovský 200,- Kč, Vít Fortelka 2020,- Kč

Celkem za měsíc: 10 435,00 Kč
Vybráno 29.81%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.

Po blokaci Pravého prostoru můžete sledovat novou stránku PP na facebooku.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 126 times, 3 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (45 votes, average: 4,87 out of 5)
Loading...
Loading...
loading...
politicon-eshop voxpopuliblog
81 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.