28.9.2015
Kategorie: Politika

Evropa, znásilněná multikulturním socialismem, ztratila hrdost, čest i sebeúctu

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (46 votes, average: 4,91 out of 5)
Loading...
Sdílejte článek:

KAREL KŘÍŽ 29|09|2015

Poslední dobou mám pocit, že se snad už musím brzy probudit z nějakého děsivého snu. To co předvádí evropská politická vrchnost spolu s jí placenou pátou kolonou „humanitárních multikulturalistických neziskovek“, zasloužilých petentů a bandou na povel panáčkujících novinářů v masově míněnítvorných médiích má snad obdobu jen v dobách nejhoršího bolševického temna či nacistické Goebellsovské propagandy. Naprosto iracionální jednání těchto „společenských elit“ se vymyká zdravému rozumu, neakceptuje historické zkušenosti a likviduje naši společnost po stránce morální i ekonomické. Proč?

Všichni rozumně uvažující občané již asi pochopili, že všemožné ty Evropské fondy, dotace, investiční pobídky, daňové prázdniny a „jánevímještějaké“ výmysly vládních národohospodářských „expertů“ na erární byznys, kde se masivně přelévají peníze ukradené státem daňovým poplatníkům, aby skončily v kapsách oligarchů propojených se zrovna vládnoucí Cosa Nostru, nás dovedly již téměř zpět do socialismu po stránce řízení ekonomiky státu. V poslední době však soudruzi přitlačili na pilu i v oblasti občanských svobod či vyvolávání strachu z mocenského aparátu, aby společnost ještě více sevřeli do totalitní kazajky komunistického střihu.

Velmi dobře se to ukazuje na příkladu současné „imigrační krize“. Je naprosto nepochopitelné, že by člověk, kterému do domu přijde nezvaná návštěva, jenž si hned u vchodu nárokuje bydlení v nejlepším pokoji, chce po domácím platit jídlo, pití i ošacení a nějaké nemalé kapesné, chce rezervovat další pokoje pro následně příchozí příbuzné a nekompromisně přizpůsobit chod domácnosti svým zvykům s tím, že stejně asi bude nejlepší, aby se majitel domu odstěhoval do přilehlé kůlny a novým návštěvníkům jen nosil peníze, které vydělá, aby takový člověk nad podobnou situací jásal, pomáhal stále dalším a dalším nájezdníkům v destrukci svého domova, nutil rodinu ke sdílení této radosti a ještě finančně i materiálně pomáhal ekonomickým cestovatelům na pouti k jeho domovu. Jenže přesně takto se chovají politické špičky EU, byrokrati z OSN i naše fabulující česká politická scéna.

Co je však naprosto zrůdné a fašisticko-bolševickou tyranií zavánějící? Že k tomuto, prostřednictvím mocenských pák vetknutých se nerozluštitelné spleti zákonů, vyhlášek a regulací, nutí vlastní obyvatelstvo, jenž má povoleno jen tento stav bez výhrad akceptovat, mlčet a radostně vítat nastávající šťastné multikulturní socialistické zítřky, narýsované neomarxistickými sociálními inženýry. Komu se to nelíbí a dokáže se ozvat proti této pokrytecké manipulaci společnosti, je okamžitě onálepkován. Stejně jako za komunistů dostane nepohodlný jedinec cejch „nepřítele“, dnes už nikoliv oficiálně socialismu, ale třeba „jen“ nácka, rasisty či „oblíbeného“ xenofoba.

Přitom o co v pravé podstatě zase jde? Jen o moc a peníze. Jako vždy. Stejně jako komunisté nám chtěli přinést tolik dobra, že pro to nechali klidně zničit životy většiny populace, než jim došly šílené nápady a nakradené peníze, i dnešní pachatelé dobra si myslí, že jejich falešnou hru nepochopíme a půjdeme s nimi jako ovce na porážku. Jenže kálet na hlavu můžete lidem jen do určité hladiny společenské nálady. V případě imigrantů se dojiči a dojičky erárních krav trochu přepočítali, nebo možná již byli natolik ukojeni vlastní nedotknutelností, že onen lidský faktor podcenili.

svaty_vaclav

Někteří lidé možná jen překonali své obavy z fízlů a udavačů kolem sebe, někteří možná jen mají větší strach z multikulturně obohacené budoucnosti než z výhrůžek mocenské věrchušky, někteří prostě jen stojí za svými zásadami a neuhnuli. V každém případě je vidět, že politicko-aktivistická mafie, pevně přisátá na státní penězovody, začíná poněkud panikařit. Tak významný odpor ve společnosti zřejmě nečekala, neboť jako vždy spoléhala na zastrašovací a mediální masáž, jenž nepohodlné jedince a „nekorektní“ názory tradičně eliminuje. Problém však poněkud nakynul a tak jej nemohou tradičně řešit tvářením se, že neexistuje. Tedy jsme svědky hysterických výlevů všemožných zaháčkovaných dobroserů, zásadních politických prohlášení o ničem, demagogických lží, pokryteckých výzev, výhrůžek, ale i zbabělého „vysvětlování“.

Dokonce jsme v tomto kontextu svědky i chytání „nového politického větru“. Velký spasitel a mesiáš dal v posledních dnech najevo svůj nesouhlas s imigrační invazí, jeho deníky natiskly dříve nemyslitelné reportáže, kde třeba v jedné běženci kálejí v ubytovnách na podlahu, chovají se násilnicky a vyhrožují českému personálu tábora. Za takový článek bychom na Pravém prostoru schytali tolik nácků, rasistů, xenofóbů a udání, že bychom je nestačili počítat. A najednou je v médiu hlavního vládního proudu.

Mění se tedy něco? Obávám se, že spíše ne. Možná jen někteří zavětřili a zahájili volební kampaň. Ti, kteří to myslí se změnou systému a změnou společenského klimatu vážně, aby došlo k nějakým opravdu reálným posunům, jsou i nadále dehonestováni a nálepkováni. Mocenská vrchnost si jen možná jinak rozdá své politické karty, ale na prvopodstatu svého bytí, erární přerozdělované peníze a zákonnou nedotknutelnost, si sáhnout určitě nenechají i kdyby měli nakonec konvertovat k islámu. Jaké důsledky to bude mít pro normální lidi samozřejmě neřeší a je jim to úplně jedno.

Naše děti nás, za pár desítek let, budou zřejmě proklínat, že jsme dovolili demokracii vynést do čela společnosti bandu chamtivých, zlodějských parazitů, kteří se neštítili zlikvidovat společenskou hrdost, čest, morálku, historické tradice i poslední zbytky produktivní části populace. Podívají se na archivní záběry televize, kde proti nim uvidí demonstrovat jen různé skupiny mainstreamem roztříštěné dle ideologických pseudoideálů, nikoliv jednotný proud lidí, uvědomujících si podstatu svého ponížení. Bude to smutné ohlédnutí.

A to bychom ještě měli mít na paměti myšlenku Isaaca Asimova, že posledním útočištěm neschopných je násilí. Dnešní mocenské pseudoelity, neschopné společnost nejen někam rozvíjet, ale i ji jakkoliv udržovat v chodu, neschopné vyřešit jakýkoliv její problém, tito spisovatelé nesmyslných nařízení a vypisovatelé erárních šeků, velmi dobře ví jakým způsobem společnosti škodí a co by je za to mělo čekat. Oni to samozřejmě nepřiznají a dokud to bude možné, budou tvrdit jak zářné zítřky nám přinášejí. Do poslední chvíle, do totálního krachu. To násilí pak přijde samo.

Budeme tedy čekat? Necháme se uvařit jako žáby na malém ohni, nebo jako svobodní občané konečně pochopíme pravou podstatu problému a při tomto osvícení s tím konečně budeme schopni něco udělat?

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc červen 2018: *****

Ludmila Karská 250,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Miroslav Meder 250,- Kč, Věra Vladyková 1000,- Kč, Ilja Baudyš 1000,- Kč, Helena Novotná 200,- Kč, Anonymní dárce 300,- Kč, Lukáš Vašíček 200,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, Petr Čermák 100,- Kč, David Bezděk 150,- Kč, Milan Tahovský 1000,- Kč, Vlastimil Kornas 333,- Kč, Libor Heidler 500,- Kč, Jan Bezděk 2000,- Kč, Tomáš Foldyna 1006,20 Kč (40 eur)

Celkem za měsíc: 9 039,20 Kč
Vybráno 25.82%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Redakce
Sledujte PP
Sdílejte článek:
politicon-banner
78 komentářů
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.