vesty3
18.12.2018
Kategorie: Společnost

Evropa vře demonstracemi

Sdílejte článek:

J3K

Demonstrace probíhající napříč Evropou mají různé příčiny, je však snaha je namíchat a hodit do jednoho koše. Vestu si na sebe bere kdekdo, aniž by chápal její smysl. Média poté dokončí vše formou zamíchání guláše v jednom kotlíku. Přitom skutečnost je jaksi úplně jiná.

Ve Francii se Hnutí žlutých vest zaměřilo na vysoké daně spojené nejenom s ropnými produkty a dalším navyšováním jejich cen, především pohonné hmoty jsou už nyní ve Francii velmi drahé a omlouvání zdražování ekologickými úmysly je naprosto směšné. Macronovo prohlášení, že mu jde především o postupné omezení vozidel se spalovacími motory a přechod na elektroauta, jasně naznačuje, že právě francouzská hlava státu patří k extrémním příznivcům prosazování největších změn, jejichž opodstatnění je nulové a jsou pouze nástrojem k ovládnutí širokých mas. Nespokojenost Francouzů s daňovým zatížením obyvatelstva stoupá, mrhání státními prostředky je na takové úrovni, že nejproduktivnější střední třída již nestíhá pokrýt nároky státní pokladny a úroveň života se začíná zhoršovat. Navíc stoupá agresivita mládeže, především ta muslimská se stále častěji radikalizuje, a z toho vyplývá i zvyšující se nebezpečí dalších činů podobných těm, při nichž umírají lidé na ulicích francouzských měst. Demonstrace ve Francii tak mají ekonomicko-společenský důvod a míří proti elitářskému přístupu prezidenta.

Nepokoje v Bruselu vznikli kvůli aroganci belgické vlády při rozhodování o přistoupení ke Globálnímu paktu o migraci. Belgie patří k nejmultikulturnějším zemím Evropy, a tím i k těm problematickým. V podstatě do ní většinou utíkají organizátoři a strůjci násilí ve Francii, problematika obou zemí je v této oblasti velmi podobná. Poslední protesty v Bruselu tak mířily jiným směrem, byť dopady multikulturního směřování jsou podobné. Vysoké náklady na sociální dávky pro neintegrovatelné muslimy a jejich odlišné vnímání života, nutnosti pracovat a uznávat hodnoty hostitelské země, přináší další snižování úrovně života obyvatelstva napříč celou Západní Evropou. Podobně vystoupili také občané Švédska, tam však v daleko nižším počtu, neboť švédská politika otevřených dveří, kterou zastává feministická, liberálně-demokratická a naprosto šílená vláda, má na původní švédskou společnost devastující následky a vzbuzuje strach se jí postavit.

Demonstrace v Římě byly naopak pod taktovkou Sörösovo neziskovek a byly namířeny proti ministrovi vnitra Salvinimu, který je momentálně s maďarským předsedou vlády Orbánem nejviditelnějším a nejmocnějším odpůrcem migrace. Těch pár Italů doplněných Afričany křičících hesla na podporu další migrace bylo registrováno a zveličováno především levicovými médii, jakým je třeba naše Česká televize. Většina Italů nezávislých na dotacích plynoucích do jejich kapsy z oblasti migrace pochopila, že chtějí li si zachovat svou zemi takovou, jakou ji mají rádi, znamená podpořit dále Salviniho a doufat, že nepodlehne nátlaku světových a eurounijních ,,liberálů´´ a bude nadále tvrdě stát za svou politikou směřující k zastavení migrace a ukončení podpory těch, kteří už sice přišli, ale odmítají se podřídit místním zákonům a pravidlům.

Budapešť pro změnu zaplnilo pár tisíc odpůrců Orbána. Právě zde Sörös prohrává nejvíce, takže stupňuje svou aktivitu. Můžeme Orbánovi vytýkat mnohé, nicméně jeho zásadní postoj a ochota jít do střetu s orgány EU právě kvůli migraci z něho dělají v jistém smyslu hrdinu. Podobně vypadal stav ve vídeňských ulicích, kde demonstranti protestovali proti mladému premiérovi Kurzovi především proto, že Rakousko v Marakéši nepřistoupilo ke Globálnímu paktu. Neziskovky tak kvičí úplně stejně, jako ty naše. U nás Babiš ustál první kolo nátlaku, nicméně v noci přistoupila k obdobě smlouvě v Marakéši a podepsala přistoupení ke Globálnímu paktu OSN, který v podstatě předurčuje vývoj migrace na celém světě. Proti se postavily USA a opět Maďarsko. Babiš se tím stal stejně nedůvěryhodným, jako všichni ostatní prosazující migraci a ztratil poslední důvod vlastní podpory.

Jak lze tedy vypozorovat, nepokoje mají v různých zemích různé důvody. Jisté je, že se díky naprosto nepochopitelné politice nynějších elit stává evropská půda příliš horkou a rozdělení společnosti je dramatické. Nejde pouze o migraci, která postupně rozvrátí ekonomickou, kulturní, bezpečnostní, sociální a náboženskou sféru a uvede Evropu v naprostý chaos, ale i o další průvodní degenerační jevy. Těmi je genderová protipřírodní propagace všech možných i vymyšlených kategorií jdoucích proti přírodě, dále popírání přirozenosti dvou jediných pohlaví a naprosté zadupání logického myšlení podobné zavržení fyzikálních zákonů. Snaha znemožnit lidem přemýšlet a žít podle toho, co je po tisíciletí považováno za naprosto normální, v posledních letech graduje a ke slovu se dostávají plány šílenců patřících do svěrací kazajky.

Nevzpamatujeme li se včas a velmi rychle, sice nevymřeme, ale život už nikdy nebude takovým, jakým mohl být. O tom, že plány na změnu světového pořádku mají svou živnou půdu, svědčí právě ta rozpolcenost společnosti. Záměr elitám vychází. Otázkou tedy zůstává, budeme li opravdu stádem ovcí jdoucím na porážku za nadšeného jásotu odsouzených, nebo se těm pár vlkům postavíme a zašlapeme je do země. Nestane li se to, můžeme si za svou budoucnost sami.

Autor: J3.K

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc červenec 2019: *****

František Šmíd 600,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Pavel Kosmata 100,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Ivanka Trávníčková 200,- Kč, ing. Jan Dvořák 350,- Kč, Vladislav Vydra 100,- Kč, Rostislav Jendrejčík 50,- Kč, Roman Foff 500,- Kč, Helena Novotná 300,- Kč, Ladislav Adamec 100,- Kč, Marek Janicko 200,- Kč, Libor Heidler 200,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Marie Švajdová 200,- Kč, Miloslav Konopiský 200,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, Anonymní dárce 222,- Kč, Michal Škurek 100,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, Luděk Kurka 100,- Kč, Oto Tvrz 200,- Kč, Lukáš Vašíček 200,- Kč, Martin Vojtíšek 200,- Kč, Pavel Šána 100,- Kč, Vlastimil Kornas 666,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč

Celkem za měsíc: 6 238,00 Kč
Vybráno 17.82%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 21 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (23 votes, average: 4,83 out of 5)
Loading...
loading...
politicon-eshop voxpopuliblog
46 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.