ZENYISLAM
21.1.2019
Kategorie: Multikulturní soužití

Evropa vítá africké muže a ignoruje těžký úděl žen v islámských zemích

Sdílejte článek:

GIULIO MEOTTI

Pro čtyři ženy v životním nebezpečí není Evropa antirasismu a rovnocenných možností ochotná udělat vůbec nic.

V posledních letech Evropa přivítala miliony afrických mužů, kteří skončili na ulici, páchají trestné činy a kteří se nikdy neintegrují (můžete se začlenit do něčeho, ne do evropské kulturní a sociální nicoty).

Ale pro čtyři ženy nebyla Evropa antirasismu a rovnocenných možností schopná udělat nic:

Jednou z nich byla Saudka Rahaf, která uprchla od své rodiny a ze své země, protože byla „odpadlíkem“ a skončila v Kanadě.

Druhou byla Somálka Ayaan Hirsi Ali, která odešla do Spojených států, poté co jsme ji my Evropané dostatečně neochránili.

Třetí je Maročanka Zineb Rhazoui, ve Francii, kde jí také bylo vyhrožováno smrtí, považovaná za „islamofoba“.

Čtvrtou je samozřejmě pákistánská křesťanka Asia Bibi, jejíž agónie dosud neskončila.

Tento neofeminismus je zároveň zticha ohledně ženských práv, například v islámu, aby náhodou „neurazil“ menšiny. Používá dvojí metr: podle toho zda jste bílý, Evropan, katolík, Žid nebo zda jste Afričan či muslim.

A když se přední ženské postavy ozvaly na případ Harveyho Weinsteina, nebyla to náhoda. Byl ideálním pachatelem: bílý heterosexuální muž, starší, mocný, Žid. Mohl být prezentován jako „prase“ bez strachu z obvinění „hraní hry extrémní pravice“.

Tento feminismus je feminismem vzteku a to vzteku nasměrovaného výhradně na západ. Boj proti násilí na ženách se stal zástěrkou, ne cílem.

Tyto feministky nikdy veřejně neodsoudily „patriarchát“ totálně cizí západní morálce, spojený s islámskou morálkou, který reguluje vztahy mezi muži a ženami na francouzských „ztracených územích“. Jedná se o území uvnitř měst, jejichž klíče byly předány islamistům.

Ženy na těchto místech opustily veřejný prostor.

Feminismus se stal školou slepoty, skrývá realitu, radši než aby ji odhaloval.

Pro tyto čtyři ženy pronásledované islámem jsme my Evropané zůstali zticha. Jsme to my, kdo si zaslouží výprask, ne muslimské ženy. Hanba!

 

Autor: Giulio Meotti

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc květen 2021: *****

Josef Budějovský 500,- Kč, Jiřina Kozáková 200,- Kč, ing. Jan Dvořák 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Pavel Janeček 300,- Kč, Peter Keklak 100,- Kč, Ilja Baudyš 500,- Kč, Rene David 500,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, ing. Jiří Babinský 500,- Kč, Věra Baarová 1000,- Kč, Matouš Gaudl 500,- Kč, Lubomír Vylíčil Phar. 5000,- Kč, Novákovi 500,- Kč, Marek Janičko 100,- Kč, Vlastimil Kadlec 2000,- Kč, Martin Vavrinka 50,- Kč, Michaela Wurmová 1000,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Jiří Obermaier 200,- Kč, Karel Hojdar 150,- Kč, Jiří Dobruský 200,- Kč

Celkem za měsíc: 15 750,00 Kč
Vybráno 45.00%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 1 768 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (20 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
7 komentářů