fire-586050_960_720
2.2.2016
Kategorie: Společnost

Evropa umírá na sociálně multikulturalistický virus

Sdílejte článek:

JITKA PŘIKRYLOVÁ 02|02|2016

Evropa, jak jsme ji znali, zdá se umírá. Vlastně už je asi mrtvá a smrad, co zbyl, je důvod, proč ještě pořád zkoušíme křičet a voláme po záchraně. Samozřejmě, marně.

Z Atlantidy zbyla jen legenda, po Římské říši zbyly alespoň polozřícené stavby a zápisky poetů. Po hloupém experimentu zvaném  Euromed zůstanou jen pozůstatky arabských komentářů, než nějaký ten imám zruší sociální sítě, než zakáží internet. Ale nám už to může být jedno. U toho už nebudeme.

Kam to nechají dojít, než zmáčknou červený knoflík a z experimentu zpátky do reality? Co když nezbude žádná realita?

Ne, nevyvolávám paniku. Podívejte se sami na ta data i na zkracující se intervaly burcujících událostí, po kterých slepí humanitofilové (poznáte je tak, že se ukájí pácháním sebevražedného dobra) pokaždé trošku pootevřeli oči.

Migranti oblažovali břehy Evropy svou dotěrnou přítomností na vratkých přeplněných loďkách už pár let. Občas i za asistence médií, hlavně pokud se to, co snad ani podle fyzikálních zákonů nikdy nemělo plavat, potopilo a zůstali mrtví. Během loňského léta celý problém vyeskaloval do ohromných rozměrů a bylo jasné, že se něco děje.

Lidi řvali: Zastavte to. Rozlišme ty šílené davy na jednotlivé lidi. Jen tak můžeme mluvit o uprchlících a migrantech. Oddělme je, pomozme jedněm a tvrdě vykažme ty druhé, vůbec je nesmíme pustit dál, jinak se jich nezbavíme. Nemají doklady, nevíme, co jsou zač, odkud jsou a co dělali dosud ani jaké jsou jejich úmysly.

Přicházejí ze zemí s minimální vzdělaností, pracovními návyky, ale hlavně si nesou kulturu a náboženství, jež se tu naši už staletí snaží zotročit a vyhubit. Lidé řvali: přinesou si svá pravidla, která omezí naši svobodu, ohrozí naše životy a ženská práva a výsady vrátí o staletí zpět. Nebudou pracovat, budou jen krást, rabovat, znásilňovat. Bude nás to stát v nejlepším případě spoustu peněz, protože je budeme živit, ale nejspíš nás to bude stát mnohem víc. Přinesou si násilí a terorismus s sebou. Křičeli jsme jedním dechem, že se nebráníme pomáhat, ale nechceme do našich domovů pustit nekontrolovaný dav, kde je víc potenciálních problémů a nebezpečí, než bezbranných žen a dětí. Vzpomínáte?

A co říkali oni? Co na to arogantní politické špičky a bláznivá sluníčka a zhulení neomarxististé?

Vůbec je neznáte, žádného jste nikdy nepotkali a jen se bojíte svých zaprděných čecháčkovských strašáků. Říkali: jste nenávistní, xenofobní, nemáte v sobě špetku soucitu pro lidi, kteří taktak že utekli před válkou a zachránili si holý život. Naštěstí tu byly ochotné neziskovky, moudré politické elity a pochopitelně média. Společně přišli s pohádkami o ekonomických výhodách pro celou Evropu. Vykládali nám nesmysly o doktorech, chemicích, inženýrech a vůbec elitě vzdělanosti a k tomu nás krmili fotkami dětí, každý den přinesli vykonstruovaný dojemný příběh a je jedno, že jsme tomu nevěřili, vysmívali se. Bylo nám to prd platné, že.

Jak šel čas, mediální obrázek se začal měnit.

Statistiky neochotně připustily, že většina jsou mladí muži bez rodin.

Padaly zmínky o násilí a zabitých, když se ještě bili spíš mezi sebou. Znásilněné ženy na denním pořádku v uprchlických centrech a poměrně běžná taxa za cestu do vysněné Evropy je nechat si zprznit dítě. Klidně i opakovaně. Občas se hlava  rodiny i přidala, co už. Ke všemu můžu přidat odkazy, ale proč. Vše už je dost známé a propírané.

Tu a tam médii prolétlo, že některý neposlušný politik přichází s letáčky, kde se “uprchlíci” nabádají, ať laskavě platí za to, co si vezmou v obchodech, ať nekálejí po autech a neobtěžují ženy. Poučený xenofob při čtení takových perel nechal povyjeté obočí zase spadnout, protože tušil, že se stejně nic nebude dít.

Hlasy zoufalé většiny sílily, volaly po ochraně hranic, ale ta vládnoucí elita se jen usmívá. Kyne nám. A pokračuje ve svých lžích.

Vypukne skandál s tím, jak ve Velké Británii migranti znásilňovali celá léta neuvěřitelné množství dětí a žen, opakovaně je nutili k sexuálnímu otroctví a nejen, že jim nikdo nepomohl, zakázali o tom vůbec mluvit. Ty nešťastné děti a ženy nechali znásilňovat, bezmocné rodiny přihlížet, jen aby nedej bože xenofobní nálady neměly další argumenty. Tyhle příběhy bych ráda četla, jeden po druhém, tyhle děti chci na titulní stránce, zubožené, prošly si peklem. Nebojte, nejsem tak  blbá, abych věřila, že se to jednou stane.

V Paříži musí zemřít 130 lidí a i když je zřejmé, že to má velmi co dělat s uprchlíky, někteří přišli s tou letošní uprchlickou vlnou, jiní v některých z těch minulých, pořád se mlčí. Pořád se nic neděje. Evropské hranice jsou stále otevřené dokořán.

Na Silvetra se v Kolíně stalo něco, co snad otřáslo i několika idealisty se sluncem v duši. Davové sexuální násilí, které v Evropě nikdy nebylo. A oni chtějí i tohle utajit, obětem se říká, že nesmí zmínit etnikum těch hajzlů, kteří je obklíčili, terorizovali a místní policii odřízli a vysmívali se  jim.

Přibude pár obočí, které překvapeně a v mírném šoku povyjedou, ale na báječném slunečném multikulturním obraze to kromě pár drobných trhlinek nemůže nic změnit.

Před pár dny ve Švédsku ubodali mladou evropskou holku, která pracovala v uprchlickém centru. Byla tam pro ně. Dojemně sluníčková duše, která věřila v lidské dobro a cizím migrantům chtěla pomáhat. A oni ji podřízli jako ovci. V rámci zajeté politické korektnosti dlouho tajili národnost toho vražedného zmetka. A ejhle, mladý Somálec.

Teď čtu, že Švédsko oficiálně přiznává, že už ve Stockholmu není bezpečno. Policie je bezmocná. Zdroj zde.

Centrum Stockholmu už není bezpečné město. Hlavní železniční nádraží a jeho okolí okupují gangy nezletilých přistěhovalců marockého původu, kteří okrádají kolemjdoucí, sexuálně obtěžují ženy a napadají pracovníky ostrahy. Přiznala to švédská police s tím, že nadále není schopna zjednat pořádek… Všude kradou, obtěžují zaměstnance azylových center i dívky na ulicích. Sahají jim mezi nohy, a když se brání, zfackují je…)”

Dřív, když nás nechtěli slyšet, říkali jsme na co ještě čekají. Ptali jsme se, jestli ty hordy mladých nevzdělaných znuděných mužů bez práce, co je Evropa živí, musí někoho opravdu znásilnit. Chtěli jsme vědět, jestli až když někoho zabijí, budou nás poslouchat, budou se chtít konečně podívat na to, co odmítali vidět.

Jsou tu desítky nevinných mrtvých. Jsou tu stovky znásilněných. Někde už to policie vzdala jako ve Švédsku. Čekám, že tak jako se po kolínském odhalení přihlásily další a další města, teď se ozvou města a městečka napříč Evropou s vlastní kapitulací na bezpečnost.

Bezzubá Evropa už umí jen tlachat, přicházet se statistikami a z těch statistik plynou pouhá doporučení. Zapomněla, že má policii, že má vojsko. A že ty mají zbraně. Že ty zbraně se nejen můžou, ale musí použít, pokud jsou civilisté v ohrožení.

Nespadá do kolonky selhání nebo dokonce spoluúčasti na páchaném zločinu, pokud policejní zbraň zůstane v pouzdře a zločin je dokonán za policejního dohledu? Tady ale neselhali ani tak policisté, jako spíš politické elity, ti by měli být obžalováni za spoluúčast na každém jednom znásilnění, vraždě a k čemukoli to ještě směřuje. Bojím se použít slovo evropská genocida.

Bylo by to k  smíchu, kdyby to nebylo k pláči, že politici i hloupé herečky nabádají ženy, jak se mají chovat, aby předešly nechtěnému osahávání nebo znásilnění. Jakápak chytrá strategie asi bude, aby předešly ubodání?

Proč se nevyhlásí výjimečný stav v nejvíc zamořených městech a z azylových center se dílem nestanou detenční zařízení s omezeným právem pohybu a dílem místo, odkud budou denně vyrážet autobusy na letiště, a tohle vykázané kulturní obohacení vysadí klidně někde v africké poušti, pokud je někde třeba deset na deset metrů území nikoho. Fakt je mi to jedno. Evropská hranice se dá zabetonovat ze dne na den. S dnešními technologiemi a možností komunikace.

Překážky nejsou v tom, že by to Evropa neuměla. Nevěděla, jak. Proč to nejde, to jsou všechny ty zákony, legislativa bránící lidská práva, slepě a sebevražedně, pro která  v těch zákonech nejsou nastavená žádná ale.

Evropa zemře se slovy nejlepších  úmyslů na rtech.

Kroutit hlavou nad tím, co se děje, nestačí.

I ten nejtitěrnější jednoduchý organismus v přírodě umí alespoň jedno. Má pud sebezáchovy. Já už nevím, jestli věřit tomu, že vše je politickými špičkami připravené v rámci projektu EuroMed. Nemůžu uvěřit, že referendum v členských zemích bylo o každé ptákovině, ale tady si evropské špičky zkrátka  rozhodly vzít do Evropy přes 50  milionů muslimů, a to během let 2012-2050. Tohle se tady děje.

Netuším, jestli se nejhrůznější z psychologicko sociálních experimentů, jaký se kdy uskutečnil, takhle šíleně zvrtnul, jebo jestli vše probíhá dle plánu.

Začíná být čím dál víc jasné, že je to asi jedno.

Evropo, zavíráme. Poslední tam zhasněte.

ZDROJ: Jitka Přikrylová

jitka-prikrylova73381499_0

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc prosinec 2021: *****

ing. Jan Dvořák 500,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, RNDr. Richard Čapek CSc. 400,- Kč, Eva Edler 300,- Kč, Rudolf Roedling 500,- Kč, Lenka Poncarová 300,- Kč, Martin Dindoš 500,- Kč, PharmDr. Lubomír Vylíčil 5000,- Kč, Matouš Gaudl 500,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Jiří Sika 200,- Kč, Zdeněk Vybíral 1000,- Kč, Václav Žižka 500,- Kč, Pavel Fila 50,- Kč, Pavel Sejrek 100,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Lukáš Vašíček 200,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Bc. Michal Hajdučko 300,- Kč, Martin Kubíček 2000,- Kč

Celkem za měsíc: 14 900,00 Kč
Vybráno 42.57%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 185 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (26 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...