war
17.12.2017
Kategorie: Multikulturní soužití

Evropa se zhroutí, ozbrojte se!

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (37 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
Sdílejte článek:

BB

Britský kontraadmirál a strategický prognostik uvádí: „Kombinace imigrace a islámu způsobí civilizační kolaps srovnatelný s pádem Římské říše.“

„Společnost v západní Evropě je na pokraji chaotického násilí způsobeného narušením hospodářství, masovou imigrací a terorismem,“ varoval spoluobčany armádní generál André Blattmann, velitel švýcarských ozbrojených sil. 

Blattmann varoval, že je podle něj západní společnost nebezpečně blízko zhroucení. Zároveň vyzval spoluobčany, aby se každý, kdo není součástí švýcarské armády a ani jejích záložních řad, pro jistotu vyzbrojil.

„Hrozba teroru roste, po celém světě se bojuje za pomoci hybridní války. Hospodářský výhled je ponurý a výsledky migrační krize a vysídlených osob dosáhly nepředvídaných rozměrů, uvedl Blattmann, podle něhož nelze vyloučit sociální nepokoje a agresivní podle něj bude i dialog kolem migrační krize. Situace se neustále zhoršuje, a proto radí, vzhledem ke dvěma světovým válkám z minulého století, aby se Švýcaři raději vyzbrojili.

Podobná slova pronesl už v roce 2006 bývalý admirál britského královského námořnictva a strategický prognostik Chris Parry. Ten tehdy prohlásil, že „Kombinace imigrace a islámu způsobí civilizační kolaps srovnatelný s pádem Římské říše“. Svoje slova zopakoval také vloni v únoru pro deník Breitbart.com v souvislosti s ilegálními imigranty, kteří se dostávali do Evropy přes Středozemní moře.

Parry uvedl již v roce 1990, že „islám nahradí komunismus a stane se hlavní hrozbou Západu“. Přesně předpověděl i kolaps v afrických a arabských zemích během takzvaného „arabského jara.“ Parry, veterán z války o Falklandy, si posteskl, že britská vláda nevyslyšela jeho varování ani v roce 1990, ani v roce 2006 a naopak ho labouristé označili za rasistu kvůli jeho negativnímu postoji k uprchlíkům.

ZDROJ: Breitbart.com

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc červenec 2018: *****

Jan Procházka 500,- Kč, Helena Novotná 200,- Kč, Ilja Baudyš 1000,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, David Bezděk 150,- Kč, Marie Kouklíková 500,- Kč

Celkem za měsíc: 2 400,00 Kč
Vybráno 6.85%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Redakce
Sledujte PP
Sdílejte článek:
politicon-banner
33 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.