kingsmanvfx-137026
8.2.2016
Kategorie: Politika

Evropa se spojuje v jednu velkou pevnost proti islámu! V Česku se naopak tříští síly …

Sdílejte článek:

JIŘINA HOLOTOVÁ 08|02|2016

Bloku proti islámu a Úsvitu NK se povedl velmi dobrý počin, zorganizovat unikátní společnou demonstraci, při které se spojí v jeden den, v jeden čas, organizace ze 14 zemí Evropy a Austrálie.

Evropa se společně postaví proti plíživé islamizaci a nelegální imigraci, která nadále trvá. Radikální islám je na vzestupu, počty vyznavačů této formy náboženství se zdvojnásobily, z některých evropských měst se stávají bašty salafistů, odhodlaných ve jménu své víry používat násilí. Masivní migrační vlna se teprve očekává, na cestě je momentálně na 2 milióny imigrantů a další desítky miliónů se očekávají v několika dalších letech. V roce 2050 bude podle odhadů v Evropě žít na 80 miliónů muslimů. Z toho se odhaduje, že 25% z nich patří k radikálním islamistům.

Proto bylo cílem plánovaných demonstrací uchránit Evropu před touto nenávistnou ideologií, která je neslučitelná s evropskými hodnotami, s demokracií, lidskou důstojností a svobodou.

Práce a úsilí na koordinaci akce takového mezinárodního rozsahu, je jistě náročná, bylo i propojení některých měst telemostem. Osobně jsem hodně potěšena, že se u nás najdou lidé, kterým není lhostejný osud Evropy, kteří nastavují vlastní srdce a tváře ke vzdoru a boji proti společnému nepříteli, proti proimigračním a multikulturním snahám evropských politických představitelů a pseudohumanistických pomatenců, nebo lidí a organizací, parazitujících na této katastrofě.

Je úžasné, že se dokáží spojit lidi napříč státy, pokud se jedná o vysloveně velké nebezpečí a ohrožení Evropy. V pravdě historickým okamžikem by se dal nazvat podpis Pražské deklarace, která vznikla dne 23. 1. při mezinárodní konferenci lídrů organizací, které jsou pořadateli společných demonstrací ve svých zemích. Je skvělé, že vzniká veliká pevnost proti islámu a na obranu Evropy! Za obsah této deklarace by se mohlo podepsat spoustu občanů Evropy, kteří přišli 6. 2. 2016 demonstrovat, s jejím obsahem musí souhlasit snad každý, komu budoucnost kontinentu není lhostejná. Určitě to není nic extrémistického, xenofobního, nacistického nebo dokonce fašistického! Ano i tak tyto snahy a lidi, kteří je sdílejí, nazývají někteří představitelé EK, EU a místních vlád národních států, to už je známá věc. To, že se v této rétorice a vyvolávání strachu z nějakých imaginárních nacistických bubáků bude pokračovat, se dá předpokládat. Diskreditace organizátorů, demonstrantů a narušování akce, se očekává ze všech stran a míst.

Jakmile totiž BPI, IvČRN (před zablokováním profilu) začaly na sociálních sítích po novém roce, přesněji dne 3. 1. 2016, informovat o plánované akci, neváhalo několik dalších stran a aktivistů ohlásit na den 6. 2. 2016 své akce. BPI na své stránce informuje o demonstraci poprvé už 3.1.2016, teprve poté ohlašují na stejný den své akce další strany a aktivisté na Magistrátě HMP.

Akce BPI a Úsvitu NK byla ohlášena na Magistrátě dokonce už 7. 12. 2015, další akce jsou nahlášené minimálně o měsíc později. Přesvědčit se o tom můžeme na stránkách Magistrátu HMP v přehledu oznámených veřejných shromáždění ZDE po stažení příslušného dokumentu. Například SPD Tomia Okamury ohlašuje akci   12. 1.,   Hnutí Za naši kulturu a bezpečnou zem a Národní demokracie 18. 1., multikulti aktivisté a sluníčkáři ohlašují v průběhu ledna průběžně protiakce za účelem narušení průběhu celoevropského protestu.

Proč o tom píšu? Protože jsem, nejen já (podle internetových diskuzí), velmi znepokojena nejednotou při takových akcích a nesmírnými dezinformacemi, které se kolem nich šíří. Především SPD Tomia Okamury není ochotno kooperovat, neustále dehonestuje a napadá BPI a Úsvit NK. Nejen, že uspořádali naschvál svoji akci, ale tvrdí, že právě ta jejich je celoevropská a ta pravá.  Dokonce rozesílali zahraničním partnerům Bloku proti islámu a Úsvitu, kteří spolupracují na celosvětové demonstraci e-maily, ve kterých je žádají v rámci jejich návštěvy ČR o setkání. To nejsou schopni dohodnout se na místní úrovni, netříštit síly a sednout si k jednacímu stolu se všemi českými iniciativami a stranami a vytvořit jednu skutečnou protiislámskou sílu, když jim tedy tolik jde o naši zem a lidi?  Již jsem se zařekla, že o panu Okamurovi, SPD a Úsvitu NK nebudu psát žádné články, protože nejsem členkou ani jedné strany, ačkoliv jsem dříve spolupracovala s původním Úsvitem. A to je právě ono! Právě proto vím, jak se projevují jednotliví lidé na obou dvou stranách a co od nich očekávat, protože je znám osobně. Vím, že konečný rozkol, ke kterému došlo v Úsvitu, byl vyústěním dlouhodobých sporů především v rovině osobní, nemožnosti konsensu a týmové spolupráce s Tomiem Okamurou. 

Potvrzuje se, že tato situace neustává ani v době, kdy je potřeba spojit síly všech národoveckých stran, hnutí a skupin. Spojit Čechy a Moravany, aby akce byly jednotné a aby byla opravdu velká účast. Toto tříštění sil není nic dobrého. Nevím, jaký má význam pořádat na 4 místech demonstrace se stejným obsahem, které se protáhnou od poledne do večera. Chaos, schizofrenie, nejednotnost…

Nejsilnější a nejvýznamější hlas zazněl, přes veškeré pokusy o vlastní zviditelnění, na Hradčanském náměstí v 15.00 hodin už jen proto, že tato akce má celoevropský až celosvětový význam. Byla sledována všemi i mainstreamovými médii, měla povahu sjednocení lidí nejen starého kontinentu v boji proti odporné a nenávistné ideologii, která se šíří jako rakovina po celém světě! Mějme to na paměti. I my teď píšeme dějiny a záleží jen na nás, jaké budou a jak budou pokračovat!

ZDROJ: Jiřina Holotová

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc květen 2021: *****

Josef Budějovský 500,- Kč, Jiřina Kozáková 200,- Kč, ing. Jan Dvořák 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Pavel Janeček 300,- Kč, Peter Keklak 100,- Kč, Ilja Baudyš 500,- Kč, Rene David 500,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, ing. Jiří Babinský 500,- Kč, Věra Baarová 1000,- Kč, Matouš Gaudl 500,- Kč, Lubomír Vylíčil Phar. 5000,- Kč, Novákovi 500,- Kč, Marek Janičko 100,- Kč, Vlastimil Kadlec 2000,- Kč, Martin Vavrinka 50,- Kč, Michaela Wurmová 1000,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Jiří Obermaier 200,- Kč, Karel Hojdar 150,- Kč, Jiří Dobruský 200,- Kč, MUDr. Ive Niemcová 100,- Kč, Ladislav Oudes 200,- Kč, Irena Kuželová 150,- Kč, ing. Stanislav Kužel 150,- Kč, Olga Petrová 300,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, Vlastimil Kornas 666,- Kč, Jan Petr 300,- Kč, Václav Tykvart 100,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Jiří Ovčáček 100,- Kč

Celkem za měsíc: 17 966,00 Kč
Vybráno 51.33%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 50 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (11 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...