merkel
27.5.2017
Kategorie: Společnost

Evropa plná debilů, nebo debilních politiků?

Sdílejte článek:

VÁCLAV HUSÁK

Nedovedu a ani si nechci představit, že by mi nějaký muslimský šílenec na koncertu zabil některou z mých tří dcer.

Stejně tak si nedovedu představit, že bych poté v klidu vyslechl projev některého z evropských politiků vyjadřujícího pozůstalým soustrast s tím, že my se svého život­ního stylu nevzdáme. Ať to stojí, co to stojí!

Všichni evropští politici, kteří ještě ani v těchto chvílích aktivně neorganizují obranu území Evropy proti vstupu statisíců a možná už i miliónů nezvaných muslimských kulturních „oboha­covačů“, jsou vlastizrádci a měli by být okamžitě uvězněni a co nejdříve velmi tvrdě soudně po­trestáni.

Všechny důkladně neprověřené osoby nacházející se nelegálně na území Evropy je třeba neprodleně zajistit a přemístit do urychleně vybudovaných internačních táborů, kde si na sebe tito jedinci budou muset těžkou manuální prací vydělat.

A která je správná odpověď na otázky v titulku článku? Bohužel jsou pravdivé obě. Jako sta­rousedlí evropští občané už řadu let jako hloupé ovce trpíme v čele evropských institucí a vět­šiny států kolaboranty a vlastizrádce a téměř nic s tím neděláme.

Zákony mají teoreticky platit pro všechny, bez výjimky. Po „domorodcích“ se jejich dodržo­vání vymáhá. A vedle toho se státní instituce prakticky vůbec nezajímají o lidi, jejichž ideologie je z našeho pohledu jednoznačně protizákonná:

§ 260

  1. Kdo podporuje nebo propaguje hnutí, které prokazatelně směřuje k potlačení práv a svobod člověka nebo hlásá národnostní, rasovou, náboženskou či třídní zášť nebo zášť vůči jiné skupině osob, bude po­trestán odnětím svobody na jeden rok až pět let.

Všichni víte, koho mám na mysli. Takoví náboženští fanatici mezi nás prostě nepatří. A sku­tečnost, že jich je u nás zatím málo, můžeme považovat za mimořádně velké štěstí. Což ale neznamená, že bychom se měli opájet pocitem bezpečí. Nebudeme přece pasivně čekat, až to začne „bouchat“ také u nás!

Autor: Václav Husák

vaclav-husak53659552_0

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc červenec 2019: *****

František Šmíd 600,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Pavel Kosmata 100,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Ivanka Trávníčková 200,- Kč, ing. Jan Dvořák 350,- Kč, Vladislav Vydra 100,- Kč, Rostislav Jendrejčík 50,- Kč, Roman Foff 500,- Kč, Helena Novotná 300,- Kč, Ladislav Adamec 100,- Kč, Marek Janicko 200,- Kč, Libor Heidler 200,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Marie Švajdová 200,- Kč, Miloslav Konopiský 200,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, Anonymní dárce 222,- Kč, Michal Škurek 100,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, Luděk Kurka 100,- Kč, Oto Tvrz 200,- Kč, Lukáš Vašíček 200,- Kč, Martin Vojtíšek 200,- Kč, Pavel Šána 100,- Kč

Celkem za měsíc: 5 472,00 Kč
Vybráno 15.63%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 16 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (27 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
loading...
politicon-eshop voxpopuliblog
23 komentářů
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.