merkel
27.5.2017
Kategorie: Společnost

Evropa plná debilů, nebo debilních politiků?

Sdílejte článek:

VÁCLAV HUSÁK

Nedovedu a ani si nechci představit, že by mi nějaký muslimský šílenec na koncertu zabil některou z mých tří dcer.

Stejně tak si nedovedu představit, že bych poté v klidu vyslechl projev některého z evropských politiků vyjadřujícího pozůstalým soustrast s tím, že my se svého život­ního stylu nevzdáme. Ať to stojí, co to stojí!

Všichni evropští politici, kteří ještě ani v těchto chvílích aktivně neorganizují obranu území Evropy proti vstupu statisíců a možná už i miliónů nezvaných muslimských kulturních „oboha­covačů“, jsou vlastizrádci a měli by být okamžitě uvězněni a co nejdříve velmi tvrdě soudně po­trestáni.

Všechny důkladně neprověřené osoby nacházející se nelegálně na území Evropy je třeba neprodleně zajistit a přemístit do urychleně vybudovaných internačních táborů, kde si na sebe tito jedinci budou muset těžkou manuální prací vydělat.

A která je správná odpověď na otázky v titulku článku? Bohužel jsou pravdivé obě. Jako sta­rousedlí evropští občané už řadu let jako hloupé ovce trpíme v čele evropských institucí a vět­šiny států kolaboranty a vlastizrádce a téměř nic s tím neděláme.

Zákony mají teoreticky platit pro všechny, bez výjimky. Po „domorodcích“ se jejich dodržo­vání vymáhá. A vedle toho se státní instituce prakticky vůbec nezajímají o lidi, jejichž ideologie je z našeho pohledu jednoznačně protizákonná:

§ 260

  1. Kdo podporuje nebo propaguje hnutí, které prokazatelně směřuje k potlačení práv a svobod člověka nebo hlásá národnostní, rasovou, náboženskou či třídní zášť nebo zášť vůči jiné skupině osob, bude po­trestán odnětím svobody na jeden rok až pět let.

Všichni víte, koho mám na mysli. Takoví náboženští fanatici mezi nás prostě nepatří. A sku­tečnost, že jich je u nás zatím málo, můžeme považovat za mimořádně velké štěstí. Což ale neznamená, že bychom se měli opájet pocitem bezpečí. Nebudeme přece pasivně čekat, až to začne „bouchat“ také u nás!

Autor: Václav Husák

vaclav-husak53659552_0

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc únor 2019: *****

Milan Tahovský 1000,- Kč, Jakub Malinovský 55,- Kč, Petr Macura 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Helena Novotná 200,- Kč, Jitka Rytířová 800,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Libor Heidler 200,- Kč, Milan Černý 500,- Kč, Věra Heyduková 200,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, Vlatimil Běhan 50,- Kč, David Bezděk 150,- Kč, Tomáš Foldyna 751,44 Kč (30 eur)

Celkem za měsíc: 5 156,44 Kč
Vybráno 14.73%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 5 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (27 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
loading...
politicon-banner
23 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.