burkini
21.11.2019
Kategorie: Multikulturní soužití

Evropa má už mešity … a brzy bude mít i islámská koupaliště

Loading...
Sdílejte článek:

ROMAN BEDNÁR

To není žert, ale to bude realita v Evropě. Zatím je to jen idea v jedné muslimské hlavě (která však již nyní má mnoho přívrženců), ale muslimové smýšlení fundamentalistického stále více mění obraz Evropy podle svých představ a či lépe řečeno, podle svých plánů.
Frankfurtský podnikatel, muslim Abdullah Zeran, německý občan a vyznavač přísného islámu chce ve Frankurtu postavit koupaliště výlučně pro muslimy. Prohlásil:

“Chceme postavit takové koupaliště, které bude vedeno jen podle předpisů a hodnot islámu. Bude se na něm přísně dodržovat to nejdůležitější – separátní koupání žen a mužů. V tomto směru jsme již ovlivnili i mnoho německých koupališť, kde se již kvůli muslimům zavedlo oddělené koupání pohlaví.

Zatím se to však praktikuje jen dvě až tři hodiny denně, což je nedostačující. Chceme, aby se to stalo trendem všude a aby oddělení pohlaví bylo dodrženo každý den, a to po celou dobu, kdy jsou koupaliště otevřené. Mnoho žen nechce jít na koupaliště společně s muži a stále více mužů se chce koupat jen s muži.”

Muslim Zeran ale lže, když tvrdí, že stále více žen se nechce chodit na koupaliště koupat společně s muži. Pokud nebyly v Německu miliony muslimů a poslední roky i miliony mladých muslimských uprchlíků, z nichž mnozí na koupalištích doslova masově sexuálně obtěžovali ženy, tak ten problém neexistoval.

A právě z tohoto důvodu byly v Německu některé koupaliště zavřené (např. V Paderbornu), že kvůli sexuálnímu obtěžování domácích křesťanek docházelo až k masovým bitvám mezi těmi, co je bránili a muslimy, kteří ženy obtěžovali.

A Zeran se ani slovem nezmínil o tom, proč mladí muslimští násilníci na koupalištích obtěžují jen křesťanky a nikdy ne muslimky.

Jaké by asi bylo velké pobouření Zelených, levičáků a dalších proislámských politiků, kdyby někdo žádal budování koupališť, kde by měli muslimové zakázaný vstup?

Byl by jimi označen za rasistu a nepřítele islámu.

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc prosinec 2019: *****

Jiří Kubát 100,- Kč, Miroslav Hloušek 111,11 Kč, Rudolf Roedling 1000,- Kč, Václav Červinka 200,- Kč, František Šmíd 600,- Kč, ing. Jan Dvořák 400,- Kč, Vladislav Vydra 100,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Eva Pilařová 200,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Martin Vojtíšek 200,- Kč, Roman Foff 500,- Kč, Ilja Baudyš 1000,- Kč, Jiří Sieja 200,- Kč, ing. Jiří Nevrkla 300,- Kč, Pavel Janeček 500,- Kč, Jan Bezděk 1000,- Kč

Celkem za měsíc: 7 511,11 Kč
Vybráno 21.46%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.

Po blokaci Pravého prostoru můžete sledovat novou stránku PP na facebooku.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 2 477 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (27 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
Loading...
loading...
politicon-eshop voxpopuliblog
81 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.