burkini
21.11.2019
Kategorie: Multikulturní soužití

Evropa má už mešity … a brzy bude mít i islámská koupaliště

Sdílejte článek:

ROMAN BEDNÁR

To není žert, ale to bude realita v Evropě. Zatím je to jen idea v jedné muslimské hlavě (která však již nyní má mnoho přívrženců), ale muslimové smýšlení fundamentalistického stále více mění obraz Evropy podle svých představ a či lépe řečeno, podle svých plánů.
Frankfurtský podnikatel, muslim Abdullah Zeran, německý občan a vyznavač přísného islámu chce ve Frankurtu postavit koupaliště výlučně pro muslimy. Prohlásil:

“Chceme postavit takové koupaliště, které bude vedeno jen podle předpisů a hodnot islámu. Bude se na něm přísně dodržovat to nejdůležitější – separátní koupání žen a mužů. V tomto směru jsme již ovlivnili i mnoho německých koupališť, kde se již kvůli muslimům zavedlo oddělené koupání pohlaví.

Zatím se to však praktikuje jen dvě až tři hodiny denně, což je nedostačující. Chceme, aby se to stalo trendem všude a aby oddělení pohlaví bylo dodrženo každý den, a to po celou dobu, kdy jsou koupaliště otevřené. Mnoho žen nechce jít na koupaliště společně s muži a stále více mužů se chce koupat jen s muži.”

Muslim Zeran ale lže, když tvrdí, že stále více žen se nechce chodit na koupaliště koupat společně s muži. Pokud nebyly v Německu miliony muslimů a poslední roky i miliony mladých muslimských uprchlíků, z nichž mnozí na koupalištích doslova masově sexuálně obtěžovali ženy, tak ten problém neexistoval.

A právě z tohoto důvodu byly v Německu některé koupaliště zavřené (např. V Paderbornu), že kvůli sexuálnímu obtěžování domácích křesťanek docházelo až k masovým bitvám mezi těmi, co je bránili a muslimy, kteří ženy obtěžovali.

A Zeran se ani slovem nezmínil o tom, proč mladí muslimští násilníci na koupalištích obtěžují jen křesťanky a nikdy ne muslimky.

Jaké by asi bylo velké pobouření Zelených, levičáků a dalších proislámských politiků, kdyby někdo žádal budování koupališť, kde by měli muslimové zakázaný vstup?

Byl by jimi označen za rasistu a nepřítele islámu.

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc duben 2021: *****

ing. Jan Dvořák 500,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Jakub Malinovský 77,- Kč, Miloš Kraus 400,- Kč, Dagmar Bowyer 200,- Kč, Rudolf Roedling 500,- Kč, Peter Keklak 100,- Kč, Mirko Hampl 168,- Kč, Karel Klouček 500,- Kč, Milena Práglová 500,- Kč, Mgr. Luděk Tesarčík 200,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Anonym 222,- Kč, Roman Dubravský 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Ilja Baudyš 500,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Miroslav Hlousek 111,- Kč, Bc. Romana Kopecká 500,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Martin Vojtíšek 200,- Kč, Pavel Janeček 500,- Kč, Jiří Obermaier 200,- Kč, Martin Vavrinka 50,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, MUDr. Iva Niemcová 100,- Kč, Marek Janičko 250,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Jiří Dobruský 200,- Kč, Jiří Sika 250,- Kč, Zuzana Karlová 300,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, Jiří Ovčáček 100,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, Jan Petr 300,- Kč, Václav Tykvart 100,- Kč, Ladislav Oudes 200,- Kč

Celkem za měsíc: 10 678,00 Kč
Vybráno 30.50%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 2 645 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (27 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
politicon.cz
81 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.