1fe40f24-e429-4128-9c29-15afa1269a6f-2060x1236-2
28.10.2016
Kategorie: Politika

Evropa je přeplněná islámskými imigranty a my už týden řešíme vyznamenání

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (19 votes, average: 4,63 out of 5)
Loading...
Sdílejte článek:

RADEK ROZVORAL

Česká média to je opravdu unikát. Už se dokonce bojím, aby na mě po otevření šatní skříně nevypadl Herman se svým strýcem, kterého mi je líto, čím vším si zde musí po svém příletu z Kanady projít.

Ať otevřete jakékoli noviny, jakýkoli server, pustíte rádio nebo televizi všude na vás kouká nebo mluví unavený pan Brady a novináři se předhánějí, aby si s ním také natočili nějaký ten rozhovor. Pražská kavárna v čele s některými politiky ho používá jako živý štít proti prezidentovi a snaží se tu dehonestaci vyšroubovat na maximální možnou mez a to i přes to, že ani kanadská vláda o žádné žádosti o udělení vyznamenání nic neví a podle dostupných informací by to vědět měla. Že by někdo lhal?

Jako bychom neměli jiné problémy. Státní rozpočet budeme mít opět schodkový a to i přes to, že se ekonomice velice daří. No je potřeba projídat, za rok jsou volby do Sněmovny a tak si musí vláda v čele se Sobotkou a Babišem nechat nějaké ty miliardy z našich daní na předvolební kampaň ve formě přidávání na výplatách skoro ve všech státních resortech. Chovanec si zase na ministerstvu vnitra založil Centrum boje proti terorismu a hybridním hrozbám, které má dohlížet na to, co si mohou občané přečíst a tím se navracet do časů komunistické nesvobody. Centrum má totiž pročesávat informační prostor a odstraňovat to, co bude shledáno závadným.

O takovýchto důležitých věcech se moc nepíše, jelikož by toho lidé moc věděli. To, že ve Francii už týden stávkují policisté z důvodu přetíženosti ohledně nerespektování místních zákonů islámskými imigranty a levicovými extrémisty, se také jako Chovancovo šmírování drží velice zdárně pod pokličkou. Při zrušení uprchlického tábora v Calais zvaného Džungle se zase podle britského deníku Express přišlo na to, že pouze 2% z celkového počtu imigrantů tvoří váleční uprchlíci z Iráku (1%) a Sýrie (1%). Zbytek jsou Súdánci (43%), Afghánci (33%), Eritrejci (9%) a Pákistánci (7%), takže drtivá většina jsou ekonomičtí nelegální imigranti, kteří přijeli využívat štědrý sociální systém evropských levicových vlád podporovaný Evropskou unií.Křišťálová Lupa 2016

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc červenec 2018: *****

Jan Procházka 500,- Kč, Helena Novotná 200,- Kč, Ilja Baudyš 1000,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč

Celkem za měsíc: 1 750,00 Kč
Vybráno 4.95%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Redakce
Sledujte PP

Latest posts by Redakce (see all)

Sdílejte článek:
politicon-banner
44 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.