islamkomfas
24.6.2017
Kategorie: Multikulturní soužití

Evropa čelí dvěma hrozbám: Teroristům a socanům

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (36 votes, average: 4,81 out of 5)
Loading...
Sdílejte článek:

MICHAL MALÝ

Obě skupiny, jako by spolupracovaly. Sluníčkářští, multiklulturní socialisté vítají v Evropě migranty, většinou ilegální, mezi kterými jsou teroristé. Socani chtějí, aby vědci, lékaři, inženýři a učitelé z Afriky oplodňovaly naše ženy. Ty jsou však jen znásilňovány a vražděny.

Zatím všichni teroristé, co vraždili nevinné Evropany byli muslimové. Ale v novinách se dočteme, že pachatelem byl frustrovaný Angličan, Francouz, Němec, Belgičan, sice s muslimským jménem, ale dohnaný k činu nepochopením ze strany většinové společnosti. CNN pak natočí nahranou reportáž o zinscenované demonstraci muslimů proti teroru v Londýně a ve skutečnosti arabský svět jásá nad mrtvými Evropany. Kdo to organizuje a platí?

Za socany stojí roky rozdávání z cizího, rozkrádání toho, co vybudují pracovití a následné rozdávání flákačům jen proto, aby získali hlasy, moc a tak mohli rozkrádat dál. Zase slibují platy, služby zdarma a veřejně přiznávají, že to rozdají flákačům díky tomu, že znárodní (zdaní jak říkají oni) bohaté a schopné a pracovité, co živí tuto společnost. Prostě, úspěch se trestá a tak budou mít všichni všechno, tedy nikdo nebude mít nic.

Nechci tady ilegální migranty a potencionální teroristy. Nechci tady socany. Mám zásadní problém určit, která skupina nás ohrožuje více, ale mám vážné podezření, že mezi nimi není zásadní rozdíl. Jedna skupina vraždí jedince, druhá dusí všechny. Obě skupiny mají jedno společné – “převychovat” nás, využít, zneužít, vyždímat. Nastolit vládu strachu. Donutit nás makat na ně. Salámovou metodou nás zbavit práv a navalit na nás povinnosti.

Oni zabíjejí jedince, aby vyvolali atmosféru strachu a rozvrátili ekonomiku, ale nechtějí nás ve skutečnosti vyvraždit, protože by je neměl kdo živit. Oni nás nechtějí vyvraždit, ale udělat z nás své otroky.

Obě skupiny nás potřebují s obojkem na krku k životu. To nesmíme dopustit.

Autor: Michal Malý

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc srpen 2018: *****

Jan Procházka 500,- Kč, Věra Vladyková 290,- Kč, Martin Ondráček 200,- Kč, Martin Pavlíček 1000,- Kč, Helena Novotná 200,- Kč, Eco Bau 500,- Kč, MUDr. Štefan Ridzoň 200,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, MUDr. Ilja Baudyš 1000,- Kč, Vlastimil Kornas 333,- Kč, David Bezděk 150,- Kč, Nikola Bornová 250,- Kč, Tomáš Foldyna 1003,08 Kč (40 eur), Jan Bezděk 2000,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Mirko Hampl 200,- Kč

Celkem za měsíc: 8 076,08 Kč
Vybráno 23.07%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Redakce
Sledujte PP
Sdílejte článek:
politicon-banner
65 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.