ISLAMEU
25.3.2021
Kategorie: Multikulturní soužití

Evropa bude brzy islámská, prohlašuje imám (video)

Sdílejte článek:

SLOVANKA

Většina Evropanů vůbec netuší, že hlavní motivací muslimských invazistů nejsou ani tak sociální dávky, které považují za džizju (povinnou daň bezvěrce muslimovi), ale především fakt, že se příchodem do Evropy podílí na džihádu, kterým má být zakončena islamizace Evropy, v níž má být nastolen chalífát.

 

Sledovat kázání imámů je velmi důležité, jen tak vlastně zjistíte, jaký je skutečný záměr nekončící muslimské invaze. Jedná se o vysoké muslimské autority, které muslimové poslouchají a snaží se naplňovat jejich výzvy. Imám je pro muslima větší autoritou, než například vlastní rodič či prarodič. Jde o zprostředkovatele vůle Alláha, jeho ústy hovoří například tehdy, kdy nabádá k nenávisti k bezvěrcům.

Islámský duchovní Abú Taqí Al-Din Al-Darí v projevu v mešitě Al-Aksá řekl, že Francie se prostřednictvím džihádu stane islámským státem. Stejně tak další evropské země, zmiňuje mimo jiné i Vídeň, u jejíchž bran se zastavila osmanská vojska, ale také další evropské země, jako například Maďarsko. Ve skutečnosti, vysvětlil, muslimové potřebují zemi, která dokáže předat islámské poselství Západu. Řekl to před dvěma lety. Plán jde skvěle: právě probíhá tzv. migrační džihád, který zpravidla lokálně přejde v džihád mečem. Připomněl mnoho o dobývání Osmanské říše, nazývané “Islámský stát”, na Západě a v Asii.

Ve videu dále uvádí, že tento džihád je veden porodností a migrací – porodnost muslimek je stále velmi vysoká, zatímco Evropané nezakládají rodiny, stále více mladých se vyhýbá sňatkům. Sám tedy potvrzuje, že muslimská invaze má v prvé řadě za cíl Evropu islamizovat, přičemž nabádá k tomu, aby muslimové získávali ke konverzi k islámu co nejvíc evropských nemuslimů. Také proto do Evropy přichází hlavně mladí muži, počítají s tím, že partnerky si najdou mezi mladými Evropankami, které automaticky konvertují, přičemž jejich děti budou muslimové…

Šejk Taqi Al-Din odhadl, že brzy bude celá Evropa a celý svět podléhat nadvládě islámu třemi způsoby: konverzí k islámu, zdaněním – džizjou nebo bojem za Alláha (džihád mečem).

Značný počet muslimů se vydal do Evropy právě na základě podobných výzev imámů,  invazisté sami sebe považují – právem – za džihádisty, tedy za ty, kdo budou součástí přeměny Evropy na chalífát…

Na video, které je s anglickými titulky, se můžete podívat zde:

 

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc září 2021: *****

Ilja Baudyš 1000,- Kč, ing. Jan Dvořák 500,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Ladislav Adamec 200,- Kč, ing. Tomáš Šimčík 200,- Kč, Vlastimil Kornas 111,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Matouš Gaudl 500,- Kč, Mgr. Luděk Tesarčík 200,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Oldřich Smejkal 1000,- Kč, Pavel Burget 200,- Kč, Karel Kubela 83,- Kč, Martin Vavřinka 50,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Václav Žižka 500,- Kč, MUDr. Iva Niemcová 100,- Kč, Jiří Obermaier 300,- Kč, Dagmar Sokolová 200,- Kč, Josef Tichý 1000,- Kč, Martina Kosková 350,- Kč, Karel Klouček 500,- Kč, Jiří Ovčáček 100,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, Jan Petr 300,- Kč, Václav Tykvart 100,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Miloš Kořínek 100,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Ladislav Oudes 200,- Kč, Zuzana Karlová 300,- Kč, Vlastimil Kůs 500,- Kč

Celkem za měsíc: 11 594,- Kč
Vybráno 33.12%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 2 577 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (23 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
22 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-)