14.9.2015
Kategorie: Politika, Společnost

Evropa a demokracie: Kolik času ještě zbývá?

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (23 votes, average: 4,74 out of 5)
Loading...
Sdílejte článek:

VLADIMÍRA ANTOŠOVÁ 14|09|2015

Pomalu a plíživě v Evropě umírá demokracie! Tak nějak nenápadně, občas i velmi nápadně se prosazuje cenzura, jakýkoli nesouhlas s vládnoucí mocí je označován jako fašizace, xenofobie, náckovství a nevím co ještě.

Když začátkem minulého století rozháněla policie a c.k. vojsko demonstrace pracujících na ,,Žižkaperku,, a jinde, měli mocipáni ještě stále pocit, že drží otěže pevně v rukou. Nedrželi! Postupně jsme si jako národ vydobyli svou svobodu, demokracii. Po čtvrt století se jiní mocichtiví dostali k moci a po demokracii bylo na dlouhá léta veta. Dnes se situace opakuje. Jen ti mocipáni hlásají jiné ideály!

Někdy nabývám dojmu, že vládnoucí špičky Evropy, byli stiženy jakousi kosmickou demencí, či napadeni jiným, neméně nebezpečným virem blbosti! Ať už ho lze nazvat multikulturalismus, humanita či jinak, virulence je vysoká a agens stupně 4 životu nebezpečný. 

V německém Heidenau zakázali veřejné shromažďování obyvatel, kteří si dovolili, tu drzost a projevili opačný názor na uprchlíky. U nás sice ještě tak daleko nejsme, ovšem obávám se, že co není, může být! U nás jen z lidí dělají nácky. Na demonstraci Islám v ČR nechceme jsem viděla mnoho lidí v seniorském věku, lidí, jež proti nacizmu bojovali. Nepředpokládám, že se jim toto označení líbí!

eurabia-1-500x488

V podstatě je jedno, že drtivá většina obyvatel naší dosud krásné země tady uprchlíky (muslimské) nechce. Nejsem necitelná, ráda pomohu, pakliže ta pomoc bude mít smysl. Ovšem to, co se děje jakýkoliv smysl postrádá. Jednak, jak už bylo mnohokrát řečeno, Evropa není nafukovací a ty miliony lidí jež jsou na pochodu prostě nepojme, jednak ti co sem proudí oblečeni ve značkových hadrách a Iphony v kapse nemají s těmi trpícími válkou mnoho společného a v neposlední řadě si myslím, že pokud by Evropa a USA vyvinuly větší a smysluplnější tlak na ukončení řádění Islámského státu a jiných válečných konfliktů jež v mnoha ne-li ve všech případech pomáhaly rozdmýchat, nemuseli by tito lidé nikam putovat!

Jenže zdravý rozum je to, co politikům a jiným multikulti pomatencům chybí! Proto k nám do Evropy proudí tsunami lidí, kteří mají pocit, že toto je ta země zaslíbená, oplývající medem a strdím. Proč taky ne když jim západní státy nabízejí krom jídla a ubytování i finanční podporu ve výši, na niž mnohdy nedosáhnou ani senioři té dané země. Jen nějak pozapomněli na to, co se stane, až penízky dojdou!

Ty hordy muslimských mládenců nemají o slově práce obvykle ani ponětí, navíc, kde je asi tak všechny zaměstnáme, když se Evropa potýká s dosti vysokou nezaměstnaností vlastních obyvatel. Je jim šumák nějaké začleňování do evropské společnosti, proto tu nejsou. Pokud by si totiž ti mocní a hloupí aspoň jednou v životě přečetli Korán, pochopili by velmi rychle, že jediný výsledek jejich usídlení v Evropě je zlikvidování křesťanství, židovství, ateizmu a nastolení Islámu se všemi důsledky z této ideologie vyplývajicími. To znamená konec demokracie, nastolení práva šaria, draze vydobytá rovnoprávnost žen by byla taky jen krásnou vzpomínkou.

Asi nemám ten správný sluníčkářský pohled na svět (toho mě naštěstí pánbůh ušetřiti ráčil) proto budu dělat cokoliv pro to, aby zůstala naše země skutečně naše a aby nad ní vycházelo slunce a ne půlměsíc!

Je možné, že si to představuju náramně jednoduše, taky nejsem odborník, ale zdravý selský rozum mi velí asi toto:

1. Přijímat uprchlíky ze zemí válečného konfliktu, ale jen křesťany, jež jsou Islámským státem vyvražďováni. (Muslimové mají možnost uchýlit se do některé z bohatých islámských zemí, kde budou moci žít v souladu se svou kulturou a náboženstvím).

2. Pokusit se společnými silami všech států, včetně USA, zlikvidovat Islámský stát jakýmkoli způsobem, hlavně definitivně! (Co si budeme povídat USA má na vzniku IS lví podíl).

3. Zrušit Lisabonskou smlouvu (V současnosti je stejně pro kočku).

4. Uzavřít hranice našeho státu a bránit se přílivu uprchlíků (argument , že k nám nechtějí je irelevantní, protože nám tady stejně jednou zůstanou jako Černý Petr) bez ohledu na vyhrožování EU (islám je pro mě větší a trvalejší hrozba než výhrůžky od reality odtržených idiotů).

5. Udělat pořádek v neziskovkách! (Většinou je to banda kreténů, co si udělali z uprchlíků celkem výnosný šolich).

6. Dát při příštích volbách této vládě najevo, že “lůza” má taky svůj názor, a že minimálně jednou za 4 roky má ta “lůza” hlasovací právo!!!

ZDROJ: Vladimíra Antošová

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc prosinec 2018: *****

Rudolf Roedling 1000,- Kč, Jan Klíma 100,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Ladislav Adamec 500,- Kč, Milan Černý 500,- Kč, Helena Novotná 200,- Kč, Václav Tykvart 200,- Kč, Oldřich Smejkal 1000,- Kč, Jakub Malinovský 111,11 Kč, Lukáš Vašíček 200,- Kč, Miroslav Meder 300,- Kč

Celkem za měsíc: 4 611,11 Kč
Vybráno 13.17%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
Sdílejte článek:
loading...
politicon-banner
24 komentářů
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.