euislam
21.12.2016
Kategorie: Politika

Eurovládci nesou spoluvinu na nárůstu terorizmu

Sdílejte článek:

ADAM MIKULÁŠEK

Legrace skončila. Opět najel náklaďák do lidí, v Turecku zabili ruského velvyslance, v Rakousku islamista rozehnal vánoční besídku…, tohle se před pozváním „uprchlíků“ nedělo.

Pravda, dříve, jednou za několik let v Evropě proběhl teroristický útok, ale co se děje letošní rok, od znásilňování přes těžká ublížení na zdraví až po teroristické útoky s obětmi na životech, to nemá obdoby. A já se ptám – kdo za to nese vinu?

Samozřejmě, hlavní podíl viny mají pachatelé těchto zvěrstev, ale hned po nich jsou na vině politici, kteří dopustili „vítací politiku“, tedy masovou a neřízenou migraci, kdy nemáme pod kontrolou, kdo přichází, s jakými úmysly, zda ten či onen má či nemá již ve své vlasti za sebou kriminální minulost…, dokonce o statisících lidech ani nevíme, kam se z různých těch center pro uprchlíky „rozutekli“, často bez důkladné registrace.

Už nejde o to se stále hájit a omlouvat, že bránit bezpečnost sebe, svých blízkých, své země či Evropy není žádná nenávist, xenofobie, a už vůbec ne fašizmus, je třeba jasně vzkázat těm, kteří svou nezodpovědnou politikou umožnili „přísun“ tolika teroristů a dalších těžkých zločinců (znásilňování zjm. dětí)…, že nesou spoluvinu na těchto zločinech, ať už „úmyslně“ či „z nedbalosti“, ale spoluzavinili smrt a utrpení mnoha Evropanů.

Už se nestačí vybavovat, kolik existuje „islámů“, o křižáckých výpravách, o mnoha významech slov „šaría“ a „džihád“, o xenofobii, islamofobii či nenávisti. Tady jde o životy lidí, proto je třeba „přejít do útoku“, trvat na uzavření hranic a vracení lodí s migranty mimo Evropu, a to minimálně do doby, než „ti nahoře“ vymyslí, jak odlišit skutečné mírumilovné uprchlíky od ilegálních imigrantů, z nichž nemalá část páchá závažné trestné činy. Je nepřijatelné snášet takovéto oběti, a ještě si nechat nadávat do extremistů a nevím čeho dalšího.

Pro mě končí doba kompromisů, je třeba se teroru tvrdě a nesmlouvavě postavit a bezpečnost obyvatel Evropy dát na první místo, solidarita je až „potom“. Jestliže chci někomu pomáhat, musím si napřed vyřešit své problémy. Tak jako je nesmyslné (snad výjima žebravých mnichů a tuláků z vlastní vůle) rozdat všechen majetek a jít „pod most“ nebo „putovat křížem krážem“…, tak stejně je nesmyslné hrát si na „solidaritu“ s tím či oním, jestliže za to platíme tak vysokou cenu, jako jsou životy občanů mnoha evropských zemí. Je jen otázkou času, kdy se terorizmus dostane i do Česka, tedy nikoli „zda“, ale „kdy“.

A k tomu nelze být chladný a netečný, je třeba konečně něco dělat, legrace skončila.

Jak zpívali Voskovec a Werrich v roce 1938 – za nepřesnosti se omlouvám: „Co na světě mám rád, nedám si brát, než s lumpy tancovat, to se chci radši prát. Teď slyšte, drazí páni mé písně poslání, teď je po tancování, teď se budeme prát.“

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc duben 2021: *****

ing. Jan Dvořák 500,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Jakub Malinovský 77,- Kč, Miloš Kraus 400,- Kč, Dagmar Bowyer 200,- Kč, Rudolf Roedling 500,- Kč, Peter Keklak 100,- Kč, Mirko Hampl 168,- Kč, Karel Klouček 500,- Kč, Milena Práglová 500,- Kč, Mgr. Luděk Tesarčík 200,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Anonym 222,- Kč, Roman Dubravský 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Ilja Baudyš 500,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Miroslav Hlousek 111,- Kč, Bc. Romana Kopecká 500,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Martin Vojtíšek 200,- Kč, Pavel Janeček 500,- Kč, Jiří Obermaier 200,- Kč, Martin Vavrinka 50,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, MUDr. Iva Niemcová 100,- Kč, Marek Janičko 250,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Jiří Dobruský 200,- Kč, Jiří Sika 250,- Kč, Zuzana Karlová 300,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, Jiří Ovčáček 100,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, Jan Petr 300,- Kč, Václav Tykvart 100,- Kč, Ladislav Oudes 200,- Kč

Celkem za měsíc: 10 678,00 Kč
Vybráno 30.50%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 51 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (25 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
politicon.cz

Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.