VANOCEISLAM
30.11.2021
Kategorie: Multikulturní soužití

EU zakazuje používat slovo „Vánoce“, prý to uráží islámské přistěhovalce

Sdílejte článek:

SLOVANKA

EU nám už delší dobu dává najevo, jakou budoucnost pro Evropu globalisté chystají. Před časem nám představila budoucího Evropana jako černocha a nedávno podpořila propagandu nošení hidžábů. K tomu je třeba připočítat i miliony, které i z vašich daní posílá organizacím napojeným na Muslimské bratrstvo.

 

Nejnovější nesmysl pocházející z dílny EU, je obsažen v oficiálním sdělení Evropské komise. V dokumentu pod názvem #UnionOfEquality , který je určen pro vnitřní oběh, jsou uvedena nová pravidla pro komunikaci. Pokyny Evropské komise pro inkluzivní komunikaci uvádějí kritéria, která mají být přijata pro zaměstnance Komise v oblasti externí a interní komunikace. Text uvádí jedno po druhém všechna pravidla, která nejen změní projevy běžného každodenního života, ale jdou také proti zdravému rozumu. To vše ve jménu politické korektnosti.

.

Je zakázáno používat genderová jména jako „pracovníci nebo policisté“, je zakázáno používat „slečna nebo paní“, pokud si to nevyžaduje příjemce sdělení. EK pak uvádí i pravidla pro konference. Dost bylo „Dámy a pánové“, ale je třeba použít formuli „Vážení kolegové“. Dokument se zaměřuje na specifické oblasti, jako je gender, LGBTIQ, rasové a etnické otázky nebo životní styly a přesvědčení. V tabulce je uvedeno, čeho je třeba se vyvarovat. Je tam například výzva: „Dávejte pozor, abyste nezmínili konkrétní pohlaví“  nebo „neoslovujte muže a ženy odlišně (například muže příjmením, ženu jménem)“.

Dlouhý seznam zákazů se dotkl také Vánoc. Evropská komise vyzývá k tomu, aby se „zabránilo tomu, že vyvoláte dojem, že každý je křesťan“. Závěr? „Ne každý slaví vánoční svátky – musíte být citliví na skutečnost, že lidé mají různé náboženské tradice.“ A jde to ještě dál, ve jménu inkluzivnosti Evropská komise navrhuje nepoužívat frázi „vánoční období“. Ale má se používat „období prázdnin“. A jako by to nestačilo, doporučuje se používat obecná jména místo „křesťanských jmen“.

Není zřejmě náhodou, že ve stejnou dobu, kdy přišla EK se zákazem používání slova „Vánoce“, přišli se stejnou regulí i v Britanistánu, kde taktéž doporučili používání slova „prázdniny“ místo „Vánoce“.

.

Rušení zvyků a tradic je potřebné k likvidaci národů a národních států Evropy. Proto ta „likvidace“ Vánoc (viz rušení vánočních trhů u nás i v některých dalších zemích Evropy). Muslimové se prostě nesmí urazit, proto se postupně přestanou slavit Vánoce tak, jako se o jejich potlačení v Evropě pokouší už druhým rokem.

Ovšem pochybuji, že podobné instrukce, jaké podala EK směrem k používání pojmu „Vánoce“, použije i v případě ramadánu. Ten se podle všeho časem stane hlavním evropským svátkem…

 

 

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc leden 2022: *****

RNDr. Richard Čapek CSc. 400,- Kč, Ilja Baudyš 500,- Kč, Miroslav Příkopa 500,- Kč, MUDr. Richard Domín 200,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Pavel Fila 50,- Kč, ing. Jan Dvořák 500,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Marek Janičko 250,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Jiřina Gyárfásová 1000,- Kč, Matouš Gaudl 500,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Václav Žižka 500,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Daniela Frumarová 500,- Kč, Zdeněk Vybíral 1000,- Kč, Karel Klouček 500,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Vlastimil Kornas 111,- Kč, Karel Kubela 100,- Kč, Jiří Stejskal 500,- Kč, Ladislav Adamec 200,- Kč, Martin Vavrinka 50,- Kč, Pavel Janeček 300,- Kč, Jiří Obermaier 300,- Kč, Peter Keklak 100,- Kč, Anonym 500,- Kč, Jiří Dobruský 200,- Kč, Ladislav Oudes 200,- Kč, Petra Rohlíčková 111,- Kč, Zuzana Karlová 300,- Kč, Miroslav Hloušek 111,- Kč, Blahomír Skoupý 200,- Kč, Jan Petr 300,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Václav Tykvart 100,- Kč, Pavel Sejrek 200,- Kč, Jiří Ovčáček 100,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, ing. Antonín Zlínský 1000,- Kč, Oldřich Smejkal 1000,- Kč, Radek Láznička 150,- Kč, Jiří Langr 1000,- Kč, Jaroslav Vlk 100,- Kč

Celkem za měsíc: 16 133,00 Kč
Vybráno 46.10%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 6 866 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (42 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
74 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-)