eu-executioner
16.8.2019
Kategorie: Exklusivně pro PP, Politika

EU více než demokracii připomíná Maovu „kulturní revoluci“

Sdílejte článek:

RUDOLF MLÁDEK

MLADEKRČínským komunistou Maem vyhlášená politika kulturní revoluce přivodila utrpení a také smrt stovkám tisíc lidí, rozvrat ekonomiky a obrovské ztráty na kulturním dědictví. Oficiálním záměrem kulturní revoluce bylo nastolení masové lidové demokracie.


Oficiálním záměrem evropské multi-kulturní revoluce a další evropské integrace je nastolení bruselské masové demokracie. Čínské maoistické vraždění v Evropě sice ještě nezačalo (teroristické útoky v EU zatím(!) nemají statisíce obětí), ale obrněná vozidla proti vlastním demonstrantům Francie už nasazuje. Rozvrat ekonomiky a zadlužení států Evropské unie (EU) je zřejmé a obrovské, ztráty na kulturním dědictví nepochybně brzy nastanou. Ostatně jásání některých „nových občanů“ EU nad požárem pařížského chrámu Notre-Dame bylo výmluvné.

Společenství Uhlí a ocel (předchůdce dnešní EU) založili v roce 1950 mimořádně schopní politici s vysokou morálkou. Současné junckerovské (končící) evropské vedení připomíná spíše čínskou maoistickou lůzu ze šedesátých let. A když nejhorší politička 21. století Merkel prohlašuje, jak ráda uvítá na území Spolkové republiky Německo Americké vojáky, (Zdroj: https://1url.cz/CMg66) víte, že jako vždy jen lže. Ta madam lže skoro ve všem a politici z Paříže a Bruselu jí v této průhledné politice dělají trapnou stafáž.

Špatně řízená EU se deset let doslova hrabala z hospodářské recese a už do ní opět padá. A nepomáhají ani záporné úroky, ani porušování všech pravidel eurozóny a Evropské centrální banky. A díky nesmyslné fiskální politice eurozóny EU prakticky nemá žádnou šanci ze své mizérie vybřednout. Když už tak „proevropský“ a zoufale levicový plátek Financial Times přiznává, že cesta naděje se nikde nezjevuje (Zdroj: https://1url.cz/cMg65), a že EU je nereformovaná a nereformovatelná, pak je jasné, že tato EU je mrtvá. Budeme se ještě pár let na tuto morálně i ekonomicky hnijící EU dívat. Ale vyjma několika politiků, miliardářských skupin financujících tzv. „proevropské strany“ a k nim patřících pár fanatiků tuto EU už nikdo nechce. EU přestala být užitečná a naprosto přestala být přitažlivá.

Tisíce nařízení, extrémní cenzura, přívaly většinově se neasimilujících migrantů a stupňující se ekonomický propad slušných pracovitých lidí, který se kdysi říkalo střední třída, to je dnešní EU. Vedle ní společenství Uhlí a ocel bylo nebeským rájem. K tomu přidejme současnou neskutečně vysokou nezaměstnanost mladých lidí v EU a absurdní ekošílenství, které jen maskuje zájmy těch, kteří na ekohloupostech vnucených národům EU hodlají tučně vydělat. Do tohoto maňáskového likvidačního divadla přispívá i Merkel a zdravotně postižená ekoslužtička vyhazující novináře ze sálu a plující lodičkou šířit dětské stávky do celého světa. Odporné. Rakouská císařovna Marie Terezie (6. prosince 1774 vydala Všeobecný školní řád) nepochybně někde v nebi jen zírá.

Přiznejme, že obdobné poplakávání nad stavem můžeme číst na mnoha údajných „lži-webech“, ale podstatné je si říci: A co s tím? Nářek nepomůže a nic neřeší. A na vybranou máme jen dvě věci: Najít si nové spojence a včas opustit systém, který se sám vede k naprostému zničení.

Malá Česká republika bez globálního spojence neobstojí a bez spolu-akce okolních států také ne. Této pravdy jsou si vědomi ti, co tak halasně velebí tuto EU a vykřikují o tom, jak se máme úžasně. Nepochybně je to lepší než socialismus, ale kdo se chce do něj prostřednictví EU vrátit? Nemáme ani vládu ani politickou stranu, která by oba axiomy (spojenci a odchod z EU) měla v programu. Zatím to českého většinového voliče vůbec nezajímá. Ale mělo by. Úspěchu dosahují jen připravení.

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc červenec 2020: *****

František Šmíd 600,- Kč, ing. Jan Dvořák 400,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Roman Dubravský 500,- Kč, Rudolf Roedling 500,- Kč, Marek Janičko 250,- Kč, Daniel Kopecký 100,- Kč, Jan Petr 300,- Kč, Jiří Sieja 200,- Kč, Roman Foff 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Pavel Janeček 500,- Kč, Miloš Kořínek 100,- Kč, Zbyněk Procházka 250,- Kč, Martin Vavrinka 100,- Kč, Helena Novotná 300,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Martin Štěpánek 400,- Kč, MUDr. Iva Niemcová 100,- Kč, Jan Horáček 500,- Kč, Jiří Obermaier 200,- Kč, Květa Sekyrová 200,- Kč, Michal Horák 333,- Kč

Celkem za měsíc: 8 283,00 Kč
Vybráno 23.66%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 1 243 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (27 votes, average: 4,85 out of 5)
Loading...
politicon.cz
30 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.