eufas
17.3.2016
Kategorie: Společnost

EU se shlédla v Hitlerově III. říši?

Sdílejte článek:

BOHUMIL MATĚJOVSKÝ 17|03|2016

Pokud by existovala anticena Politický chameleon roku, pár ideálních adeptů bychom na naší scéně měli. Zcela jistě by byli nominováni jak náš premiér, tak například pseudohumanista Dientsbier.

Zejména pan premiér je mistr v kličkování, uhýbání, podbízení se a svou politickou korektnost všech korektností, vyhnal ke spokojení svého hlavního europolitruka, kancléřky Merkelové, až do závratných výšin. A především dokázal v přímém přenosu urazit – při skromném odhadu – tak 80% občanů tím, že je nazval fašisty. Jen proto, že šli na náměstí nebo jinak protestovali proti násilné islamizaci Evropy, proti nátlaku nutícího nás k devastujícím kvótám a to za situace, kdy bezpečnostní a soudní složky nejsou schopny rázně a podle práva čelit neudržitelné a stoupající agresivitě a kriminalitě migrantů, jejichž příliv nekončí a nekončí. Takže podle slovníku našeho premiéra je fašistou ten, kdo nesouhlasí s jeho názory a s jeho kroky.

V tom případě si tedy já mohu dovolit také takové podobenství a nazvu současný spolek EU jakýmsi plíživým noshledem někdejší Třetí říše. Když může premiér nadávat občanům, z jejichž práce a daní vede luxusní život do fašistů, mohu si já dovolit stejné přirovnání také.

Pár příkladů. Nebo řekněme podobenství.

Už před vypuknutím války hlídkovali po ulicích nacisté a kontrolovali, zda mají místní židé řádně přišité žluté hvězdy na oděvu a zda nechodí do míst, kam chodit nesmí. Každé porušení bylo trestáno výpraskem přímo na místě. Později už za to byli stříleni. Známe z historických filmových záběrů. Dnes tu máme pro změnu hlídky šaria. Prokazatelně už působily ve Vídni, v mnohých německých a švédských městech. Flákali se po ulicích a kontrolovaly, zda ženy – Evropanky nechodí po setmění bez mužského doprovodu a zda jsou vhodně oblečeny. Evropské úřady tyto samozvané hlídky tak nějak otcovsky pokáraly, ale k razantnějšímu trestu se neodvážily.

Dále tu máme Hitlerův program na zvýšení populace nacistického Německa – potřeboval budoucí vojáky. V Mein Kampfu o tom píše dostatečně : Cílem německé ženy má být rodit zdravé a silné chlapce … existuje také mnoho dokumentárních záběrů, kdy nacistické delegace přišly gratulovat těm ženám, které – ne z pocitu naplnit vlastní mateřství, ale z touhy naplnit vůli vůdce – rodily jako na běžícím pásu. Ta motivace je v kontextu tehdejší totalitní doby nezpochybnitelná. Dnes nám EU říká něco podobného: naše populace stárne, musíme sem dovézt miliony afrických a asijských mužů s novou krví a zahájit populační program.

Brožurky pro muslimy s návodem, jak nalehat na evropskou ženu, jsou už připraveny. Byty pro migrantské rodiny mají být prioritní záležitostí. Takže můžete začít a populačními radovánkami. Už jen zbývá, aby eurokomise navrhla nějaké ty chovné kvóty pro místní ženy. Samozřejmě pouze s partnerem – imigrantem, neboť takto je to v brožurách i jinde neustále prezentováno a toto poselství nelze přehlédnout.

No a nezapomeňme na nacistický vliv na výchovu dětí. Hitlerjügend byly vrcholnou ukázkou toho, jak lze vymývat našim dětem mozky a nasměrovat je do totalitního smýšlení. Děti v Hitlerově organizaci byly vychovány k oddanosti režimu a samozřejmě se to výrazně promítalo i do školní výuky. Kdo nebyl s Hitlerem, byl zrádce a zlý člověk. Dnes jde EU podobnou, již vyšlapanou cestou. Do současných pohádek pro děti se nenápadně – vlastně naprosto nápadně – vsazují myšlenky o tom, jak je dobré přilnout k pokud možno tmavému princi, aby se nerodily bílé děti, které pak mají problém s kůží na sluníčku. V jiných pohádkách se objevily odkazy na to, že kdo přímo nepomáhá k úspěchu masové migrace, je zlý člověk. Šikovně zakomponováno do příběhu o migrantech z jiné planety, kteří chtějí osídlit Zemi a pár nenávistných pozemských jedinců jim v tom brání. Ty zlé jedince je třeba okamžitě odstranit.

Takže v mnohých krocích jakoby EU kopírovala to, co už tady bylo. A co už tu nechceme.

Vrátím se k první myšlence, kdy premiér nazval většinu národa fašisty a ani za současného stavu poklesu popularity kancléřky Merkelové není stále schopen ani ochoten akceptovat to, že se mýlil. Dal nám všem facku. Tak já nyní facku opětuji a tvrdím, že ne ti lidé na náměstí a ne ti lidé, kteří sepisují petice jsou fašisté – fašistické sklony začíná mít naopak současná EU, za níž premiér do poslední chvíle tak zákeřně kope.

Jako malý jsem se ve škole občas porval – a který kluk ne – pokud jsem dostal facku nebo pěstí, prostě jsem ji vrátil. Přišla poznámka a já to musel doma vysvětlovat.

Když jsem po pravdě řekl jak to bylo a že jsem se jen bránil a vrátil úder, že to on si začal – otec se sice zatvářil naoko přísně, nepochválil mne, ale já věděl, že se mnou souhlasí. Protože když se přestanete bránit, ztratíte svou úctu i sebedůvěru.

Takže, pane premiére, pane Dientsbiere … to vy jste si začali. Ale my se fackovat opravdu nenecháme.

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc únor 2019: *****

Milan Tahovský 1000,- Kč, Jakub Malinovský 55,- Kč, Petr Macura 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Helena Novotná 200,- Kč, Jitka Rytířová 800,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Libor Heidler 200,- Kč, Milan Černý 500,- Kč, Věra Heyduková 200,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, Vlatimil Běhan 50,- Kč, David Bezděk 150,- Kč, Tomáš Foldyna 751,44 Kč (30 eur)

Celkem za měsíc: 5 156,44 Kč
Vybráno 14.73%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 1 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (17 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
loading...
politicon-banner
12 komentářů
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.