burning-europe
21.2.2017
Kategorie: Multikulturní soužití

EU: Je špatně? Připravte se! Bude mnohem hůř!

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (31 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
Sdílejte článek:

KATALIN TARA

Nachází se Evropská unie těsně před kolapsem? Agentury ve čtvrtek zveřejnily vyjádření německého ministra zahraničních věcí Sigmara Gabriela, o existenci vážné hrozby, že krajně pravicová politička Marine Le Penová by mohla zvítězit ve francouzských prezidentských volbách a následně dopomoci své zemi k odchodu z Evropské unie. Le Penové strana Národní fronta (FN) si totiž za jeden ze svých cílů stanovila, a teď se prosím posaďte, “zničení Evropy!”

Také tvrdí, že pokud by Le Penová v prezidentských volbách zvítězila, idea evropské jednoty by nezmizela. “Bez Francie je však Evropa z dlouhodobého hlediska nemyslitelná,” řekl německý ministr. V první řadě by však důsledky tzv. frexitu podle jeho slov pocítila samotná Francie. “Důsledky takové nejistoty ohledně budoucnosti Evropy by byly samozřejmě odliv kapitálu, nepřítomné investice a masová nezaměstnanost,” dodal.

Když jsem četla toto vyjádření, vzpomněla jsem si na stejný bullshit, zveřejněný loni v německém časopise Baby and Family, kde, zřejmě levicově orientovaný autor článku přesvědčoval Němce, že usměvavý typ rodičů, nebo šťastná německá rodina, je nebezpečným prvkem německé společnosti a radil lidem, “jak se proti nim chránit!”

Začnu odvážným tvrzením, že Le Penová, nastávající volby ve Francii vyhraje, protože drtivá většina původní francouzské společnosti – v kontextu evropského a světového dění vykazuje znaky volání po změně. A samozřejmě nejen to, ale množství jiných důležitých prvků, jako je neohrožená společenská pozice této političky nebo masivní podpora některých silných lobbistických skupin, jako například francouzské římsko-katolické církve, která se již dnes podporou této političky ani velmi netají.

Každý kdo zná mentalitu Francouzů ví, že pokud nebude Le Penová “vyšachována” z politické hry nějakým “špinavým tahem,” pak nejen, že vyhraje, ale strhne s sebou masy Francouzů a docílí FR-exit – výstup z Evropské unie v krátkém čase, protože Francouzi jsou v principu národní hrdosti ještě konzervativnější, než samotní Britové, kteří již mají BR-exit úspěšně za sebou.

Le Penová tedy nechce zničit Evropu, ale Evropskou unii a to je velký rozdíl. Evropa totiž nikdy národnostně spojena nebyla a nikdy ani nebude a každý politik který se dodnes o likvidaci národní hrdosti kteréhokoli evropského státu spojováním se s jinými národy pokoušel, “shořel na hranici,” protože ho upálil vlastní národ! Stačí nahlédnout do historie evropských národů! Vezměte si, kolik evropské krve bylo dodnes prolité jen za boj o vlastní identitu jednotlivých evropských národů, nebo si položte otázku, “co byl prapůvod vzniku organizací jako ETA nebo IRA?” Byla to snaha o znovu navrácení národní identity některým národnostním skupinám které měly (stále mají) pocit, že spojováním se, jejich národy utrpěly.

Proto když slyším velkohubě vyprávět lidi, kteří nemají žádnou národní hrdost, když potlačují v národě “češství” a staví se do pozice “zbožňovatelů” Evropské unie, mám na obličeji pouze smutný úsměv. Čeká je totiž krutý osud odsouzení národem! Je to jen otázka času! Hrozné následky jejich vládnutí, máme totiž teprve před sebou. Pokud vám tedy bylo dosud špatně, připravte se! Bude mnohem hůř!

Dnes už vůbec nejde o to, co Evropská unie “chce,” protože tento projekt je již politicky mrtvý a na “trest smrti,” ho odsoudili právě evropské národy. Důvod je jednoduchý. Projekt EU se pokusil o potlačení národní hrdosti jednotlivých evropských národů jejich spojováním.

Nechápejte mé řádky špatně. Já jsem první kdo tvrdí, že Evropská unie byl v své podstatě úžasný projekt. Nikdy však politici neměli zajít se spojováním národů dále, než zrušením hraničních přechodů. Evropská unie byla totiž dobrá jako ekonomicko-geopolitické spojení se evropských zemí, založené na vzájemném respektu a potřebách.

To, co se však z Evropské unie stalo dnes, je nástroj na likvidaci národů, protože politici nás jasné táhnou do spolku státečků bez vlastní svrchovanosti a to je pro hrdé a konzervativní evropské národy, naprosto nepřijatelné. Politici také začali mezi jednotlivými státy dělat vážné ekonomické rozdíly a některé státy zvýhodňovat, čímž se ukázala spekulativnost záměru tohoto projektu.

“Hřebík do rakve,” si političtí lídři EU zabili sami, když spustili projekt multikulturnosti Evropy, jehož úkolem je právě úplné vymazání dosavadní hrdosti jednotlivých národů, co si jen málokdo v EU dnes uvědomuje. Projekt EU, totiž nepotřebuje hrdého Čecha, Slováka, Němce, či Maďara! Potřebuje pouze lidi s povahami příchozích z jiných zemí, kteří by se měli stát jakýmsi “novodobými evropskými patrioty” a nato potřebují samozřejmě imigranty.

Je však hrozným zjištěním, že vraždění Evropanů – doma v Evropě, například muslimskou kulturou, je vlastně součástí projektu vymazání národních hodnot Evropanů a současným lídrům EU vlastně naprosto vyhovuje.

Vážným poblémem Česka, jelikož projekt EU dnes řídí fašisté, může být způsob jak EU zahyne. Je totiž vcelku reálné, že na potlačení národní hrdosti jednotlivých států, bude v případě reálné hrozby zániku EU, použita hrubá síla. Mám na mysli hrubou sílu ozbrojenými složkami v plném nasazení. Vnitřní vojenská agrese, protože hrubou sílu na potlačení zájmů národa, kreovali fašisté v České vládě už dnes různými “nevládními” organizacemi, kde komanda na potlačení našich národních hodnot již existují a národnostní čistky dělají naplno. Válka v Evropě, principiálně velmi podobná té poslední, je tedy skutečně reálná.

Jen na okraj. Svoboda projevu, je prvořadá národní hodnota, je “negativní společensky jev”, že si to jen málokdo, chce dnes uvědomovat.

Proto je dnes spíše otázkou, “jak by se dnes mělo Česko chovat v souvislosti s naší reálnou budoucností,” protože EU, naší budoucností není? “

Je totiž nesmírně důležité, “kam budeme směřovat po, dnes již neodvratitelném rozpadu tohoto projektu,” protože o jeho konci již asi není pochyb.

Co bude naší cestou, když “pakt evropské unie spekulantů,” jejichž nereálnost vidění evropského světa (například Martin Schulz, Merkelová nebo lidé, myšlením jim podobní) s hitlerovskými praktikami vládnutí, skončí na dobro?

Otázek je mnoho a když nabereme odvahu a začneme si je reálné klást, pak si uvědomíme, že lokální společenská témata jsou náš menší problém.

Jsem přesvědčena, že máme jedinou cestu. Svou vlastní, založenou na respektu ke všem a všemu. Čím dříve ji začneme razit, tím lépe. Pokud to totiž neuděláme může se stát, že Česko – jako země Čechů, časem zcela zanikne. Ono totiž zaniká již dnes. Nejen existencí nesvobody, ale také třeba tím, že mnoho Čechů odchází žít trvale jinam, protože naše reálné mzdy, nejsou srovnatelné s reálnými životními náklady. 

ZDROJ: Katalin Tara

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc leden 2019: *****

Jan Procházka 500,- Kč, Yvona Škurková 100,- Kč, Jaromír Ohnůtek 150,- Kč, Libor Heidler 200,- Kč, Petr Novotný 500,- Kč, Helena Novotná 200,- Kč, Ivanka Trávníčková 200,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, Robert Kulíšek 250,- Kč, Petr Luňák 600,- Kč, Vlastimil Běhan 50,- Kč, Jan Olšák 500,- Kč, Karel Pelichovský 400,- Kč, Josef Loupanec 500,- Kč, David Bezděk 150,- Kč

Celkem za měsíc: 4 350,00 Kč
Vybráno 12.42%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 3 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
loading...
politicon-banner
76 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.