NATO
3.5.2021
Kategorie: Politika

EU, Euroarmáda a NATO

Sdílejte článek:

LUBOŠ ZÁLOM

lubos-zalom8847970_0Eurosocialisté nám budou k sedmnáctému výročí našeho vstupu do Evropského svazu tvrdit, že pokud bychom nebyli členy tohoto socialistického politického projektu, schramstne nás Rusko. Tohle je ve skutečnosti obrovská myšlenková past.


Protože ve skutečnosti je to zcela naopak.

I když s tím mnozí taky-pravičáci nebudou souhlasit, naší bezpečnostní zárukou je spojenectví s Amerikou. Ale to je ve skutečnosti v rozporu s naším zapojením do Evropského svazu.

EU je projektem Německa a Francie (a to především Německa), a tyto země se dlouhodobě snaží hrát roli, která je nezávislá na Americe. Od toho pramení snaha eurosocialistů ustanovit jakousi Evropskou armádu. Protože si uvědomují, že suverenita, to jsou ve skutečnosti bajonety vojáků. Jenomže až se to stane, až se skutečně ustanoví Evropská armáda pod modrou vlajkou se žlutými hvězdami, vznikne zde obrovský tlak na rozpuštění NATO. Proč bychom měli mít NATO, když zde máme vlastní EuroArmádu?

Jenomže protože neexistuje žádný evropský národ, nemůže existovat evropská armáda. NATO má smysl jako aliance svébytných národních států – ale europojetí kolektivní obrany bude jiné. Bude to armáda, která porobí Evropu ve jménu Německa a Francie. Takže Německa. A pokud by Rusko mělo mocenské choutky směrem na západ, taková armáda nebude schopná obrany. Proč by Rumun, Maďar nebo Slovák měl bránit berlínské a pařížské politiky? Taková armáda bude neschopná hájit politické cíle. A domnívám se, že tato neschopnost povede k jedinému: k tomu, že nás EU prodá. A naši eurofanatici také. Prodají nás Rusku, bude-li to pro ně výhodné. Členství v EU s dlouhodobým výhledem na vznik EuroArmády je pro nás bezpečnostním rizikem! A já bych si moc přál, abychom se nemuseli dočkat toho, že budu moct říkat, že jsem měl pravdu.

  • Luboš Zálom, fb
Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc květen 2021: *****

Josef Budějovský 500,- Kč, Jiřina Kozáková 200,- Kč, ing. Jan Dvořák 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Pavel Janeček 300,- Kč, Peter Keklak 100,- Kč, Ilja Baudyš 500,- Kč, Rene David 500,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, ing. Jiří Babinský 500,- Kč, Věra Baarová 1000,- Kč, Matouš Gaudl 500,- Kč, Lubomír Vylíčil Phar. 5000,- Kč, Novákovi 500,- Kč, Marek Janičko 100,- Kč, Vlastimil Kadlec 2000,- Kč, Martin Vavrinka 50,- Kč, Michaela Wurmová 1000,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Jiří Obermaier 200,- Kč, Karel Hojdar 150,- Kč, Jiří Dobruský 200,- Kč, MUDr. Ive Niemcová 100,- Kč, Ladislav Oudes 200,- Kč, Irena Kuželová 150,- Kč, ing. Stanislav Kužel 150,- Kč, Olga Petrová 300,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, Vlastimil Kornas 666,- Kč, Jan Petr 300,- Kč, Václav Tykvart 100,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Jiří Ovčáček 100,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, Zuzana Karlová 300,- Kč, Miloš Kraus 200,- Kč

Celkem za měsíc: 18 716,00 Kč
Vybráno 53.47%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 1 361 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (16 votes, average: 3,56 out of 5)
Loading...
124 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-)