ETZLERT
11.4.2021
Kategorie: Exklusivně pro PP, Společnost

Etzlerovo prase, co ho ČT pase

Sdílejte článek:

DEXEMPO

Tak jsem se včera dozvěděl, že nějaký prestitut označil nadějnou a talentovanou ekonomku Lipovskou jako “špinavou čubku”. Tak jsem se začal zajímat o to, kdo to sprosté prase vlastně je. Prý novinář. Vystudovaný tělocvikář, který se živil v Americe jako umývač oken. To si takhle umyváte okna a v tom vám někdo zavolá, jestli nechcete dělat novináře pro CNN. Opravdu, takhle nějak se to stalo praseti Etzlerovi. O jeho profesionální úrovni se můžete přesvědčit na Xaver live, kde už to pan Veselý pro nás udělal.  Doslova Kokta, který naživo nedokáže zformulovat kloudně souvětí, myšlenku a mám takový pocit, že ani stolici. Zato sprostoty má náš chrochta na rozdávání!

A nebyl sám, kdo se jako prase choval, ale rozhodně vyčníval o parník. Takový Hřevůl (bejk mi tam prostě nepasuje) nemohl zůstat pozadu. A další soudruzi napojení na penězovod ČT tam byli a také neunesli tíhu situace, kdy komunista Dvořák musí vysvětlovat své gigantické střety zájmů.

Také tedy musím smutně konstatovat, že ostatní kocourkovští prestituti drží s prasetem Etzlerem basu a žádná dehonestační kampaň se v jeho případě nekoná. Nicméně mě to v tomto případě vůbec nepřekvapuje. Dvojí metr “novinářů” je standardem a potvrzuje se, že za korunu budou metat kotrmelce. Nepřidají se ani profesionální feministky, lidskoprávníci, neziskovky a ani jiné organizace, které evidentně byly založeny pro naprosto jiné účely.

A tak si tu žijeme, platíme si ze zákona prasata, která nám, slovy klasika, chčijí na hlavy a už to ani za déšť nevydávají!

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc květen 2021: *****

Josef Budějovský 500,- Kč, Jiřina Kozáková 200,- Kč, ing. Jan Dvořák 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Pavel Janeček 300,- Kč, Peter Keklak 100,- Kč, Ilja Baudyš 500,- Kč, Rene David 500,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, ing. Jiří Babinský 500,- Kč, Věra Baarová 1000,- Kč, Matouš Gaudl 500,- Kč, Lubomír Vylíčil Phar. 5000,- Kč, Novákovi 500,- Kč, Marek Janičko 100,- Kč

Celkem za měsíc: 11 700,00 Kč
Vybráno 33.42%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 3 824 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (58 votes, average: 4,93 out of 5)
Loading...
58 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-)