img_8298
26.10.2016
Kategorie: Společnost

Estébácké metody v podání dua Babiš – Sobotka, anebo gestapácké?

Sdílejte článek:

SPR

Nežije již mnoho pamětníků druhé světové války a okupace naší země nacisty. Je jich stále ale ještě dost a především máme množství archivních dokumentů. Lze tedy dokumentovat podmínky, které tehdy panovaly a porovnávat je s dneškem.

Takřka vše bylo zakázáno od zabíjačky po poslouchání jiného než oficiálního rozhlasu. Za každé porušení nařízení vládnoucí smečky byly kruté tresty od deportace do koncentračního tábora, tedy na jistou smrt anebo zastřelení přímo na místě. Těžko mudrovat nad tím, co bylo vlastně horší. Výsledek byl vždy stejný, šlo jen o to, zda si nejprve prožít utrpení s nepatrnou jiskřičkou naděje na přežití anebo to skončit hned.

Když s tímto stavem porovnáme dění dnes, tak se lze jen těžko zbavit pocitu, že se historie opakuje. Sice na jiné technické úrovni, ale jinak takřka k nerozeznání.

Bruselské befehlabteilungy vydávají předpisy na cokoliv. Jejich nedodržení je tvrdě trestáno. Nelze sice vyndat z rádia elektronku a zamezit tak poslouchání vysílače na určité frekvenci (technici jistě podají důkladný rozbor dnes již takřka neznámého pojmu elektronka), ale lze zamezit přístup na internet, provádět cenzuru, anebo rovnou média skoupit.

Je zakázáno podělit se s produkty domácí zabíjačky se sousedy. Pod přísnými tresty je zakázáno kritizovat okupační, pardon státní správu. A že nepohodlní a neposlušní nejsou dosud deportování do věznic třeba na druhém konci Evropy? To určitě také přijde, jen co se dořeší drobné technické problémy. Ty konec konců trápily i velitele koncentračního tábora Rudolfa Hesse.

Dále si musíme uvědomit, že největší překážkou pro zdárný chod státního aparátu a pohodlné vládnutí jsou samotní občané. Kdyby jich nebylo, tak by vládnutí bylo procházkou růžovou zahradou. Jelikož se jich ale lze jen velmi těžko zbavit, kdo by potom také na vládu vydělával, je třeba je mít důkladně pod kontrolou a mít nástroje na likvidaci těch zvláště nepohodlných buřičů.

Současná vláda České republiky a především její skutečný vůdce Babiš se při zavádění všemožných zákazů a omezení, včetně omezování a pošlapávání základních lidských práv a svobod skutečně činí. Registr účtů umožňující kontrolovat veškeré aktivity občanů a v případě potřeby jim účet zablokovat nebo provést měnovou reformu a tak všechny nepohodlné, tj. obyčejné občany, registrační pokladny umožňující zavedení přídělového systému, registr zdravotnické dokumentace, který je dobrý nejspíše pro budoucí provádění rasové selekce, a tak dále.

Bez těchto vysvětlení totiž postrádá zavádění všelijakých registrů umožňujících špiclování občanů, jejich zadupávání do země a případnou likvidaci nepohodlných jakýkoliv smysl. I tento aspekt museli řešit vůdci Třetí říše, když plánovali jak obsadit, využívat a řídit území na východě.

ZDROJ

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc únor 2021: *****

Roman Dubravský 500,- Kč, ing. Jan Dvořák 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Rudolf Roedling 500,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Pavel Klika 222,- Kč, Marek Janičko 250,- Kč, Mgr. Luděk Tesarčík 200,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Silvia Ambrogini 500,- Kč, MUDr. Ilja Baudyš 500,- Kč, Martin Vojtíšek 200,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Anonym 500,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Vladimír Votřel 1000,- Kč, Anonym 0,01 BTC, Pavel Burget 200,- Kč, Václav Žižka 500,- Kč, Ludmila Kárská 250,- Kč, Zdenka Brancuská 500,- Kč, Karel Zangl 500,- Kč, Jan a Gabriela Horáčkovi 500,- Kč, Martin Vavrinka 100,- Kč, Helena Novotná 300,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Jiří Obermaier 200,- Kč, Karel Teplý 500,- Kč, Pavel Janeček 300,- Kč, MUDr. Iva Neimcová 100,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, Jiří Ovčáček 100,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, Jan Petr 500,- Kč, Václav Tykvart 100,- Kč, Ladislav Oudes 200,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Anonym 150,- Kč, Zuzana Karlová 300,- Kč, Arpád Krausz 250,- Kč, Bohuslav Maceška 100,- Kč, Dagmar Bowyer 500,- Kč, Jiří Dobruský 200,- Kč, Martin Svoboda 100,- Kč, Milena Trulley 333,- Kč, Hana Hoffmannová 666,- Kč, Ladislav Adamec 200,- Kč, Lukáš Vašíček 200,- Kč, Petr Kosmata 200,- Kč, ing. Jiří Klumpar 100,- Kč, Aleš Votruba 250,- Kč, Zdeňka Jindrová 50,- Kč, Peter Keklak 100,- Kč, Marie Tachezyová 200,- Kč, Vladimír Janeček 100,- Kč, Vlastimil Kornas 666,- Kč, Libor Heidler 222,- Kč, ing. Miroslav Bohatý 200,- Kč, Petr Hučín 50,- Kč

Celkem za měsíc: 17 709,00 Kč
Vybráno 50.59%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP

Latest posts by Redakce (see all)

(Visited 42 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (19 votes, average: 4,95 out of 5)
Loading...
politicon.cz

Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.