refugee_oped_imago-1024x752
28.1.2016
Kategorie: Společnost

Estébácké metody sluničkářů

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (21 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
Sdílejte článek:

LIBOR SYNEK 28|01|2016

Jistě si všichni revolucionáři z roku 1989 pamatují na fámu, kterou umně vypustila tehdejší Státní bezpečnost. Poručík tehdejšího SNB Ludvík Zifčák, coby Milan Růžička při demonstracích zemřel. Byl ubit pořádkovou jednotkou SNB.

Naprosto stejnou metodu nyní použil  Evropskou unií chráněný lidský druh, takzvaný sluníčkář. Tento druh člověka, jsme si zde za posledních 25 let vychovali sami. Sice nás stojí nemalé peníze, jeho udržení se u života, ale jinak se mu daří dobře. Většinou se tento druh, neuměje pracovat, uchyluje do humanitárních organizací, kde se po něm nechce ani vyměnit žárovku. Tyto organizace, soustředící tento druh člověka, ale nežijí z peněz, které by si vydělaly, ty žijí právě z peněz našich, kterými je již tak dlouho držíme při životě.

Jakýsi humanitárně sluníčkový nýmand vypustil fámu, že trpící běženec zemřel před úřadem, kde čekal na vyřízení azylu. Nebohý sluníčkář si dokonce běžence odvedl domů a když zjistil, že je opravdu vážně nemocen, má 40 stupňovou horečku, a že zřejmě nedožije dalšího večera, poslal ho zpátky před konzulát. Tam nebožák zemřel. Možná ho ranila mrtvice, když viděl tu frontu. To se asi již nedozvíme.

V Německu se strhla lavina solidarity. Lidé v tichých zástupech nosí na místo neštěstí svíčky, které zapalují na památku nebohého uprchlíka.

Policie si “srandistu” pro jistotu proklepla a světe div se, on si to vymyslel. Ten námi vychovaný druh, který nelže, mouše by neublížil a život by sám položil za pomoc bližnímu, lhal jako baron Prášil. Nebohému sluníčku, ale rychle na pomoc přispěchala média. Prý si všechno vymyslel z humanitárních důvodů, protože byl frustrován z pomalého příjmu migrantů do naší společnosti a chtěl jen upozornit na zdlouhavý proces přidělení azylu, jak informovalo dnešní vysílání ČR Plus.

No, tak nevím v čem se tento, deutsch  liebe Sonne, liší od fízla Zifčáka, kterým jistě všichni opovrhují. Opravte mne pokud se mýlím a vy sluníčka Zifčákem neopovrhujete.

Jsem zvědavý, co všechno ještě vyzkoušíte na zlomení vůle lidí, zachránit si Evropu takovou, jakou ji ještě máme.

ZDROJ: Libor Synek

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc srpen 2018: *****

Jan Procházka 500,- Kč, Věra Vladyková 290,- Kč, Martin Ondráček 200,- Kč, Martin Pavlíček 1000,- Kč, Helena Novotná 200,- Kč, Eco Bau 500,- Kč, MUDr. Štefan Ridzoň 200,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, MUDr. Ilja Baudyš 1000,- Kč, Vlastimil Kornas 333,- Kč

Celkem za měsíc: 4 273,00 Kč
Vybráno 12.21%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Redakce
Sledujte PP
Sdílejte článek:
politicon-banner
23 komentářů
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.