SEXISMUS
8.4.2018
Kategorie: Humor

Esej (p)o sexu

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (17 votes, average: 4,88 out of 5)
Loading...
Sdílejte článek:

RED HOOK

Četl jsem esej pojednávající o tom, co by měl člověk dělat bezprostředně po sexu. Autor v něm radí, že po sexu by se měl každý zenově zklidnit a snažit se vytěsnit, že se před chvílí choval jak dement.

My od Hooka si myslíme, že zenové zklidnění je zbytečné. Ono to odezní samo od sebe. Spíš jde o to, že když už takhle uklouznete, je dobré celý zážitek odsunout, zabalit, uložit do podvědomí a napsat o tom bratrům a sestrám na Fb.

Jeden můj známej bezprostředně po sexu dělá topinku. Další dělá, že si nic nepamatuje. Další čte motivační citáty Paula Coelha a pomalu se u toho kýve. A jeden můj známej se bezprotředně po sexu odosobní a vyzývá svůj vyděšený protějšek, aby se mu legitimoval. Každý se prostě s tímto traumatem vyrovnáváme po svém.

Tak.

V pražském Radotíně je lávka. Přes Berounku. Může přes ni naráz jeden člověk. Víc ne. A pouze když nefouká. Pokud se zvedne vítr jen malounko, asi jako když si elf ubzdí, na lávku nikdo nesmí.
Projektanti tvrdí, že za nic nemohou, že jim šlo o vzdušnost a estetický dojem, jenž měla umocnit zborcenost celého onoho stavitelského voseru.

Nevím proč mi to připomnělo Voyaer – připravovanou výstavu nahých žen v Tančícím domě. Svlečené modelíny omotané provázky tam budou naaranžovány všelijak a návštěvníci s platnou vstupenkou je budou moci ohmatávat, až jim budou z nosu lítat opratě.

Jde o čisté a od konvencí oproštěné umění. Jde o art, který nás posouvá do míst, kde jsme jako malí adolescenti prožívali své první noční můry.

Výstava Voyaer přiznává, že tematicky navazuje na předvedení mořské panny, kterou za První republiky objevil jistý p. Mestek a ukazoval ji na Havlíčkově třídě na Vinohradech. Panna ležela za plentou, celá byla do zelena, na zádech měla přidělané kormidlo a na zadnici, prostorné a sebevědomé, měla napsáno „Na shledanou“. Místně příslušná byla na Žižkov, Božích bojovníků 7.

Jo.

V Praze v minulých dnech proběhlo testování samořiditelných aut. Trvalo asi dvacet minut. Pak bylo zastaveno, jelikož samořiditelná auta byla naprosto dezorientována. Vůbec netušila, co se děje. Točila se v kroužku a hledala garáž.

Mluvčí realizačního týmu uvedla, že došlo k přetížení, vybití a zkratu, z důvodu kolabujícího BIOSu.
Mimo záznam jsem se dozvěděl, že ve skutečnosti autům klekl harddisk, protože jim pan Dolínek poslal několik svých nápadů ohledně průjezdnosti městem.

Ufff.

Tačvúd s Gekonem se mě ráno ptali, jestli taky půjdu na výstavu Voyaer. Jsem jim řekl, že ne. Že jsem byl kdysi na té mořské panně a to že mi stačilo.

Dnes bude pod mrakem, ale teplo. A včera jsem jezdil na mopedu. Užil jsme si to moc.

To je zatím vše.

ZDROJ: Zelený Škraloup

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc srpen 2018: *****

Jan Procházka 500,- Kč, Věra Vladyková 290,- Kč, Martin Ondráček 200,- Kč, Martin Pavlíček 1000,- Kč, Helena Novotná 200,- Kč, Eco Bau 500,- Kč, MUDr. Štefan Ridzoň 200,- Kč

Celkem za měsíc: 2 890,00 Kč
Vybráno 8.25%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Redakce
Sledujte PP
Sdílejte článek:
politicon-banner
25 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.