masaze_2
29.11.2017
Kategorie: Kultura a tipy

Erotika není zločin!

Sdílejte článek:

Potřebujete se uvolnit? Trochu fyzicky, ale hlavně mentálně? Běžné masáže se zaměřují hlavní na první stránku, často nepatří zrovna k nejpříjemnějším. Uvažovali jste někdy o zakoupení erotické masáže?

Není se čeho bát

Cože? Erotické masáže? Od našich rodičů jsme většinou naučeni, že erotika je velké tabu a lze ji provozovat jen s partnerkou. A to ještě tak, aby nás náhodou někdo neviděl nebo neslyšel. Jenomže si musíme uvědomit, že zkrátka erotika do našeho života patří stejně jako jídlo či pití. I pokud máte partnerku, nejde o nevěru, určitě si nepleťte masáže s privátem! Uvidíte, že spoustu přítelkyň vám rádo takovou relaxační masáž pořídí. Zkrátka není se proč stydět nad touto formou uvolnění. Místnost, kde se seance koná, není označená, tudíž se opravdu není čeho bát!

Poznejte skvělé erotické masáže v Praze!

Jaké masáže si mohu vybrat?

Jakou si vybrat? Mezi oblíbené typy patří milkingtable se dvěma masérkami. Při ní ležíte na břiše na stole s otvorem pro penis. Dvojitá dávka rozkoše je zaručena. Další možnost je relaxačně-erotická masáž zakončená vyvrcholením za pomoci rukou či prsou. Pro milovníky lehkého BDSM je připraven dominantní způsob erotiky, s nímž si rozhodně přijdou na své. Nelze zapomínat ani na masáž pro páry nebo samostatné ženy. Díky nim velmi okořeníte svůj sexuální život a poznáte ho z trochu jiné stránky.
Nedávno byla do nabídky přidána i smyslná masáž penisu s oddalováním orgasmu. Byla by velká škoda minout tuto nabídku.

Příjemné prostředí

Každý příjemný zážitek vyžaduje vlídné prostředí. Kvalitní hudba, svíčky či vonné oleje jsou samozřejmostí. Masérky taky nebudou příliš zahaleny, můžete se těšit na sexy prádlo, případně jejich nahotu. Každá z nich se specializuje na jiný typ uspokojování, proto si je prohlédněte a vyberte si,  které jsou nejlepší erotické masáže Praha!

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc červenec 2020: *****

František Šmíd 600,- Kč, ing. Jan Dvořák 400,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Roman Dubravský 500,- Kč, Rudolf Roedling 500,- Kč, Marek Janičko 250,- Kč

Celkem za měsíc: 2 750,00 Kč
Vybráno 7.85%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 67 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (3 votes, average: 2,33 out of 5)
Loading...
politicon.cz
loading...

Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.