masaze_2
29.11.2017
Kategorie: Kultura a tipy

Erotika není zločin!

Sdílejte článek:

Potřebujete se uvolnit? Trochu fyzicky, ale hlavně mentálně? Běžné masáže se zaměřují hlavní na první stránku, často nepatří zrovna k nejpříjemnějším. Uvažovali jste někdy o zakoupení erotické masáže?

Není se čeho bát

Cože? Erotické masáže? Od našich rodičů jsme většinou naučeni, že erotika je velké tabu a lze ji provozovat jen s partnerkou. A to ještě tak, aby nás náhodou někdo neviděl nebo neslyšel. Jenomže si musíme uvědomit, že zkrátka erotika do našeho života patří stejně jako jídlo či pití. I pokud máte partnerku, nejde o nevěru, určitě si nepleťte masáže s privátem! Uvidíte, že spoustu přítelkyň vám rádo takovou relaxační masáž pořídí. Zkrátka není se proč stydět nad touto formou uvolnění. Místnost, kde se seance koná, není označená, tudíž se opravdu není čeho bát!

Poznejte skvělé erotické masáže v Praze!

Jaké masáže si mohu vybrat?

Jakou si vybrat? Mezi oblíbené typy patří milkingtable se dvěma masérkami. Při ní ležíte na břiše na stole s otvorem pro penis. Dvojitá dávka rozkoše je zaručena. Další možnost je relaxačně-erotická masáž zakončená vyvrcholením za pomoci rukou či prsou. Pro milovníky lehkého BDSM je připraven dominantní způsob erotiky, s nímž si rozhodně přijdou na své. Nelze zapomínat ani na masáž pro páry nebo samostatné ženy. Díky nim velmi okořeníte svůj sexuální život a poznáte ho z trochu jiné stránky.
Nedávno byla do nabídky přidána i smyslná masáž penisu s oddalováním orgasmu. Byla by velká škoda minout tuto nabídku.

Příjemné prostředí

Každý příjemný zážitek vyžaduje vlídné prostředí. Kvalitní hudba, svíčky či vonné oleje jsou samozřejmostí. Masérky taky nebudou příliš zahaleny, můžete se těšit na sexy prádlo, případně jejich nahotu. Každá z nich se specializuje na jiný typ uspokojování, proto si je prohlédněte a vyberte si,  které jsou nejlepší erotické masáže Praha!

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc duben 2021: *****

ing. Jan Dvořák 500,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Jakub Malinovský 77,- Kč, Miloš Kraus 400,- Kč, Dagmar Bowyer 200,- Kč, Rudolf Roedling 500,- Kč, Peter Keklak 100,- Kč, Mirko Hampl 168,- Kč, Karel Klouček 500,- Kč, Milena Práglová 500,- Kč, Mgr. Luděk Tesarčík 200,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Anonym 222,- Kč, Roman Dubravský 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Ilja Baudyš 500,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Miroslav Hlousek 111,- Kč, Bc. Romana Kopecká 500,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Martin Vojtíšek 200,- Kč

Celkem za měsíc: 7 378,00 Kč
Vybráno 21.08%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 136 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (3 votes, average: 2,33 out of 5)
Loading...
politicon.cz

Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.