epstein_clinton
14.8.2019
Kategorie: Politika

Epstein měl špínu na všechny hnusáky světa. Smrt skandálu století

Sdílejte článek:

JAN VÍTEK

K všeobecnému zklamání a bez jakéhokoli překvapení usvědčený pedofil, falešný miliardář, pasák nezletilých dívek, přítel bohatých a mocných milovníků děvčátek, vyděrač a údajný agent Mossadu Jeffrey Epstein spáchal v šedesáti šesti letech sebevraždu.
 

 Podrobnosti  jeho skonu jsou mlhavé a vzájemně si odporují. Podle CNN Epstein „byl odvezen v půl čtvrté v noci z newyorského Metropolitního nápravného zařízení se zástavou srdce do nemocnice, kde zemřel. New York Times přinesl oficiální sdělení, že Epstein „se pověsil ve své cele a jeho tělo bez života bylo objeveno v půl osmé ráno.“  Shoduje se pouze datum, sobota 10. října.

Některé zprávy uvádí, že se nacházel v cele se zvláštní ostrahou pro sebevrahy vzhledem k tomu, že už se pokusil vzít si život před třemi týdny, ale byl zachráněn, jiné to popírají. Jestliže nebyl pod video a audio dohledem dnem i nocí, je velice podivné proč. Jestliže byl, je to ještě podivnější. Na co mohl pověsit provaz v kobce s hladkými stěnami a stropem bez lustru? Z čeho jej mohl uplést, když jeho oblek, lůžkoviny a ručník byly vyrobeny ze zvláštní tkaniny, která má únosnost papíru? Proč  jeho tělo nebylo pitevně ohledáno – a jestliže ano, proč nebyl zveřejněn nález? Není divu, že pochybnosti o dobrovolném odchodu na onen – jistě lepší – svět se šíří jako stepní požár.

Znovu a znovu je přetřásána obvyklá klíčová otázka – jestliže to byla vražda, komu prospívá? Nejcitovanější odpovědí na internetu je tweet komentátora Kyle Kulinského.  „Bill Clinton, různí šejdíři z Wall Streetu, hollywoodská elita a královští zplozenci si oddychnou. Měl špínu na všechny hnusáky světa, jak velice příhodné, že je mrtev!“

Epstein sice neměl špínu na žádného ruského potentáta, ale to nevadí, aby se americká média o Rusko neotřela.

Tak například Joe Scarborough z NBC zatweetoval: „ Chlápek, který má informace, které by mohly zničil bohaté a mocné, skončí mrtvý ve své cele… jak typicky ruské!“ Jeho názor obdržel desetitisíce „likes“ – jak typicky americké!

Z mlhy a dýmu obklopující Epsteinovu smrt se vynořují různé domněnky, ne-li spiklenecké teorie, vycházející z víceméně racionálního jádra, a tudíž určitou měrou pravděpodobné. Jednu z nich, kterou pomáhá šířit prezident Donald Trump, lze nazvat „sledujte clintonovskou stopu“. Vychází ze skutečnosti, že Bill Clinton využil radovánek v soukromém letadle Jefryho Epsteina, nazvaném Lolita Express, sedmadvacetkrát. To mu nikdo neodpáře, protože jeho jméno je zapsáno v palubním deníku, který vedli různí piloti. Ohrožen je nejen Bill a potažmo Hillary, ale také jejich pochybná nadace a prominenti s ní spojení. Trump naznačil, že Clintonovi mají už mají dva kostlivce ve skříni, kam se ještě jeden dobře vejde. Může si s nimi tímto způsobem vyřizovat osobní účty, ale co když…

Podle druhé teorie, která stojí za zmínku, odvezli z vězení mrtvolu jiného člověka a Epstein odjel v Cadillacu a dnes je v Tel Avivu. Na internetu kolují fotografie profilu mrtvoly, vzaté v nemocnici, a profilu Epsteina. Na tvaru a záhybech ušních boltců  je vidět jasné rozdíly. O záměnu se měla s přispěním židovské diaspory postarat izraelská tajná služba Mossad, která má všechnu špínu, jež Epstein za dvacet let nasbíral. Průběžně mu ji předávala jeho ex-milenka, hlavní náhončí začínajících modelek a spolupachatelka Ghislaine Maxwellová. Její otec Robert se narodil v Podkarpatské Rusi, když ještě spadala pod československou republiku, ve Velké Británii zbohatl, stal se milionářem, údajně byl trojím agentem, sovětské KGB, britské MI 6, jež vodil za nos, slouže věrně Mossadu. Také spáchal sebevraždu, když mu hrozilo odhalení u soudu, ale nepověsil se, nýbrž skočil o půlnoci z paluby jachty do moře; také se říká, že se dožil slušného věku v Izraeli. Inu, není šprochu…

Co může být dál? Jako v případech bratří Kennedyových – začnou mizet ti, kdo mohli ohrozit oficiální vyprávění o Epsteinovi. Jakkoli je to bizarní až neuvěřitelné, Ghislaine Maxwellová nebyla zatím vyslýchána a je stále na svobodě, vystavena všem možným nebezpečím náhodné smrti. Piloti Lolita Express ví hodně, služebný personál toho viděl nezdravě moc, jakož i dívenky, které se staly náhončími a zaučovaly začátečnice. Spisovatel Jim Marrs v knize Crossfire (Křížová palba) uvádí seznam sto tří nepohodlných svědků vraždy JFK v Dallasu, kteří zemřeli za záhadných okolností v letech 1963 a 1976.

Co bude dál – majetek Jeffreyho Epsteina, luxusní rezidence na Manhattanu, Floridě a Panenských ostrovech,  se použije k uspokojení nároků na odškodné pro byvší Lolity, které za prokázané služby Epstein nicméně po zásluze odměňoval dle zásady “kdo dobře platí, tomu se dobře slouží”.  Budeme často a hodně číst příběhy Lolitek, dnes třicátnic, vyprávěné s odporem v hlase, doprovázené chvalozpěvy medií na americkou spravedlnost, která nemá obdobu na naší planetě. Možná věčnosti, a to kdoví.

Kriminální činnost Epsteina už nebude dál vyšetřována, případ nebude projednáván před soudem, který by mohl odhalit všechny aktéry a jejich roli. Spisy se zapečetí a pošlou do archivu. Záhadný konec Jeffreyho Epsteina usmrtil nadějný skandál století.

Autor: Jan Vítek

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc květen 2021: *****

Josef Budějovský 500,- Kč, Jiřina Kozáková 200,- Kč, ing. Jan Dvořák 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Pavel Janeček 300,- Kč, Peter Keklak 100,- Kč, Ilja Baudyš 500,- Kč, Rene David 500,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, ing. Jiří Babinský 500,- Kč, Věra Baarová 1000,- Kč, Matouš Gaudl 500,- Kč, Lubomír Vylíčil Phar. 5000,- Kč, Novákovi 500,- Kč, Marek Janičko 100,- Kč, Vlastimil Kadlec 2000,- Kč, Martin Vavrinka 50,- Kč, Michaela Wurmová 1000,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Jiří Obermaier 200,- Kč, Karel Hojdar 150,- Kč, Jiří Dobruský 200,- Kč, MUDr. Ive Niemcová 100,- Kč, Ladislav Oudes 200,- Kč, Irena Kuželová 150,- Kč, ing. Stanislav Kužel 150,- Kč, Olga Petrová 300,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, Vlastimil Kornas 666,- Kč, Jan Petr 300,- Kč, Václav Tykvart 100,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Jiří Ovčáček 100,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, Zuzana Karlová 300,- Kč, Miloš Kraus 200,- Kč

Celkem za měsíc: 18 716,00 Kč
Vybráno 53.47%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 2 607 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (23 votes, average: 3,96 out of 5)
Loading...
92 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-)