epstein_clinton
18.8.2019
Kategorie: Společnost

“Epštajnovská” budoucnost

Sdílejte článek:

VIDLÁK

Jistě jste všichni zaregistrovali ponurý příběh amerického miliardáře Epsteina, který po svém pohádkovém zbohatnutí usoudil, že už patří mezi ty, co jsou si před zákonem rovnější a zařídil si ze svých domů i letadel luxusní bordel pro superprominenty a jejich politické kamarády. Tam pořádal orgie, provozoval kuplířství, držel si sexuální otrokyně a vůbec se ukáže, co ještě dělal.

Pak se na něj sesypala obvinění, policie si ho odvedla v klepetech, soud na něj uvalil vazbu a v té… prý spáchal sebevraždu. Aktuálně proběhla pitva při které se zjistilo, že mu dost pravděpodobně někdo pomohl. To se ostatně šuškalo hedn po nalezení jeho těla. Vězňům v USA dávají papírové oblečení a vůbec se dost starají, aby neměli možnost tu sebevraždu nějak zařídit. Dozorci ho měli hlídat, ale hlídali nějak špatně, jsou mimo službu (a za nějaký čas se objeví povýšeni v jiném oddělení státní správy).

Některá americká média si zaspekulovala o Billu Clintonovi, který měl s Epštajnem velmi přátelské vztahy a objevoval se na jeho divokých večírcích, kde samozřejmě zcela slušně seděl, decentně upíjel bourbon a dělal že ten sex kolem sebe nevidí. V Epštajnově bytě se našel obraz, kde Clinton sedí v Oválné pracovně v šatech a lodičkách…

Samozřejmě naše vaše ČT vám o tom nic neřekne, to musíte na xenofobní, dezinformační a konspirační weby, které vám nejen nabídnou český překlad, ale i odkazy na americké originály.

Dokonce se v USA objevil seznam lidí, kteří měli s Clintonovými podobné techtle a zemřeli velmi podezřelou smrtí ve chvíli, kdy to vypadalo, že by mohli začít zpívat a nebo Billa s Hillary vydírat.

Mně na celé věci ovšem zaujalo něco jiného – jak vidíte, stačí jeden odhodlaný státní zástupce, jeden odhodlaný soudce, co podepíše zatykač a uvalí vazbu a celý miliardář patřící do té nejelitnější elity skončil jako ten nejposlednější zlodějíček v brazilské věznici. Zavražděn na objednávku, čistá práce, nikdo nic neví, nikdo nic nevyšetří.

Nepomohly mu ani kontakty, ani miliardy dolarů, ani ochranka, ani armáda právníků, nepomohlo mu nic. A hlavně – jeho miliardářský kamarádi za něj neztratili ani slovo.

Vidlácky bych řekl, že svět neovládají jen prachy a elitní majitelé těchto prachů. Respektive, majitelé prachů se zase tak úplně jako jedna třída nechovají a také mezi nimi probíhá boj o vliv a moc. A státní aparát, justice a policie jsou činitelé, které není radno podceňovat. To ostatně známe i od nás, že Ištvane? Proto také Babiš jede na tygrovi a má budoucnost jen dokud bude vítězit ve volbách.

Dále mám pocit, že přesně takhle bude vypadat budoucnost. Tohle je přesně to, čím bude Trump a jemu podobní bojovat za stát proti nadnárodním korporacím. Co má společného Trump, Salvini, Alternativa pro Německo, Orbán, Kačinský a další? Oni si před velkým kapitálem na prdel nesednou. Oni už někde promýšlejí, jak ho dostat na kolena, jak si zařídit peníze na své vlastní plány. Zrušit elektrány, dostat do Německa migranty a nebo zabrat znovu Sudety, to bude stát strašné peníze a běžné obyvatelstvo už není na čem sedřít z kůže.

Zatím je nereálné zkoušet nějaké protiglobalizační zákony na to je celá chobotnice pravidel a mezinárodních smluv příliš složitá. V rámci stávajících pravidel je to úkol na sto let. Ale takhle někoho sebrat, dát mu do držky a vysvětlit mu, že odteď převede prachy domů a bude pěkně danit (a nebo alespoň sypat) pro rozpočet, jinak se mu stane nehoda, to je celkem jednoduché… Počkat… to už před patnácti lety začal dělat Putin.

Vidíte, stačilo pár let a už má následovníky. Půjde se cestou velepokut za naprosté prkotiny, jako že Fejsbůk nezařídil vymazání jednoho nenávistného příspěvku, nebo že Google nesplnil nějakou nesmyslnou podmínku z GDPR a podobně. Tu a tam pak nějaký další Epštajn skončí jako Chodorkovskij, protože to nepochopí a ti ostatní pak už snadno přijmou nová pravidla hry a půjde to i bez zkorumpovaného parlamentu. Postačí státní zástupce a soudce  a zákulisní hrátky. Nepomohou ani miliony ani miliardy.

Ostatně jak jinak by si měli ti trochu rozumnější elitáři zachránit krky? Lidi nebudou věčně jen chudnout a bít se práva superbohaté menšiny. Nové víry na základě kterých se bude sjednocovat už jsou… zelená planeta, nacionalismus, velká amerika… skoro to vypadá, že to bude stačit. Minimálně to bude stačit na sjednocení dostatečného počtu lidí, státních zástupců a dalších úředníků… firem a lidí, kteří jaou v balíku, těch je. Z toho se dá postavit solárních elektráren, vodíkových aut a nakoupit u Putina plynu… I na armádní divize zbude…

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc květen 2021: *****

Josef Budějovský 500,- Kč, Jiřina Kozáková 200,- Kč, ing. Jan Dvořák 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Pavel Janeček 300,- Kč, Peter Keklak 100,- Kč, Ilja Baudyš 500,- Kč, Rene David 500,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, ing. Jiří Babinský 500,- Kč, Věra Baarová 1000,- Kč, Matouš Gaudl 500,- Kč, Lubomír Vylíčil Phar. 5000,- Kč, Novákovi 500,- Kč, Marek Janičko 100,- Kč, Vlastimil Kadlec 2000,- Kč, Martin Vavrinka 50,- Kč, Michaela Wurmová 1000,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Jiří Obermaier 200,- Kč, Karel Hojdar 150,- Kč, Jiří Dobruský 200,- Kč

Celkem za měsíc: 15 750,00 Kč
Vybráno 45.00%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 1 710 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (15 votes, average: 4,67 out of 5)
Loading...
12 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-)