GBVIR
2.7.2021
Kategorie: Společnost

Epidemie pozitivních testů?

Sdílejte článek:

VIDLÁK

Na začátek se musím škodolibě zeptat, jak to sakra ti globální prediktoři, ilumináti, Gates a Soros dělají? Británie vyhlásila, že koroňáček je poražen. Dosáhla 70% proočkovanosti, covid samozřejmě nezmizel, ale přestal zabíjet. Na celou Británii umírá “jen” několik lidí denně, což se v celkových číslech úmrtí naprosto a zcela schová. 

 

Británie, to je přece ta země, kde každé globální debilitě otevřou dveře dokořán ne? To je ta země, kde Čulík mluví o tom, že tam nejsou no-go zóny, že tam jsou muslimové a černoši skvěle integrovaní, že migrace je obrovským přínosem. Jdou dokonce tak daleko, že Annu Boleynovou hraje černoška a není to první počin na toto téma. 

Británie je nejvíc profízlovaná země kamerami. Všechno se natáčí. Ve školách se dbá na důsledný multikulti level. Člověk má přímo pocit, že oni Američanům jejich přiblblé nápady odezírají přímo z tváře a zavádějí je s maximální důkladností. Možná se jim kvůli Brexitu odtrhne Skotsko a pro Brexit samozřejmě hlasovlai jen ti staří, hloupí a oškliví.

Británie je nedostižným vzorem modernosti i globalizačních trendů. Už dávno nemají průmysl a žijí jen z finančních služeb londýnské City. Všechny ty důležité neziskovky monitorující stav lidksých práv v Rusku sídlí tam. Jejich tajné služby jsou ještě víc podřízené správnému názoru než náš Koudelka. Tajné materiály se tam nacházejí na zastávkách v Kentu a Skripala už od slavné otravy nikdo neviděl.. 

A považte – tato země zaslíbená všem Sorosovcům, tato země protkaná fízly globálních struktur, tato země, která programově pracuje na rozvalení všeho tradičního, ta si teď v klidu vyhlásila, že koroňáček už nadále není problém. Zrušili všechna opatření, zrušili i potvrzení o očkování, odteď je covid jen další respirační chorobou o podobném významu jako chřipka. 

Sakra kde jsou všichni ti ilumináti? Jak je možné, že to Borískovi Džonsonovi dovolili? Nepochybuju o tom, že se v diskusi dočkám nějakého kostrabtého a přiblblého vysvětlení. Já k tomu řeknu to své… V Británii už několik týdnů rapidně stoupala čísla nových nákaz. Ale rapidně. Ovšem za čísly nových nákaz nestoupala čísla hospitalizací ani úmrtí. Koronavirová smrtnost se po zimních 2 -5% dostala do promilových hodnot. Stejně tak se ukázalo, že očkovaní mají jen velmi mírný průběh a pokud někdo očkovaný umře, jedná se o velmi starého člověka. Naproti tomu ti neočkovaní – z těch to občas skolí i statného šedesátníka. 

Zatímco jiní budou vytahovat na světlo další a ještě komplikovanější konspirační teorie, já se přidržím toho nejjednoduššího – dosáhli proočkovanosti/promořenosti a už to tak zůstane i přes všechny delta mutace. V Británii teď už nemají epidemii nově nakažených, ale spíše epidemii pozitivních PCR testů. Jejich doktoři a epidemiologové si toho všimli a Borísek Džonsn si vylepšil osobní politickou image kompletním sejmutím okovů.  

Jo, jo… už jsem o tom před měsícem psal… 

Takže tu máme minimálně jednu velkou zemi, která šla cestou očkování, to dokončila a pak zrušila všechna covidová omezení, protože v promořeně proočkované populaci jsou zbytečná. Je to země, kde máme velvyslanectví a tak se i zrak našeho premiéra bude obracet za kanál La Manche a mezi jeho varianty na promýšlení se dostane i britský příklad. 

U nás to teď vypadá dost podobně, akorát ještě nemáme tak velký nárůst nových případů jako v Británii. A při velmi nízkých číslech se statistické trendy špatně ukazují. Pouze Praha jakožto semeniště nejen hříchů, je teď použitelná pro srovnání. Pokud si někdo dáte práci a podíváte se na naše koronavirové grafy, zjistíte, že se tam děje zhruba totéž, co v Británii. Nárůsty nových případů nejsou provázeny s malým zpoždním nárůstem hospitalizací a nárůstem úmrtí. Jen máme tak málo případů, že bych to zatím nechtěl tvrdit na 100%. Ale pokud bude současný trend pokračovat, do čtrnácti dnů by mělo být nad slunce jasnější, jestli se koroňák vrací v původní síle a nebo jestli se z něj stala už jen další forma běžné chřipky.

Naše celková úmrtí v republice  se na začátku května dostala do zcela běžných hodnot. Tam jsou data zhruba o měsíc opožděná, ale nejpozději v půlce srpna budeme definitivně vědět, zda se současný rozjezd epidemie projeví i na práci hrobníků. Já osobně si ale dopřávám luxus optimismu – koronavirus je překonán. Máme zatím už tři miliony kompletně naočkovaných, máme mnohem víc lidí než v Británii co koroňáka prodělali, proto si dovoluji předčasně pokřikovat, že jsem to říkal a že v září bude Babiš snímat okovy i v naší republice  a žádní Sorosové, americký deep state, ilumináti a ředitelé zeměkoule na to nebudou mít žádný vliv. Všichni covidkonspirátoři si budou muset najít jinou hračku a minimálně zde na Kydech se postarám o to, abych jim jejich nepovedený pohled na svět dlouho připomínal… zejména ve chvíli, kdy budou razit nějakou novou blbost. 

Zároveň mám radost z toho, že se začínají naplňovat i mé předpoklady týkající se české parlamentní i neparlamentní opozice. Kupříkladu se mi hrozně líbil TOPák Válek – to je doktor, který loni na podzim horoval za rozvolnění a měl lví podíl na slavné snídani na Karlově mostě. Zároveň je to mimořádně odpudivý zjev obzvlášť v kombinaci s červenou rouškou, kterou ani neuměl nosit. Tak tenhle Válek, který se loni vymezoval proti Babišovi tím, že je nutno rozvolnit, ten se teď vymezuje proti Babišovi nářky na to, že po tornádu je jižní Morava zaplněná netestovanými lidmi, co tam pomáhají a že z toho bude strašný průser a že by vláda měla začít něco dělat. 

Jak vidíte, vůbec nejde o realitu a fakta, ale jde o to, co zrovna dělá Babiš. Opozice to bude dělat ausgerechnet naopak a nějaké vlastní myšlení v tom nebude mít žádné místo. 

Válek a TOPka jsou pro mě taková první vlaštovka toho, co se teď bude u nás dít. Babiš bude držet stávající stav, maximálně bude zavádět kosmetické věci pod tlakem, ale bude dělat všechno pro to, aby nezavíral, protože zavření republiky mu prohraje volby. Opozice (protože vlastní mozek nemají) bude křičet, že má Babiš na rukou zase krev. A já už jen čekám, že i Volný, vida jak mu utíká jeho důvod k předvolebnímu boji, brzy znervózní a celou tu svojí lízátkovou revoluci popře.  Já si totiž nedovedu představit, že po tolika projevech o tom, jak je očkování selekce a jak nás chce vláda zavřít natrvalo, že by ze své vlastní rétorické pasti  mohl uniknout bez velkých škod. 

Ať už mám pravdu nebo nemám, ať už jsem popsal situaci správně nebo ne, ať jsem odhadl budoucnost nebo neodhadl, každopádně se to teď začne poměrně rychle a zřetelně ukazovat.

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc leden 2022: *****

RNDr. Richard Čapek CSc. 400,- Kč, Ilja Baudyš 500,- Kč, Miroslav Příkopa 500,- Kč, MUDr. Richard Domín 200,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Pavel Fila 50,- Kč, ing. Jan Dvořák 500,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Marek Janičko 250,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Jiřina Gyárfásová 1000,- Kč, Matouš Gaudl 500,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Václav Žižka 500,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Daniela Frumarová 500,- Kč, Zdeněk Vybíral 1000,- Kč, Karel Klouček 500,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Vlastimil Kornas 111,- Kč, Karel Kubela 100,- Kč, Jiří Stejskal 500,- Kč, Ladislav Adamec 200,- Kč, Martin Vavrinka 50,- Kč, Pavel Janeček 300,- Kč, Jiří Obermaier 300,- Kč, Peter Keklak 100,- Kč, Anonym 500,- Kč, Jiří Dobruský 200,- Kč, Ladislav Oudes 200,- Kč, Petra Rohlíčková 111,- Kč, Zuzana Karlová 300,- Kč, Miroslav Hloušek 111,- Kč, Blahomír Skoupý 200,- Kč, Jan Petr 300,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Václav Tykvart 100,- Kč, Pavel Sejrek 200,- Kč, Jiří Ovčáček 100,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, ing. Antonín Zlínský 1000,- Kč, Oldřich Smejkal 1000,- Kč, Radek Láznička 150,- Kč, Jiří Langr 1000,- Kč, Jaroslav Vlk 100,- Kč, Arpád Krausz 250,- Kč, Marie Tachezyová 200,- Kč, Anonym 333,- Kč, Martin Svoboda 100,- Kč, ing. Jiří Klumpar 100,- Kč, Pavel Kosmata 200,- Kč, V. Trulley 333,- Kč, Věra Holá 200,- Kč, Aleš Votruba 250,- Kč, Zdeňka Jindrová 50,- Kč, Pavel Burget 200,- Kč, Zdeňka Horníčková 200,- Kč

Celkem za měsíc: 18 549,00 Kč
Vybráno 52.99%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 2 698 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (29 votes, average: 2,41 out of 5)
Loading...
100 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-)