VIRUS22
27.1.2020
Kategorie: Společnost

Epidemie a konspirační otázky

Loading...
Sdílejte článek:

TM

Nemůžeme uvádět veškeré informace a mezi nimi některá data, která hovoří o katastrofě, kterou mají zájem vyvolat elity mezi lidstvem. Nepodařilo se jim rozpoutat WWIII a další zvěrstva, která byla připravena. Proto vsadili na ILLUMINÁTSKOU KARTU EPIDEMIE. 

Všechno směřuje do jedné oblasti. Oblasti výzkumu virů. Je chorobné vyvíjet počítače a ihned vyrábět na veškerou techniku viry, aby si je lidé museli za peníze opravovat a počítač osvobodit od virů. Asi už víte koho mám na mysli a na koho myslím. Ano je to tak zvaná „VSTUPENKA DO VCHODU“.  Či také odchodu se dá nazvat. Také ho nazývají Bill Gates. Tento choroboplodný mozek nejen že nechal vyvíjet viry do počítačů, které vyráběl. Gatesovi to nestačilo, proto začal vyvíjet smrtelné viry na lidstvo. Dokonce je nechal v Londýně přes bílé koně patentovat.

Patent Nummer EP3172319A1 nebo US Patent #10,130,701 zde najdete zmíněný virus.V roce  2018 byl  virus oficielně patentován. Britské laboratoře byli financovány od pana Bill & Melinda Gates.

A zde další poukaz na patent: https://patents.google.com/patent/EP3172319A1/en

Doopravdy tohle dělat a takovým způsobem „pomáhat lidem“ je zvěrstvo zvěrstev. Všichni zadavatelé, vývojáři, patentoví úředníci by měli být postaveni ke zdi a bez soudu popraveni…..

Další zajímavý moment nastal před pár dny, když Čína sestřelila soukromé letadlo s jedním Američanem, byl to údajně zvěrolékař. Pilot byl na místě mrtev a měl s sebou, asi na rozprašování, nějaké barely s látkou, o které se neví, jakého původu byla. Článek z německého webu už ale zmizel. Tak to také mohly být nepravdivé informace.

Máme tedy jasno, co se odehrává a nyní k tomu mohou přistoupit další kroky. Všechno jim nyní jde na ruku. Co je tedy připraveno.

Německo nemá elektrickou energii, je tam bezvětří a zataženo, takže ani solární panely nepracují.  Veškerou energii berou z České republiky. Předevčírem záhadně rychle odstavili 4 blok reaktoru v Dukovanech, údajně kvůli opravám. Nyní jsou odstaveny dva bloky v Dukovanech a jeden v Temelínu. Ptám se, co to má znamenat? Veřejnost datována rozhodně není.

Německo má pouze a jenom na měsíc a půl, dle jiných odhadů jenom na měsíc, potraviny, které se momentálně nacházejí na území Německa.

Díky epidemii, která se šíří raketovou rychlostí, píší odborníci na burze o možném zřícení burzy. No a právě na to se čeká. Zavinila to epidemie. Nevědí, jak přiznat důchodcům a lidem, že nikdo nemá žádné peníze ani komodity, VŠE JE DÁVNO VYTUNELOVÁNO.

Potom budou vaše kreditní karty k ničemu. Můžete je tak maximálně strčit do popelnice. A banky Vám žádnou hotovost nedá.

A právě na epidemii, na tuhle zlou macechu lidstva, se nyní dá vše svést. Jestliže se rozšíří velká epidemie, i když možná jenom „JAKO“ ochromí to transporty, dopravu jak leteckou, tak námořní i vlakovou, budou uzavřena města a co pak?????

Nikam se lidé nedostanou obchody budou prázdné, vyprodané, a možná teprve dnes je lidem jasné, proč jsme tolikráte varovali a mlátili do prázdných hrnců na poplach, aby si lidí udělali hlavně potravinové a pitné zásoby. Všichni se nám vysmívali a ťukali si na čelo. Že to přijde, o tom není pochyby, kdy to ale přijde, nikdy nebylo jasné….

A pokud dnes nemáte plnou nádrž a možnost dojet autem okamžitě na chatu nebo se domluvit se známými, kteří Vás nechají u nich na chalupě bydlet, možná zítra či pozítří už nebude možné natankovat či kupovat potraviny, vše bude vyprodáno. Upozorňuji po mnohokráte. Až vypadne elektrická energie, nepoteče voda, budou naprosto zablokované dálnice, litr benzínu či nafty pod 1000 Kč nekoupíe (to jsem samozřejmě záměrně přehnal, ale v Číně tomu tak je) nepůjde internet a jiné sdělovací prostředky, PAK BABO RAĎ.  Čína je toho jasným a naprostým důkazem. Moudrý člověk si bere zkušenosti od chytrých lidí, kteří se už spálili a věděli, že na horkou železnou tyč rozpálenou doběla, nemají šahat.

Pokud si myslíte, že je to přitažené za vlasy, připouštím že tomu tak může být. Nebo naopak to může být takový tobogán a rachot, že situace bude daleko horší než jsem zde popsal. To samozřejmě nevím, je to jenom moje úvaha.

A nakonec bych chtěl jenom naznačit zmíňku o cvičení v USA před několika měsíci. Jmenovalo se:

“high-level pandemic exercise” entitled “Event 201” was held in New York City…

kde se rozšířil smrtící virus a podobné scenária se také zde uskutečňovala. No nesmíme zapomenout napsat, kdo za tím vším opět stál. Nikdo jiný než Bill Gates a  Melinda Gates Foundation hostovali Event 201. To je samozřejmě jenom náhoda.

Prosím nevěřte mně, sami se přesvěčte na jiných webech, pokud neumíte řeči, prosím s překladačem, popřípadě si vyměňte zkušenosti a názory s lidmi, kteří jsou v diskuzi. 

A zde ještě dodatek:

Listina uzavřených měst s počty „uvězněných“ obyvatel:

– Wuhan (11 Miliónu lidí)
– Huanggang (7M)
– Xianning (2,5M)
– Huangshi (2,5M)
– Xiantao (1,2M)
– Daye (1M)
– Landkreis Yangxin (1M)
– Qianjiang (1M)
– Chibi (500K)
– Zhijiang (500K)
– Enshi-Stadt (750k)
Celkový počet: 29M

Částečně: Ezhou (1M)

Zdroj: hartgeld.com

Také se píše, že situace se vymkla naprosto kontrole a nevědí, jak situaci řídit a co vlastně dělat. No príma, to se jim povedlo. No a prý jsou neschopní…..

Ještě budete rádi, že indigová dívenka vyslala zavčas světu vzkaz, jak se lidstvo bude moci zachránit. Napíši k tomu ještě zajímavý článek…..

A zde jsou data o mrtvých a nakažených, dále karanténovaných a jiná:

https://connectiv.events/corona-virus-stammt-aus-labor-in-wuhan-gefahr-weitaus-groesser-als-gedacht/

  • Článek napsal a z jiných zdrojů přeložil tm

 

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc únor 2020: *****

Vladislav Vydra 100,- Kč, František Šmíd 600,- Kč, Petr Koubský 500,- Kč, Jiří Nováček 200,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, ing. Jan Dvořák 400,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Roman Foff 500,- Kč, Jiří Sieja 200,- Kč, Marek Janičko 200,- Kč, Zdeněk Palička 500,- Kč, Roman Dubravský 500,- Kč, Martin Vojtíšek 200,- Kč, Ladislav Adamec 100,- Kč, Nezn. dárce 222,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Martin Vavrinka 100,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Miloš Kořínek 100,- Kč, Miloslav Konopiský 200,- Kč, Jiří Obermaier 200,- Kč, Vlastimil Kornas 666,- Kč, Květa Sekyrová 200,- Kč, Pavel Janeček 200,- Kč, Milan Tahovský 1000,- Kč, Pavel Šána 107,- Kč, Tomáš Klikar 1000,- Kč, ing. Jiří Lechner 800,- Kč, MUDr. Iva Niemcová 100,- Kč, Milan Černý 500,- Kč, Josef Malý 250,- Kč, MUDr. Jiří Roh 1000,- Kč, Libor Heidler 200,- Kč, Mario Valent 484,78 Kč (20 eur), Karel Kubela 50,- Kč, Marie Kouklíková 500,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, Pavel Jurášek 200,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Michal Škurek 100,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Ivana Benová 108,- Kč, Martina Kosková 500,- Kč, Zuzana Karlová 200,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Ondřej Svatoň 50,- Kč, Richard Kovaříček 200,- Kč, Martin Svoboda 100,- Kč, Martin Reiser 200,- Kč


Celkem za měsíc: 16 237,78 Kč
Vybráno 46.39%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.

Po blokaci Pravého prostoru můžete sledovat novou stránku PP na facebooku.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 2 853 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (23 votes, average: 3,13 out of 5)
Loading...
loading...
Loading...
91 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.