VIRUS22
27.1.2020
Kategorie: Společnost

Epidemie a konspirační otázky

Sdílejte článek:

TM

Nemůžeme uvádět veškeré informace a mezi nimi některá data, která hovoří o katastrofě, kterou mají zájem vyvolat elity mezi lidstvem. Nepodařilo se jim rozpoutat WWIII a další zvěrstva, která byla připravena. Proto vsadili na ILLUMINÁTSKOU KARTU EPIDEMIE. 

Všechno směřuje do jedné oblasti. Oblasti výzkumu virů. Je chorobné vyvíjet počítače a ihned vyrábět na veškerou techniku viry, aby si je lidé museli za peníze opravovat a počítač osvobodit od virů. Asi už víte koho mám na mysli a na koho myslím. Ano je to tak zvaná „VSTUPENKA DO VCHODU“.  Či také odchodu se dá nazvat. Také ho nazývají Bill Gates. Tento choroboplodný mozek nejen že nechal vyvíjet viry do počítačů, které vyráběl. Gatesovi to nestačilo, proto začal vyvíjet smrtelné viry na lidstvo. Dokonce je nechal v Londýně přes bílé koně patentovat.

Patent Nummer EP3172319A1 nebo US Patent #10,130,701 zde najdete zmíněný virus.V roce  2018 byl  virus oficielně patentován. Britské laboratoře byli financovány od pana Bill & Melinda Gates.

A zde další poukaz na patent: https://patents.google.com/patent/EP3172319A1/en

Doopravdy tohle dělat a takovým způsobem „pomáhat lidem“ je zvěrstvo zvěrstev. Všichni zadavatelé, vývojáři, patentoví úředníci by měli být postaveni ke zdi a bez soudu popraveni…..

Další zajímavý moment nastal před pár dny, když Čína sestřelila soukromé letadlo s jedním Američanem, byl to údajně zvěrolékař. Pilot byl na místě mrtev a měl s sebou, asi na rozprašování, nějaké barely s látkou, o které se neví, jakého původu byla. Článek z německého webu už ale zmizel. Tak to také mohly být nepravdivé informace.

Máme tedy jasno, co se odehrává a nyní k tomu mohou přistoupit další kroky. Všechno jim nyní jde na ruku. Co je tedy připraveno.

Německo nemá elektrickou energii, je tam bezvětří a zataženo, takže ani solární panely nepracují.  Veškerou energii berou z České republiky. Předevčírem záhadně rychle odstavili 4 blok reaktoru v Dukovanech, údajně kvůli opravám. Nyní jsou odstaveny dva bloky v Dukovanech a jeden v Temelínu. Ptám se, co to má znamenat? Veřejnost datována rozhodně není.

Německo má pouze a jenom na měsíc a půl, dle jiných odhadů jenom na měsíc, potraviny, které se momentálně nacházejí na území Německa.

Díky epidemii, která se šíří raketovou rychlostí, píší odborníci na burze o možném zřícení burzy. No a právě na to se čeká. Zavinila to epidemie. Nevědí, jak přiznat důchodcům a lidem, že nikdo nemá žádné peníze ani komodity, VŠE JE DÁVNO VYTUNELOVÁNO.

Potom budou vaše kreditní karty k ničemu. Můžete je tak maximálně strčit do popelnice. A banky Vám žádnou hotovost nedá.

A právě na epidemii, na tuhle zlou macechu lidstva, se nyní dá vše svést. Jestliže se rozšíří velká epidemie, i když možná jenom „JAKO“ ochromí to transporty, dopravu jak leteckou, tak námořní i vlakovou, budou uzavřena města a co pak?????

Nikam se lidé nedostanou obchody budou prázdné, vyprodané, a možná teprve dnes je lidem jasné, proč jsme tolikráte varovali a mlátili do prázdných hrnců na poplach, aby si lidí udělali hlavně potravinové a pitné zásoby. Všichni se nám vysmívali a ťukali si na čelo. Že to přijde, o tom není pochyby, kdy to ale přijde, nikdy nebylo jasné….

A pokud dnes nemáte plnou nádrž a možnost dojet autem okamžitě na chatu nebo se domluvit se známými, kteří Vás nechají u nich na chalupě bydlet, možná zítra či pozítří už nebude možné natankovat či kupovat potraviny, vše bude vyprodáno. Upozorňuji po mnohokráte. Až vypadne elektrická energie, nepoteče voda, budou naprosto zablokované dálnice, litr benzínu či nafty pod 1000 Kč nekoupíe (to jsem samozřejmě záměrně přehnal, ale v Číně tomu tak je) nepůjde internet a jiné sdělovací prostředky, PAK BABO RAĎ.  Čína je toho jasným a naprostým důkazem. Moudrý člověk si bere zkušenosti od chytrých lidí, kteří se už spálili a věděli, že na horkou železnou tyč rozpálenou doběla, nemají šahat.

Pokud si myslíte, že je to přitažené za vlasy, připouštím že tomu tak může být. Nebo naopak to může být takový tobogán a rachot, že situace bude daleko horší než jsem zde popsal. To samozřejmě nevím, je to jenom moje úvaha.

A nakonec bych chtěl jenom naznačit zmíňku o cvičení v USA před několika měsíci. Jmenovalo se:

“high-level pandemic exercise” entitled “Event 201” was held in New York City…

kde se rozšířil smrtící virus a podobné scenária se také zde uskutečňovala. No nesmíme zapomenout napsat, kdo za tím vším opět stál. Nikdo jiný než Bill Gates a  Melinda Gates Foundation hostovali Event 201. To je samozřejmě jenom náhoda.

Prosím nevěřte mně, sami se přesvěčte na jiných webech, pokud neumíte řeči, prosím s překladačem, popřípadě si vyměňte zkušenosti a názory s lidmi, kteří jsou v diskuzi. 

A zde ještě dodatek:

Listina uzavřených měst s počty „uvězněných“ obyvatel:

– Wuhan (11 Miliónu lidí)
– Huanggang (7M)
– Xianning (2,5M)
– Huangshi (2,5M)
– Xiantao (1,2M)
– Daye (1M)
– Landkreis Yangxin (1M)
– Qianjiang (1M)
– Chibi (500K)
– Zhijiang (500K)
– Enshi-Stadt (750k)
Celkový počet: 29M

Částečně: Ezhou (1M)

Zdroj: hartgeld.com

Také se píše, že situace se vymkla naprosto kontrole a nevědí, jak situaci řídit a co vlastně dělat. No príma, to se jim povedlo. No a prý jsou neschopní…..

Ještě budete rádi, že indigová dívenka vyslala zavčas světu vzkaz, jak se lidstvo bude moci zachránit. Napíši k tomu ještě zajímavý článek…..

A zde jsou data o mrtvých a nakažených, dále karanténovaných a jiná:

https://connectiv.events/corona-virus-stammt-aus-labor-in-wuhan-gefahr-weitaus-groesser-als-gedacht/

  • Článek napsal a z jiných zdrojů přeložil tm

 

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc prosinec 2021: *****

ing. Jan Dvořák 500,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, RNDr. Richard Čapek CSc. 400,- Kč, Eva Edler 300,- Kč, Rudolf Roedling 500,- Kč, Lenka Poncarová 300,- Kč, Martin Dindoš 500,- Kč, PharmDr. Lubomír Vylíčil 5000,- Kč, Matouš Gaudl 500,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Jiří Sika 200,- Kč, Zdeněk Vybíral 1000,- Kč, Václav Žižka 500,- Kč, Pavel Fila 50,- Kč

Celkem za měsíc: 11 000,00 Kč
Vybráno 31.42%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 3 241 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (23 votes, average: 3,13 out of 5)
Loading...
91 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-)