brno-3430036_1280
10.12.2020
Kategorie: Kultura a tipy

Endeka – developer, který dělá Brno hezčí

Sdílejte článek:

Developeři v současné době staví zejména na zelené louce. Bytů i domů je ve větších městech stále nedostatek, a tak nezbývá než rozšiřovat možnosti. Málokdo však myslí na to, že moderní bydlení pro mladé by se dalo vybudovat i v centru. Stačí jen rekonstruovat starší domy.

Málokdo z mladých si koupí starý dům. Dobře vědí, že by museli investovat spoustu peněz ještě do jeho rekonstrukce, a tak si pořídí raději novou nemovitost. Není ale škoda, že starší domy v centru, které by s trochou péče mohly mít své kouzlo, jen chátrají a zejí prázdnotou? Přesně touto myšlenkou se zabývá brněnský developer Endeka, jehož krédo zní: Děláme Brno hezčí!

Endeka vykupuje staré domy a citlivě je rekonstruuje

Vlastníte nějaký takový starší dům, který už ztratil své kouzlo, protože o něj roky nikdo nepečoval? Ozvěte se. Endeka vykupuje domy za nejvyšší tržní ceny, a ještě vám ušetří spoustu starostí. Nemusíte jednat s případnými zájemci, smlouvat o ceně, a dokonce ani platit provizi žádné realitní kanceláři. Navíc vás může hřát pocit, že z vašeho domu se zase stane důstojné místo pro život.

Investujte do nemovitostí spolu s developerem

Endeka je developer Brno s jedinečným úmyslem. Jeho cílem není pouze vydělat, i když nemovitosti bezpochyby jsou dobrou investicí, nýbrž přetvořit Brno, aby bylo zase o trochu hezčí. Pokud se s myšlenkou ztotožňujete a chcete se na ní podílet, máte možnost. Investice do nemovitostí jsou lákavé, protože v nemovitostech jsou vaše peníze uloženy bezpečně. Endeka nabízí zhodnocení ve výši 5 %, a ještě k tomu přispějete na dobrou věc – hezčí Brno.

Vyberte si bydlení v centru Brna

Moderní byt v centru Brna? Přesně tohle je díky společnosti Endeka možné. Nabízí prodej bytů v Brně v těch nejlepších lokalitách. Byty jsou v rekonstruovaných domech, odpovídají požadavkům moderní doby a rozhodně nejsou tuctové. Vyhledejte si více informací a přesvědčte se.

(PR)

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc duben 2021: *****

ing. Jan Dvořák 500,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Jakub Malinovský 77,- Kč, Miloš Kraus 400,- Kč, Dagmar Bowyer 200,- Kč, Rudolf Roedling 500,- Kč, Peter Keklak 100,- Kč, Mirko Hampl 168,- Kč, Karel Klouček 500,- Kč, Milena Práglová 500,- Kč, Mgr. Luděk Tesarčík 200,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Anonym 222,- Kč, Roman Dubravský 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Ilja Baudyš 500,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Miroslav Hlousek 111,- Kč, Bc. Romana Kopecká 500,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Martin Vojtíšek 200,- Kč, Pavel Janeček 500,- Kč, Jiří Obermaier 200,- Kč, Martin Vavrinka 50,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, MUDr. Iva Niemcová 100,- Kč, Marek Janičko 250,- Kč

Celkem za měsíc: 8 728,00 Kč
Vybráno 24.93%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 192 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (4 votes, average: 4,00 out of 5)
Loading...
politicon.cz

Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.