angel-1218605_960_720
20.4.2019
Kategorie: Společnost

Elfové a trollové

Sdílejte článek:

J3K

Možná si dle nadpisu myslíte, že zavítáme do pohádek a příběhů bytostí, o nichž jste sice slyšeli, ale nikdy je v realitě nepotkali. Zatímco pohádky na nás vytasily všechny velké televizní stanice v průběhu probíhajících velikonočních svátků, Seznam nás jimi zásobil již v týdnu před nimi. Jestliže si v jeden den pozvali šéfa neziskovky Člověk v tísni Šimona Pánka s jeho oslavou pokrokových unijních politiků Macrona a Merkelové, další den ,,odborníka” na hodnoty, kterým říká Evropské, tedy národu známou filmovou hvězdičku Jakuba Jandu, tak ještě před ním byl na stejném místě skutečný elf Bohumil Kartous.

A nutno konstatovat, že všechny tyto star liberálních demokratů stojí za to…. zkusit pochopit. Ono to sice není možné, tedy pokud nemáte v hlavě úplně vymeteno, ale pro pobavení to můžete zkusit. Všichni jsou představitelé nastupující mladší generace, která už pochopila, že prosadit se prací je těžší, než se zaměřit na plácání a politickou dráhu skrytou za prosté špehování a udávání. Až dosud by se mohlo zdát, že o nic nejde a snad upadnou v zapomnění dříve, než skončí školní rok, bohužel se jim však dostává tolik prostoru, kolik je třeba k tomu, aby si je lidé zapamatovali. Jedni jim naslouchají s otevřenou pusou, jiní by je rádi potkali osobně a za jejich urážlivé hanění je možná i knokautovali. Pro dnešek necháme Jandu svému osudu, on stejně jednou na něco dojede, státní rozpočet plundrujícího Pánka komentovat také nebudeme, ale elfové, to už je jiná káva. Kdo to tedy je?

Tito jedinci, kteří dobrovolně převzali název úctyhodných pohádkových postav, jsou v podstatě slídiči a práskači pracující ve službách tvůrců nových pořádků a samozvaných liberálních demokratů. Sami sebe označují za odborníky přes dezinformace a trolení. Přestože žijeme údajně v demokratické zemi, kde existuje svoboda názorů, tito informační znalci posuzují, které názory jsou v souladu s potřebami elit a které nikoliv. Ty první mají jasnou šablonu, tedy EU je fantastická, z jejích dotací de facto žijeme a musíme za to být vděční, multikulturní společnost je ideální variantou budoucnosti, Sörös je humanista a lidumil, kapitalismus je třeba zlikvidovat a genderová rozmanitost je novou epochou lidstva a každý Rus, který neutekl z Ruska, je nepřítel. Stejně, jako Číňan. Potřeba je ještě vyvěsit tibetskou vlajku. Ty druhé názory jsou špatné, protože jdou proti těm prvním. Rozdíl je v tom, že zastánce prvních názorů slyšíme všude. Tedy v televizi, rádiu, kážou nám v novinách, časopisech, hromada jich sedí v Senátu a Parlamentu ČR, je jich plný internet. Mainstream jede přesně v těch kolejích, které byly postaveny tak, aby se z nich nedalo uhnout, kolem nich však pracuje mnoho hlídačů, bonzáků a užitečných idiotů, kteří hlídají, aby náhodou někdo nepřehodil výhybku. Zastánci nedobrých názorů jsou nazýváni jako dezinformátoři, jsou sestavovány jejich seznamy, jejich jména jsou pošpiňována, společnost má mít dojem, že jsou placeni z Ruska, případně jsou z nich děláni neonacisté, teroristé a delikventi. Kdo komu dal ale právo tvrdit, že pouze jeho názor je správný?

Vzhledem k politické aktivitě, ke které se dostalo příliš mnoho řiťolezců, díky nimž se náš právní řád a normy podřizují těm bruselským, se elfům dostalo oprávnění dělat to, co dělají, od státu. Pokud někdo, tedy policie a média, bere jejich z prstu vycucané informace za bernou minci, je to s tou proklamovanou demokracií špatné. V podstatě proti mainstreamu jde už jen samizdat a musíte být dost odvážní, chcete li se postavit zvůli bruselských elit a jim podkuřujících českých (chtělo by se napsat jelit) politiků a jejich kompliců. Podporou lidí, jako jsou Jandové a jim podobní elfové (čti bonzáci a slídilové) klesá kredit politických stran typu Piráti, STAN, Top09, ĆSSD a ODS na nulu. Zatímco kritici stávajícího systému a jeho přístupu k současnému dění argumentují a nazývají problémy správnými výrazy vypovídajícími o skutečném a nelichotivém stavu, elfové tvrdí, že pouze rozšiřují dezinformace. Je tedy se třeba zeptat přímo. V čem je migrace přínosná, prosíme čísla z nezkreslených statistik. A když není organizovaná, kde se u libyjských břehů pořád berou ta plavidla neziskovek? Je pravdou, že Sörös vstoupil svým kapitálem do českých médií, jmenovitě do Seznamu? Kolik ruských vojáků je rozmístěno v Evropě s výjimkou Ruské federace, kolik jich je v blízkosti amerických hranic? Jak velkou má skutečně podporu francouzský prezident Macron? Proč ve Švédsku stoupnula pouliční kriminalita na již neúnosnou míru? Kolik miliard v dotacích dostáváme, kolik do EU přispíváme a jaký počet miliard ročně opustí naši zemi v oblasti zahraničních společností? Když neziskový sektor neprodukuje zisk, proč existuje tolik neziskovek se stejným zaměřením a kam se ztrácí miliardy odcházející ze státního rozpočtu do neziskového a neproduktivního sektoru? Kolik pohlaví skutečně existuje a proč dochází ke změně výchovy mládeže v této oblasti? Proč skončila zákonem daná apolitičnost školství? Těch otázek je však mnohem více, odpovědi na ně nedostanete. A pokud ano, jsou buď vylhané, nebo jde o naučené soubory polopravd.

Pár tzv. trollů známe osobně. Například “zlosyn” Hynek Charous bojující údajně proti islámu je normální táta, kterému vadil přístup školy při zkreslování skutečností plynoucích ze snahy přetvořit Českou republiku v multikulturní společnost místo tradiční české. Aktivistu z něj udělala až média, která si povšimnula jeho snahy zachovat ve škole navštěvované jeho dcerou sekulární výuku. Sociolog Petr Hampl, autor knihy Prolomení hradeb, není žádný ukřivděný heterosexuální muž, ale normálně uvažující vysokoškolák, který nejde s proudem, ale naopak upozorňuje, a to na vysoké úrovni, na nebezpečí spojené s nynějším směřováním Evropy. Podobný přístup lze zaznamenat u ekonomky Šichtařové. Petr Hájek z Protiproudu též patří mezi významné kritiky, a ani on rozhodně nepatří mezi lidi s vymytým mozkem. Jmenovat další by šlo donekonečna, elfí seznam je soupisem lidí, které budeme jednou považovat za disidenty a můžeme jen doufat, že opět přijde nějaký převrat a oni budou moci ukázat, jak schopnými jsou. Vzhledem k tomu, že jde o velice inteligentní lidi, považují je elfové za extrémně nebezpečné.

Podobně, jako byl v ODS Václav Klaus nejdříve dehonestován, později vyloučen a následně pošpiňován, stejně i jeho vnitrostraničtí příznivci nemají na růžích ustláno, tak i tzv. trollové jsou za své názory zesměšňováni a zatracováni. Přestože se jejich informace, ze kterých vycházejí, daří sbírat díky kontaktům napříč Evropou, osobním setkáním, slušnému vzdělání a rozhledu, elfové a další šílenci například ze stránek Manipulátoři.cz , nazývají jejich texty za dezinformace. Chcete li však skutečné příklady ohýbání pravdy, stačí si pustit ČT24, otevřít Forum24, vybrané rubriky na Seznamu, zajít na sociální sítě ke Kalouskovi, a hned můžete o dezinformacích, zatajených skutečnostech a do vrtule zdeformované pravdě pořádat besedu. Jenže to nikdo nedělá. Za prvé na to není prostor a za druhé tzv. trollové dávají možnost lidem udělat si vlastní názor. Maintream tuto možnost vylučuje a nasazuje páky právě v podobě elfů jdoucích proti politcké opozici (SPD) i jednotlivým odpůrcům, proti části legálních voličů. O jejich množství hovoří čísla potřebná k zvolení Zemana.

Blíží se volby do Evropského parlamentu, i proto se zvyšuje prounijní aktivita. Obrovský strach z možné změny rozložení sil v EU má ve svém důsledku vznik elfských partiček. Podobně se chová neziskový sektor, ostatně i jindy tajemný Pánek v pozadí jde s kůží na trh. Servery, které se nám dosud zdály být relativně neutrální, přitvrdily s probruselskou tématikou. Zůstanou li u moci v Bruselu dosavadní politici, bude to pro Evropu katastrofa. Předešlé volební období a sprint se schvalováním nesmyslů na jeho konci přinesly našemu kontinentu příliš špatného na to, abychom byli schopní bez větší úhony přežít ještě jedno další období. Nenechte se otrávit lhaním, ovlivnit vymyšlenou dehonestací aktivních jednotlivců. Jistě, existují i hoaxy, které většinou nastražují samotní liberálové. Ale ptáte li se, dá li se věřit těm ze seznamu elfů, pak tedy vězte, že ano.

Elfové jsou totiž normální lidský odpad s rádoby seriózní tváří hlásící se k jedné politické myšlence, nikoliv však jediné. Nemají práva o nic větší, než ostatní, byť jim nahrává legislativa nápomocná liberální a politicky korektní ideologii. Té ideologii, jejíž výsledky budou tragické. Jen naivní člověk věří jejich tvrzením. Je na Vás, chcete li být naivní, nebo jen prostě přemýšlet.

Autor: J3.K


 


Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc duben 2021: *****

ing. Jan Dvořák 500,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Jakub Malinovský 77,- Kč, Miloš Kraus 400,- Kč, Dagmar Bowyer 200,- Kč, Rudolf Roedling 500,- Kč, Peter Keklak 100,- Kč, Mirko Hampl 168,- Kč, Karel Klouček 500,- Kč, Milena Práglová 500,- Kč, Mgr. Luděk Tesarčík 200,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Anonym 222,- Kč, Roman Dubravský 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Ilja Baudyš 500,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Miroslav Hlousek 111,- Kč, Bc. Romana Kopecká 500,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Martin Vojtíšek 200,- Kč, Pavel Janeček 500,- Kč, Jiří Obermaier 200,- Kč, Martin Vavrinka 50,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, MUDr. Iva Niemcová 100,- Kč, Marek Janičko 250,- Kč

Celkem za měsíc: 8 728,00 Kč
Vybráno 24.93%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 1 465 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (20 votes, average: 4,60 out of 5)
Loading...
politicon.cz
20 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.