GREEN deal2
30.4.2021
Kategorie: Společnost

Ekoteroristé dostali v Německu ještě zelenější než jen zelenou

Sdílejte článek:

JINDŘICH KULHAVÝ

KULHAVÝO prosazování naprosto nesmyslného Green Dealu, o které se snaží v Evropě především Německo a Velká Británie, s nimi samozřejmě severské státy, si normálně uvažující člověk myslí, že je produktem chorých a nějak tak divně se zelenajících mozkomorů. Přesto se některým lidem zdá tempo řítící se k smyšlenému bodu nazvanému uhlíková neutralita pomalé.

Mezi tyto pravděpodobně mentálně postižené se řadí zástupci Greenpeace, Friday For Future, Přátel země a několika dalších pochybných spolků. Ti podali žalobu na státní přístup k ekologické otázce, tempo v jejím řešení označili za pomalé a u soudu v Karlsruhe uspěli. To by znamenalo, že v Německu budou muset zatopit pod kotlem a značně přidat. I když to asi také ne, protože ze zatopení by se mohl uvolnit smrtonosný plyn CO2 a udusit vše kolem sebe.

Po letošní studené zimě a chladném dosavadním průběhu jara si při zjištění, jak rozhodnul německý soud, musíme klepat na hlavu. Je vcelku očekávatelné, že ochlazení svádí ekoaktivisté na snížení hustoty letového provozu a menší počet aut na silnicích, což údajně způsobila covidová hysterie. Další roky, které mají být chladnější díky cyklům provázejícím změny počasí na planetě, se budou tito zelení šílenci být do prsou s tím, že to zařídili svým omezováním normálních lidí. Bylo by zlomyslností přát si, aby ty změny byly takové, že by mrzlo až praštělo, bylo trochu pod mrakem a nefoukal vítr, což by způsobilo obrovský nedostatek elektřiny z ,,obnovitelných zdrojů“ a totální nefunkčnost elektromobilů. To si však lidé, kteří nevolí všechny ty politiky umožňující devastaci ekonomik ve jménu likvidace CO2, nezaslouží.

O tom, že se Němci doslova zbláznili, svědčí mnohé. Nejdříve si svou zemi zavezli nepřizpůsobivými migranty, přičemž je vnucují celé Evropě, Great Reset propaguje Němec Schwab a jako jeho jmenovec šváb je snad nezničitelný, nyní výrazně otravují evropskou atmosféru zjištěním, že se ochlazuje nedostatečně rychle. A všechny své ,,dobré“ nápady a plány protlačují do celoevropské legislativy, a to za každou cenu. Přidáme li ještě genderovou odvázanost, ke které se čerstvě u nás především díky Pirátům, STAN a Topce s přispěním poslanců z několika dalších stran přihlásil Parlament České republiky, a velkou možnost přestat posuzovat úmyslné šíření HIV pozitivy jako trestný čin, o čemž uvažuje vláda, hrne se to na nás horem dolem a nejde o nic dobrého. A to tu máme ještě covid.

V kontrastu s předešlými řádky je radostné dění ve Francii, kde s imigrační politikou EU a francouzské vlády už došla trpělivost elitním vojákům v záloze a policistům, kteří společně projevili nesouhlas s děním kolem přijímání migrantů a Macronovi pohrozili. Armáda a ostatní ozbrojené složky jsou v této zemi velkou silou a hrozba je pro prezidenta a vládu vážnější, než vnímáme v našich končinách. A to je dobrá zpráva. Vše, co bude stavět opozici vůči německé rozpínavosti v jakémkoliv směru, musíme brát za pozitivní. V tuto chvíli lze francouzským generálům držet palce. Německo by mělo zůstat časem se svými snahami osamocené a vůbec by nevadilo, kdyby si i samotní obyvatelé našeho západního souseda uvědomili, jaká sbírka pochybných individuí jim vládne. Zeleno-liberární chobotnice už prorostla všemi úřady včetně tamních soudů. Bylo by dobré jí utnout chapadla. Pro celou Evropu.

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc září 2021: *****

ing. Jan Dvořák 500,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Marek Janicko 200,- Kč, Rudolf Roedling 500,- Kč, Pavel Burget 200,- Kč, Pavel Jurášek 100,- Kč, Robert Schlesinger 100,- Kč, Alena Albrecht 200,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Matouš Gaudl 500,- Kč, Zdeněk Vybíral 1000,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Oldřich Smejkal 1000,- Kč, Dr. Ilja Baudyš 1000,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Karel Kubela 83,- Kč, Jiří Obermaier 300,- Kč, Martin Vavrinka 50,- Kč, Anonym 100,- Kč, Milan Tahovský 1000,- Kč, Pavel Janeček 300,- Kč, Jiří Cígler 250,- Kč, MUDr. Iva Niemcová 100,- Kč, Anonym 200,- Kč, Ladislav Oudes 200,- Kč, Karel Klouček 500,- Kč, Miloš Kořínek 100,- Kč, Jana Slabá 100,- Kč, Jiří Ovčáček 100,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, L. Skrobacek 149,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Václav Tykvart 100,- Kč, Jan Petr 300,- Kč¨, František Vrána 50,- Kč, Arpád Krausz 250,- Kč, ing. arch. Marie Tachezyová 200,- Kč, Zuzana Karlová 300,- Kč, Martin Svoboda 100,- Kč, ing. Jiří Klumpar 100,- Kč, Pavel Kosmata 200,- Kč, V. Trulley 333,- Kč

Celkem za měsíc: 13 765,- Kč
Vybráno 39.32%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 1 590 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (27 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
9 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-)