10.12.2013
Kategorie: Společnost

Ekoterorismus aneb jak lze pod maskou humanity a ochrany životního prostředí sabotovat ekonomiku a terorizovat obyvatelstvo

Sdílejte článek:

E-MAILEM 10|12|2013

Kvůli ochraně kytiček, motýlků a žabiček nechají intelektuálští pseudohumanisti z Prahy a Ústí pochcípat děti i důchodce podél okresek kudy se valí denně tisíce kamionů namísto nedokončeně dálnice D8: http://www.novinky.cz/ekonomika/274182-soud-zrusil-povoleni-na-dostavbu-d8.html

 

Jasně, osobně se snažím též chovat ekologicky, ale ono to chce taky trochu zdravého rozumu. Ta dálnice se konkrétně stejně jednou dostaví, jen – díky eko-sabotérům – nás (všechny) bude stát 10x tolik, kolik stál původní projekt …. a desetitisíce dětí okolo staré silnice se bude kvůli nim celé roky dusit prachem a výfukovými plyny, pomočovat z věčného stresu a umírat pod koly kamionů, přál bych těm “ekologům” , aby žili v barácích u silnice, kde nelze ani větrat kvůli hluku a špíně, lidi kličkují mezi auty, zdi praskají a občas vám vrazí do baráků náklaďák ….
Ono s mnohými “ekology” je to podobné jako s oněmi profesionálními revolucionáři – vůdci proletariátu – bojujícími jménem dělnické třídy, kteří sami nikdy nepracovali, resp. neznali osobně jediného dělníka (Marx, Engels, Lenin, Stalin, Castro, Husák atd…), ekologie je pro něj záminkou k negativní seberealizaci. V destrukci a sabotování se vyžívají, jelikož většina z nich není schopna nic vytvořit.
De facto bojkotují a sabotují všechno – těžbu uhlí, atomovou energii, stavbu přehrad, ALE zároveň pokrytecky používají elektrickou energii a produkty energetických zdrojů, které jinak sabotují a odmítají – využívají hromadnou dopravu i vlastní auta namísto, aby šetřili energií a chodili pěšky či na bicyklu a svítili doma svíčkou. Sabotují stavbu jezů, a tím zároveň nejekologičtější formu dopravy – lodní dopravu. Používají počítače a další elektroniku – a zároveň vykřikují proti drancování nerostných zdrojů z nichž pocházejí i součástky jejich aparatur, počítačů atd ….
Skutečného ekologa poznáš jednoduše podle toho, jak se sám chová – ne podle keců a sloganů na transparentech! Skutečný ekolog žije ekologicky, používá ekologicky šetrné produkty a bojkotuje neekolgické produkty a producenty, kteří životní prostředí ničí; šetří energií hlavně doma; pokud je proti výstavbě elektráren – nepoužívá elektrický proud; pokud je proti dovozu ropy a těžbě ropných břidlic – především sám musí odstavit své auto i ústřední topení či topný kotel ve svém domě a přestat používat teplou vodu z teplárny!
V OPAČNÉM PŘÍPADĚ NENÍ EKOLOG, NÝBRŽ ANARCHISTA
Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc duben 2021: *****

ing. Jan Dvořák 500,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Jakub Malinovský 77,- Kč, Miloš Kraus 400,- Kč, Dagmar Bowyer 200,- Kč, Rudolf Roedling 500,- Kč, Peter Keklak 100,- Kč, Mirko Hampl 168,- Kč, Karel Klouček 500,- Kč, Milena Práglová 500,- Kč, Mgr. Luděk Tesarčík 200,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Anonym 222,- Kč, Roman Dubravský 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Ilja Baudyš 500,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Miroslav Hlousek 111,- Kč, Bc. Romana Kopecká 500,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Martin Vojtíšek 200,- Kč

Celkem za měsíc: 7 378,00 Kč
Vybráno 21.08%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 137 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (9 votes, average: 4,56 out of 5)
Loading...
politicon.cz

Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.