person-1052696_960_720
6.5.2016
Kategorie: Multikulturní soužití

Ekonomickým migrantům budeme platit víc než důchodcům. Z daní

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (32 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
Sdílejte článek:

MICHAL MALÝ 06|05|2016

Brusel začíná potichu projednávat opatření, abychom vypláceli migrantům tak vysokou podporu, aby se nechtěli vracet. Má to být nařízení, stejně jako milionové pokuty za každého migranta, kterého oproti kvótám odmítneme přijmout.

Podpora se má zvednout o mnoho víc, než kolik nyní dostávají v Anglii, či Německu. Dá se tedy odhadnout, že každému migrantu bude po nařízení Bruselu tento stát vyplácet cca 20 tisíc a víc. Tedy mnohem více, než je průměrný důchod. Nemakačenkové tak budou dostávat dvoj, či trojnásobek toho, co důchodce, který pro tuto zemi 40 let a mnohdy déle pracoval. Budou krást, protestovat, znásilňovat. K tomu budou dostávat peníze z našich daní, takže se dá předpokládat, že ministr Babiš ještě přitvrdí. Andrej Babiš udělal ve svém volebním hesle zřejmě záměrnou chybu, vypustil jedno slovo. Slogan měl znít: „ANO, bude  MI líp“…. Ostatně, tuto zemi řídí on a ne Sobotka, možná třeba (nevím, je si to myslím) za slib, že za OKD nepůjde do tepláků. No a dnes z toho má Andrej akorát tak prču…., jen zapomněl, že pokud chce řídit stát jako firmu, že firma se netuneluje.

Tak ještě chybí nařízení, že každý, kdo má k dispozici více bytové plochy na hlavu než 10 metrů bude muset zdarma ubytovat migranta. Vláda mlčí, parlament mlčí, evropští poslanci mlčí. Není čas na to zase naplnit Letnou a Václavák a poslat je kam patří? Není čas na to, vystoupit ze socialistické sebevražedné EU? Není čas na to, obnovit zase na hranicích „železnou oponu“? Tehdy bránila možnosti naší svobody. Dnes ji začínáme potřebovat, abychom tu svobodu, respektive její zbytky uchránili. Tato země se fašizuje. Nefašizuje jí však tento národ, ale naše vláda. V Evropě tiše a nenápadně nastupuje fašismus. Stejně, jako na tom nenápadně začal pracovat Hitler. Začalo to „sociálními jistotami“ a pak pomalým a nenápadným utahováním šroubů a ztrátou svobod, včetně svobody slova.

Stejně jako u nás. I u nás se začne zavírat za svobodu slova, za názor, první obvinění padla. Jsou stíháni kritici islamizace Evropy, jsou kriminalizováni a propagátoři kamenování žen a burek jsou zváni do veřejnoprávní ČT. Dokonce se údajně v mešitách u nás volá po vraždění bezvěrců a policie ani justice nekoná. Prý je to promlčené. Jak je možné promlčet volání po genocidě? Pokud budou migranti dostávat dvacet třicet tisíc podpory, pak se můžeme dočkat i toho, že naši nepřizpůsobiví spoluobčané začnou hromadně získávat Syrské pasy a pak „prchat“ před válkou a žádat u nás o azyl. Sice trochu přeháním, ale zas až tak moc ne. Když jsem na tyto věci poukazoval jako bloger idnes, „romák“ (podle jeho slov) Patrik Banka mi blog zrušil přesto, že jsem zdrojoval a dokládal, nejen o cikánských exesech. Požadoval ode mne další zdroje a důkazy. Cožpak lze odzdrojovat nebo dokázat názor?

Tak jak je to s tím rasismem v Čechách? Zejména s tím obráceným? Jak je to s tou svobodou slova? Jak dlouho ještě budeme držet hubu, než nám ji zavřou ještě víc? Jak dlouho ještě budeme přispívat na rozkrádání sátu, na flákače a nemakačenky?

Komouši zavedli tvrdou cenzuru, ale nechali nás v hospodách nadávat. Tato socialistická „pseudodemokracie“ nás ale z těch hospod, zejména vesnických, vyhání EET a zákazem kouření. Jak dlouho ještě bude fungovat: „občane, drž hubu, plať daně, vol nás a my zrušíme poplatek u lékaře (který ti jinudy sebereme)“? Jak dlouho nás nikdy nepracující premiér kudrnáč povede do záhuby? Jak dlouho si to necháme líbit? Nastal čas se spojit, jako v listopadu 1989. Pokud to neuděláme, zavřou nám hubu úplně, nebo nás začnou zavírat osobně po jednotlivcích. Za názor, za nesouhlas.

Jak dlouho ještě lidi chcete čekat?

ZDROJ: Michal Malý

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc srpen 2018: *****

Jan Procházka 500,- Kč, Věra Vladyková 290,- Kč, Martin Ondráček 200,- Kč, Martin Pavlíček 1000,- Kč, Helena Novotná 200,- Kč, Eco Bau 500,- Kč, MUDr. Štefan Ridzoň 200,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, MUDr. Ilja Baudyš 1000,- Kč, Vlastimil Kornas 333,- Kč, David Bezděk 150,- Kč, Nikola Bornová 250,- Kč, Tomáš Foldyna 1003,08 Kč (40 eur)

Celkem za měsíc: 5 676,08 Kč
Vybráno 16.21%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Redakce
Sledujte PP

Latest posts by Redakce (see all)

Sdílejte článek:
politicon-banner
67 komentářů
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.